Świadomość społeczna

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: Świadomość społeczna

Postprzez Ursulla » 10 gru 2011, 03:18

Oj Adrianku, żeby to prawda była.
To temat w OFFTOPICU różne dziwne rzeczy się tu pisze, niektore są bez sensu.
ten temat jest przez CIebie najbardziej jechany, bardziej niż pierdolone arbuzy, nei wspominając o Twoim fun clubie.
To tak się rzuca w oczy, że aż boli i tyle.
Tak, bronie człowieka. Cóż w tym złego? Ciebie też bym broniła, bronie też każdego nowego na czacie. a czemu? bo zachowujecie się jak neandertalczycy usiłujący udowodnic kto rządzi w naszym stadzie.
Nie pasuje Ci temat? Olej go. To proste. Może znajdzie się prócz Bambo ktoś kto będzie potrafił odezwac się na temat.

Należę do ludzi, którzy raczej mówią jak coś im się nie podoba. Wierz mi lub nie, ale jakby coś, co tknęło by mnie napisała osoba, którą lubię zareagowałabym też negatywnie. A że nie wszystko zawsze oglądam to insza inszość, kwestia przypadku. Dobra, ode mnie starczy, to nie miejsce dla mnie, jak już pisałam :*

Oj Misiu. Wiec zdaje się, że mnie lubisz, bo głupsze pytania Ci zadawałam, a jednak zdobyłaś się na tyle wyrozumiałości, by nie jechac ich jakbym pytała o domowe sposoby zbudowania bomby atomowej.
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Świadomość społeczna

Postprzez Gaw » 10 gru 2011, 03:25

No temat taki nie bardzo do dyskusji, a w końcu forum dyskusyjne. To jest dosyć oczywiste, że chodzi tutaj teraz o pozycję autora w naszym lostowym gronie. Przykład: całkiem nowy nub zakłada temat, że do szkoły trzeba wypisać mu coś tam - w efekcie ma pojazd od wszystkich, blokada na temat w ciągu paru minut i w porywach jeszcze ostrzeżenie, że spam. Przykład 2: lubiana osoba zakłada temat, niektórzy odpiszą, niektórzy nie, nie ma tragedii. Miło by było jakby jednak odpuścić kolejne posty o sensie tego tematu, bo jest i tyle. Kto chciał to odpisał, kto nie chce nie musi. Bez sensu to ciągnąć.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości