Zgoda

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: Zgoda

Postprzez Simba » 26 cze 2010, 23:58

Gaw napisał(a):
Scorpion napisał(a):i nawet przestane zgłaszać bugi bo gaw ma za to wielkie pretensje patrząc po jego odpowiedziach że wogóle smie zgłaszać.


Teraz otrzymasz ostrzeżenie za pomówienie, bo jak dobrze widzisz Ty i cała reszta - kłamiesz żeby mnie oczernić.


No i dziękuje, chciałem mieć do kolekcji ostrzeżenie od Gawa ^^. Ale niestety niektóre Pana odpowiedzi co do mnie w niektórych sprawach ( Patrz kontakt zmuszanie do przepraszania mnie za nic ) brzmia tak jakby Panu tylko głowę bym zawracał i wogólę nie powinienem istnieć... ale cuż jak tylko ja mam takie wrażenie to zwracam honor i przepraszam.

P.S Jaka cała reszta?
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Zgoda

Postprzez Gaw » 27 cze 2010, 00:01

Sam wtedy przeprosiłeś (nie wiadomo dlaczego), aż cała ekipa miała ubaw przez 29 postów. Traktujesz to na serio? No i dziwnie sobie przypomniałeś, bo to było 1,5 miesiąca temu.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez virek36 » 27 cze 2010, 00:58

Gaw vs Scorpion
ciekawe starcie zobaczymy jak to dalej się potoczy 8)
Scorpion prawda jest taka ze wiele osób od Ciebie odeszło bo byłeś upierdliwy i nie dałeś grac spokojnie tym osobom :P
Co do szpiegów, sam jesteś sobie winien, popieram to stwierdzenie :)
Avatar użytkownika
virek36
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 80
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Poland, Wrocław, Legnica, Chojnów
Ulubiona postać: Jack

Re: Zgoda

Postprzez Shiroyasha » 27 cze 2010, 01:48

kto to w ogóle jest Scorpion ? i czemu piszę z błędami ?
co do tematu szpiegów to się nie dziwie w końcu szpiedzy są i będą częścią walk - ot co cała prawda
jest to nie fair zagranie ale nie okłamujmy się że dużo osób albo już skorzystało z namiarów albo skorzysta jeśli tylko będzie miał taką możliwość
co do drużyny eXistence - jeśli na serio siedzicie w grupce to ode mnie pełen podziw za zgranie
Shiroyasha
 

Re: Zgoda

Postprzez Olek » 27 cze 2010, 10:03

Więc Scorpion to jest Darek z Konina(chyba). :)
A i właśnie:
virek36 napisał(a):Scorpion prawda jest taka ze wiele osób od Ciebie odeszło bo byłeś upierdliwy i nie dałeś grac spokojnie tym osobom :P

Popieram :D
A i Panie Wardo ja tylko pisałem to co sądzę ja i nie tylko (oczywiście są wyjątki). Żyjemy w wolnym kraju. Każdy może mieć własne zdanie i nikt mu tego nie zabroni.
Avatar użytkownika
Olek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 122
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez virek36 » 27 cze 2010, 11:24

Meisters napisał(a):kto to w ogóle jest Scorpion ? i czemu piszę z błędami ?
co do tematu szpiegów to się nie dziwie w końcu szpiedzy są i będą częścią walk - ot co cała prawda
jest to nie fair zagranie ale nie okłamujmy się że dużo osób albo już skorzystało z namiarów albo skorzysta jeśli tylko będzie miał taką możliwość


Co do namiarów to prawda, ale wiesz są też uczciwi ludzie, np mogę nawet wymienić jedna osobę z waszej drużyny co do której jestem w 100% pewnie ze nie "sprzedała" mnie nikomu (moich namiarów) :D To jest Astria :D oczywiscie jest więcej takich osób, to taki przykład :P

Meisters napisał(a):co do drużyny eXistence - jeśli na serio siedzicie w grupce to ode mnie pełen podziw za zgranie


Dziękuje w imieniu drużyny za słowa uznania :P jeśli chcesz się kiedyś przekonać w jak licznej sie zgrywamy podejdź koło czwarku pod swana :D
Avatar użytkownika
virek36
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 80
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Poland, Wrocław, Legnica, Chojnów
Ulubiona postać: Jack

Re: Zgoda

Postprzez Dlaczego AR » 27 cze 2010, 12:03

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2yw8l1d&s=6

To jest to wasze zgranie i trzymanie się w grupie ??? , jedno kampić się cala drużyną pod swanem i siedzieć tam bezczynnie tydzień a drugie chodzić razem w grupie po całej mapie , wiec nie pitolcie Wy i Sigi jacy jesteście prze zajefajni zgrani i mocni. Jedyna dobra i zgrana drużyna była i jest Armia a Wy możecie się dalej kłocici kto kogo zabił , jakie jest Dareczek i kto go lubi a kto nie .... bo jak na razie nic nie pokazaliście na walkach tyle co udało się Skorpionowi raz nas zabić jak byliśmy w 5 off ale nie będę płakał czy coś , wygraliście gz , ale jeżeli zgraniem nazywać to ze zabijamy was 5x5 a pozostałe 5 osób jest zalogowane i kampi w Swanie i nie wyjdzie nas dobić to Wam gratuluje, a i tłumacz się teraz ze te osoby czekały aby wpisać swana ...


SPOILER:
Spece od polskiego możecie szukać moich błędów i mnie jechać
Avatar użytkownika
Dlaczego AR
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 72
Dołączył(a): listopada 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Jacob

Re: Zgoda

Postprzez Olek » 27 cze 2010, 12:31

Drogi Arze wtedy wam się udało bo biały był 8 po, dalej off a reszta szła w stronę Juliet. Nie zawsze przecież da się łazić w 8-10.
Avatar użytkownika
Olek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 122
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Warda » 27 cze 2010, 12:42

Napisales Olek, ze Ty jak i 95/100 ludzi nie lubi Predzia, a podejrzewam, ze przynajmniej 50/100 go lubi, wiec nie probuj go ponizyc.

SPOILER:
klocic, ale podejrzewam, ze i na koncu przez przypadek napisane
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Olek » 27 cze 2010, 14:20

jak go nie chce poniżyć ;D. Może kiedyś ankietę zrobię i tyle xD.
Avatar użytkownika
Olek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 122
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez virek36 » 27 cze 2010, 21:40

hmm widzisz ar, jakoś na nas się nie nadziałeś jak w grupie chodziliśmy, może teraz podejdź to lukniesz w ilu chodzimy, ale dajcie spokój, tu nie ma co komu udowadniac w grze sie zobaczy :)
Avatar użytkownika
virek36
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 80
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Poland, Wrocław, Legnica, Chojnów
Ulubiona postać: Jack

Re: Zgoda

Postprzez Generał Kajzera » 28 cze 2010, 00:11

Przeczytałem... i myślę że trzeba komuś od internetu kabel urwać... Dzieci są wakacje wyjdźcie w końcu na dwór i nie pierdolcie głupot.


SPOILER:
Niech Dareczek zrobi ankietę
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Zgoda

Postprzez No_name » 28 cze 2010, 22:16

Over There napisał(a):
Gaw napisał(a):
Scorpion napisał(a):i nawet przestane zgłaszać bugi bo gaw ma za to wielkie pretensje patrząc po jego odpowiedziach że wogóle smie zgłaszać.


Teraz otrzymasz ostrzeżenie za pomówienie, bo jak dobrze widzisz Ty i cała reszta - kłamiesz żeby mnie oczernić.


No i dziękuje, chciałem mieć do kolekcji ostrzeżenie od Gawa ^^. Ale niestety niektóre Pana odpowiedzi co do mnie w niektórych sprawach ( Patrz kontakt zmuszanie do przepraszania mnie za nic ) brzmia tak jakby Panu tylko głowę bym zawracał i wogólę nie powinienem istnieć... ale cuż jak tylko ja mam takie wrażenie to zwracam honor i przepraszam.

P.S Jaka cała reszta?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
No_name
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 758
Dołączył(a): maja 2007
Ulubiona postać: Locke

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron