Śmieszne przypadki Lost-Online

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

Re: Śmieszne przypadki Lost-Online

Postprzez Warda » 28 lut 2010, 13:41

Nic nie pobije Wychodka Zerby :D
SPOILER:
Dlaczego ten temat jest na forum ogolnym oraz w grach i zabawach?
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Śmieszne przypadki Lost-Online

Postprzez MERRL » 11 gru 2010, 10:50

a ja 3 rolexy mam w plecaku jeden na plaży znalazłem a drugi w szałasie potu trzeci na plaży po drugiej stronie wyspy
MERRL
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 16
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona postać: Charlie

Re: Śmieszne przypadki Lost-Online

Postprzez Simba » 13 gru 2010, 20:44

MERRL napisał(a):a ja 3 rolexy mam w plecaku jeden na plaży znalazłem a drugi w szałasie potu trzeci na plaży po drugiej stronie wyspy


WOW
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Śmieszne przypadki Lost-Online

Postprzez Cari » 13 gru 2010, 21:00

MERRL napisał(a):a ja 3 rolexy mam w plecaku jeden na plaży znalazłem a drugi w szałasie potu trzeci na plaży po drugiej stronie wyspy


He He ;[
Avatar użytkownika
Cari
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 145
Dołączył(a): lipca 2009
Lokalizacja: Racibórz
Ulubiona postać: Jack

Poprzednia strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron