Alkohol

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Alkohol

Postprzez Skrzynia » 30 gru 2008, 16:56

Piszcie gdzie lubicie pic, jaki rodzaj alkoholu najbardziej wam pasuje, w jakiej atmosferze najlepiej się dla was pije...

SPOILER:
Wiem, właśnie rozwalam sobie opinię, ale trudno


Cóż, ja najbardziej lubię drinki, wszelkiego rodzaju mieszanki smakowe. Nawet niezła jest wódka, aczkolwiek o wiele lepsze jest wino. Piwa cholernie nie lubię, browar od czasu do czasu, ale też nie przepadam...

Ostatnio upodobałem sobie obiady w restauracji, gdzie do obiadu zamawiam wyśmienite wino (nazwy nie pamiętam, jak se przypomnę to napiszę). Zresztą zazwyczaj w takich okolicznościach najczęściej piję...
Avatar użytkownika
Skrzynia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 268
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Re: Alkohol

Postprzez Astral » 30 gru 2008, 18:02

Piwa cholernie nie lubię, browar od czasu do czasu, ale też nie przepadam...

a czy to nie to samo?
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Alkohol

Postprzez Skrzynia » 30 gru 2008, 21:51

Zależy, może i to samo, ale jak się człowiek czym upija to nie patrzy czy to to samo czy też coś innego... JAsna cholera, głupoty walę...
Avatar użytkownika
Skrzynia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 268
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Re: Alkohol

Postprzez Kyś » 30 gru 2008, 22:39

Skrzynia napisał(a):JAsna cholera, głupoty walę...



Myślałem że wolisz dziewczyny i masz żonę .

A na poważnie to ja nie pije alkoholu, ale jakbym miał pić to piwa bym nie pił bo za gorzkie (kiedyś mama dała mi spróbować) . Wino, wódka i whisky - tego będę musiał posmakować .
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Alkohol

Postprzez Yona » 30 gru 2008, 22:58

KySiO napisał(a):A na poważnie to ja nie pije alkoholu, ale jakbym miał pić to piwa bym nie pił bo za gorzkie (kiedyś mama dała mi spróbować) .


Nie martw się, smak się zmienia z czasem :D.
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: Alkohol

Postprzez Blucyfer » 30 gru 2008, 23:02

Skrzynia napisał(a):Piwa cholernie nie lubię, browar od czasu do czasu, ale też nie przepadam...
.


Te zdanie ruluje cały temat.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Alkohol

Postprzez Nithaela » 30 gru 2008, 23:05

wódki już się na swoim roczku napiłam. x] fuj. ;d nie lubię nic co zabiera alkohol. (no cukierki są czasami dobre. =D) Szampana nie tknę, piwo śmierdzi i jest gorzkie, wino śmierdzi, wodka śmierdzi. :D bleee... wystarczy to, że w klasie mam alkoholika. Wygląda jak burak i czasami chyba przychodzi po pijaku do szkoły. ;[
alkohol ble. ^^
Nithaela
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 125
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Stargard
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Alkohol

Postprzez Simao » 31 gru 2008, 10:45

najgorsza jest wódka.. pali w gardle. A tak dla przyjemności raz na ruski rok to można ale żeby pić to codziennie w niewiadomych ilościach to zdecydowanie nie.. dziś imprezka radze nie przesadzić bo zdarzały sie przypadki kiedy delikwenci nie dotrwali do północy :wink:
Avatar użytkownika
Simao
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 176
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Desmond

Re: Alkohol

Postprzez jednooki_swierku » 31 gru 2008, 11:22

Piwo dobre, wódka dobra, szampan dobry, wino dobre ... tylko kac jest do bani ^^. Świeżakom polecam mieć swojego pierwszego kaca jak najpóźniej. Mnie to oduczyło pić, bo jeszcze to pamiętam. Alkohol jest dobry, ale pamiętajcie: małe ilości i nie mieszać!! A jeśli już za dużo tego krąży we krwi to nie powstrzymywać się od pawia do rana tego samego dnia. Mniejsze konsekwencje wtedy są.
Avatar użytkownika
jednooki_swierku
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 502
Dołączył(a): września 2007
Lokalizacja: Żory
Ulubiona postać: Locke

Re: Alkohol

Postprzez Blucyfer » 31 gru 2008, 11:41

Po co zamknąłeś ten temat? Chciałeś trochę ulżyć sobie? Odblokowywowujwojuje.
A ja nie lubię piwa. Wódka jest za słaba i nic nie dająca, tak jak mówili inni. Najlepsiejsze jest winko ;f.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Alkohol

Postprzez Rambo » 31 gru 2008, 12:12

Dobra dzieci słuchajcie:

Piwo: Specjal Czarny- jedyny konkret dla facetów, przeżyje się Lech i Żywca, reszta to zagraniczne siuśki, dobre jako importowane, kiedy zaczęli je produkować w Polsce to do dupy (Heineken, Desperados, Carlsberg).
Dla prawdziwych wariatów Faxe Strong lub Karpackie Supermocne- dobre to to nie jest ale klepie nieźle- zastosujcie na studiach najlepiej.

Wódka: no i tu zależy od kieszeni- nie masz kasy to kup i dobrze(!) schłódź Absolwenta z Biedronki, jeżeli masz trochę więcej to takie marki jak Bols, Smirnoff czy Soplica będą wskazane. Jeżeli jeszcze trochę więcej to polecam chyba najlepszego- Absoluta. Niektórzy zachwycają się Finlandią- na mnie wrażenia nie robi.
Mamy również coś takiego jak wódki smakowe. Można to pic ale nie polecam więcej niż ćwiartki na głowę- zamula albo cofa w przeciwnym wypadku. Tu należy wskazać naszą Żubrówkę jako wyśmienite rozwiązanie z sokiem jabłkowym albo mój ulubiony Absolut currant z sokiem porzeczkowym do popicia.

Wino: tutaj się znam nieco słabiej. Asortyment jest ogromny i żeby wszystkiego spróbować nie starczyłoby czasu i pieniędzy. Laikiem jestem w tej kwestii raczej ze względów finansowych ale również może i z szacunku do tego trunku, którego wydaje mi się nie powinno się "chlać", ale smakować przy obiedzie, kolacji itp. Dla laików mogę wiec polecić słodkie i półsłodkie wina hiszpańskie czy kalifornijskie. Jeżeli kieszeń nie pozwala zawsze można sięgnąć po jakieś mołdawskie albo półsłodkie uniwersalne Fresco.
Cóż polecić dla amatorów win jabłkowych? Wszystkie są ohydne z jednym wyjątkiem. Marka nazywa się Komandos, nie wiem czy jeszcze sprzedają, ale lepsze to na pewno niż Tur czy wino marki Wino.
Avatar użytkownika
Rambo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 329
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: http://www.youtube.com/watch?v=aCca5mPMp9A
Ulubiona postać: Locke

Re: Alkohol

Postprzez Robinek » 31 gru 2008, 15:59

Blucyfer napisał(a):
Skrzynia napisał(a):Piwa cholernie nie lubię, browar od czasu do czasu, ale też nie przepadam...
.


Te zdanie ruluje cały temat.


Coś w stylu "Lubie piwo ale za browarami nie przepadam" :lol: ale mimo wszystko zrozumiałem Skrzynie ;)
Jeżeli chodzi o piwo to przeważnie Żywiec ewentualnie Okocim Palone, Pilsner Urquell :) dobre jest piwko (ale drogie i 0.33) Miller ale to takie imprezowe (mam na myśli kulturalną imprezę a nie testy pojemności i pawie z prawej i lewej, choć żeby mieć wiry w żołądku po samym piwie o trzeba być zdolnym :shock: )

Wódka to mój ulubiony alkohol :P kiedyś lubiłem pić Bolsa z Red Bullem ale strasznie szybko się opamiętałem (wspomnienie z Love Parade gdzie w automacie za 1 Euro zalewał się kubek tym miksem i dziwne rzeczy to robi z ludźmi- alkohol muli organizm a napoje energetyzujące wręcz przeciwne, dla niektórych ta mieszanka w dużych ilościach może być śmiertelna) ale kurde dobrze smakuje ^^ Jak już będziecie tak próbować nie kupujcie jakiś Tigerów i tego typu podróbek jeżeli nie jest to klasyczny Red Bull to kaleczycie ten sport ;[
Ostatnio Gorzka Żołądkowa, Balsam Pomorski z sokiem jabłkowym :D Cudo! Często w barach pijam różne drinki ale za bardzo za nimi nie przepadam. Choć łatwo podchodzą drinki z wszelkimi wspomagaczami o smaku cytrusów (limetka w szczególności) zresztą przez działanie cytryn dany zawodnik "może więcej" :P
Mimo wszystko czysta wódka rl! Ze smakiem to nie jest wódka i tyle! :D

Co do win :) rzadko pijam :P obecnie okazyjnie gdzieś w domu czy w restauracji ale kiedyś częściej jako pierwsze oznaki młodocianego buntu :D wszelkie specjały 4-6zł ^^ Ktoś powie "siarkofruty" ale wiedzcie że teraz tego nie ma, takie wina były za czasu komuny ;) Hani Komandos jest nadal i rzeczywiście znacznie odbiega od reszty trunków podobnego gatunku ^^ Za gnoja lubiłem Kokosanke z tych niższego szczebla, jeżeli gdzieś w Szczecinie będąc w sklepie usłyszycie że jakiś małolat pyta o "Malibu z dolnej półki" to to jest właśnie to :D Masa śmiesznych wspomnień z winami, ale teraz wręcz wcale nie wracam do tych przygód :P

Jeszcze powiem tyle bo na imprezach modne jest mieszanie rodzajów alkoholu co skutkuje długimi godzinami spędzonymi w toalecie ^^ jest taka zasada "Od najmocniejszego do najsłabszego" i będziecie zdrowi :P
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Alkohol

Postprzez Eis » 31 gru 2008, 21:54

Panowie, słuchajcie.

Wszyscy mają jakieś libacje, przynajmniej raz w tygodniu.
Browar AKA piwo no to będzie min. puszka na tydzień...

wódka.. okazyjnie.

wino.. codziennie! wujek robi (domowej roboty) ja też zaczynam... a sklepowe to też często... :)
Eis
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 340
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Alkohol

Postprzez Nithaela » 31 gru 2008, 22:58

pijusy. =p
grzeczniej smakosze. xD
Nithaela
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 125
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Stargard
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Alkohol

Postprzez FriZ » 01 sty 2009, 17:27

Robin napisał(a):
Blucyfer napisał(a):
Skrzynia napisał(a):Piwa cholernie nie lubię, browar od czasu do czasu, ale też nie przepadam...
.


Te zdanie ruluje cały temat.


Coś w stylu "Lubie piwo ale za browarami nie przepadam" :lol: ale mimo wszystko zrozumiałem Skrzynie ;)
Jeżeli chodzi o piwo to przeważnie Żywiec ewentualnie Okocim Palone, Pilsner Urquell :) dobre jest piwko (ale drogie i 0.33) Miller ale to takie imprezowe (mam na myśli kulturalną imprezę a nie testy pojemności i pawie z prawej i lewej, choć żeby mieć wiry w żołądku po samym piwie o trzeba być zdolnym :shock: )

Wódka to mój ulubiony alkohol :P kiedyś lubiłem pić Bolsa z Red Bullem ale strasznie szybko się opamiętałem (wspomnienie z Love Parade gdzie w automacie za 1 Euro zalewał się kubek tym miksem i dziwne rzeczy to robi z ludźmi- alkohol muli organizm a napoje energetyzujące wręcz przeciwne, dla niektórych ta mieszanka w dużych ilościach może być śmiertelna) ale kurde dobrze smakuje ^^ Jak już będziecie tak próbować nie kupujcie jakiś Tigerów i tego typu podróbek jeżeli nie jest to klasyczny Red Bull to kaleczycie ten sport ;[
Ostatnio Gorzka Żołądkowa, Balsam Pomorski z sokiem jabłkowym :D Cudo! Często w barach pijam różne drinki ale za bardzo za nimi nie przepadam. Choć łatwo podchodzą drinki z wszelkimi wspomagaczami o smaku cytrusów (limetka w szczególności) zresztą przez działanie cytryn dany zawodnik "może więcej" :P
Mimo wszystko czysta wódka rl! Ze smakiem to nie jest wódka i tyle! :D

Co do win :) rzadko pijam :P obecnie okazyjnie gdzieś w domu czy w restauracji ale kiedyś częściej jako pierwsze oznaki młodocianego buntu :D wszelkie specjały 4-6zł ^^ Ktoś powie "siarkofruty" ale wiedzcie że teraz tego nie ma, takie wina były za czasu komuny ;) Hani Komandos jest nadal i rzeczywiście znacznie odbiega od reszty trunków podobnego gatunku ^^ Za gnoja lubiłem Kokosanke z tych niższego szczebla, jeżeli gdzieś w Szczecinie będąc w sklepie usłyszycie że jakiś małolat pyta o "Malibu z dolnej półki" to to jest właśnie to :D Masa śmiesznych wspomnień z winami, ale teraz wręcz wcale nie wracam do tych przygód :P

Jeszcze powiem tyle bo na imprezach modne jest mieszanie rodzajów alkoholu co skutkuje długimi godzinami spędzonymi w toalecie ^^ jest taka zasada "Od najmocniejszego do najsłabszego" i będziecie zdrowi :P

15 emotek na jeden temat. Piłeś coś pisząc to? ^^
Avatar użytkownika
FriZ
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 76
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona postać: Kate

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron