Zgoda

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: Zgoda

Postprzez Gaw » 26 cze 2010, 22:46

Scorpion napisał(a):Do Gawa, ja nigdy jako osoba nie szpiegowałem nikogo w grze... nie miałem współrzednych innych ( chyba że znajomych i tutaj się zdarzyło przez nie zablokowanie kogoś zabić w walce ).


Sorry misiek, ale widziałem jak jeszcze miałeś bobka w drużynie jak ktoś (nicka nie podam) dawał Ci i bobkowi namiary na Armię. Na 90% powtórzyło się to w 2 sezonie. Widziałem Wasze rozmowy na gg.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Olek » 26 cze 2010, 22:47

Gaw <brawo> może w końcu Darek przestanie kłamać.
Avatar użytkownika
Olek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 122
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Simba » 26 cze 2010, 22:50

Gaw napisał(a):
Scorpion napisał(a):Do Gawa, ja nigdy jako osoba nie szpiegowałem nikogo w grze... nie miałem współrzednych innych ( chyba że znajomych i tutaj się zdarzyło przez nie zablokowanie kogoś zabić w walce ).


Sorry misiek, ale widziałem jak jeszcze miałeś bobka w drużynie jak ktoś (nicka nie podam) dawał Ci i bobkowi namiary na Armię. Na 90% powtórzyło się to w 2 sezonie. Widziałem Wasze rozmowy na gg.


Może Pan Gaw luknąć w kontakt? Byłbym serdecznie wdzięczny. A co do sprawy to w tym sezonie, w tamtym to mówie nie pamiętam i owszem mogło być. Ale w tym sezonie ja jako osoba ( gracz ) nie miałem szpiega i nie wygrałem dzięki nim ani jednej walki chyba że wspominam to 2 raz... Mak był w drużynie to on i jego banda dla SiG wygrywali walki dzięki szpiegowi i ktos z mojej drużyny też... ja jako sam nie miałem szpiega... w tym sezonie. I mogę się uprzeć, kilka walk wygrałem przez przyjaciól ( nie ukrycie się ) ale tak zebym błagał kogoś podaj współrzędne, tworzył konto czy kogoś wysyłał do drużyny by szpiegował to NIE

A ty sie Olek nie odzywaj bo ty i cała wasza drużyna to zasrani kłamcy, jeszcze z Sardo podejrzewaliśmy że Mak ma szpiega u nas w grupie to go zapytalem to zwyzywal mnie i Sardo od idiotów że on się brzydzi szpiegów itp i nigdy nie ma i nie miał. Więc dopiero wy jesteście oszusci albo twoje pisanie na pw żeby zawalczyć 1v1 a siedzicie w 9 i walka 1v9 jest. Więc się z łaski swojej nie uczielaj
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Zgoda

Postprzez Dlaczego AR » 26 cze 2010, 23:01

Szanowny Panie Skorpinonie sam jesteś sobie winien, zapraszaj więcej drużyny do grupy na pewno nie będzie szpiegów... Dlaczego 'Ar' Pacyfici + Gwardia , Bad Robots nie ma problemu ze szpiegami ??? bo są sami w grupie nie potrzebują lolkow do rozbudowy namiotu grupy, sami wysyłają zaproszenie a potem Ty masz wielkie pretensje do całego Losta ze Cie szpiegują ...
Avatar użytkownika
Dlaczego AR
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 72
Dołączył(a): listopada 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Jacob

Re: Zgoda

Postprzez Simba » 26 cze 2010, 23:02

Dlaczego AR napisał(a):Szanowny Panie Skorpinonie sam jesteś sobie winien, zapraszaj więcej drużyny do grupy na pewno nie będzie szpiegów... Dlaczego 'Ar' Pacyfici + Gwardia , Bad Robots nie ma problemu ze szpiegami ??? bo są sami w grupie nie potrzebują lolkow do rozbudowy namiotu grupy, sami wysyłają zaproszenie a potem Ty masz wielkie pretensje do całego Losta ze Cie szpiegują ...


Czy ja mam do kogoś pretensje? to Haniball chce zgody po tych wszystkich świnstwach które zrobić. A zapraszać se będę kogo chce i nie twoja sprawa a pozatym człowieku nie ma czegoś takiego jak namiot grupy! spaliłeś...

Po za tym możecie sobie odpuścić już pisanie tutaj bo nie zamierzam nikomu na nic na forum odpowiadać juz nigdy. i nawet przestane zgłaszać bugi bo gaw ma za to wielkie pretensje patrząc po jego odpowiedziach że wogóle smie zgłaszać.
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Zgoda

Postprzez Olek » 26 cze 2010, 23:04

Nie wiem kiedy po primo była walka z wami 1vs9.
Secundo walczyłeś ze mną 1vs1 jak cie prosiłem.
Avatar użytkownika
Olek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 122
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Dlaczego AR » 26 cze 2010, 23:07

h mnie to interesuje jak się ten obóz grupy czy co tam nazywa, prawda jest taka ze gdybyś był sam w grupie nie byłoby problemu .
Avatar użytkownika
Dlaczego AR
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 72
Dołączył(a): listopada 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Jacob

Re: Zgoda

Postprzez No_name » 26 cze 2010, 23:07

Może by jakąś ankietę dodać? ;[
No_name
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 758
Dołączył(a): maja 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Olek » 26 cze 2010, 23:09

Tak kto lubi Darka a kto nie. i na 99% bedzie dużo głosów na nie zakładam ze 95/100 np
Avatar użytkownika
Olek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 122
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Makaveli » 26 cze 2010, 23:10

Zacznijmy od tego że...

-Nigdy nikt nikogo nie błagał o jakieś współrzędne.
-Nigdy nikt nie brał pvp 1v1 i było nas więcej. A to że potrafimy się zgrać pod Swanem i stać całą ekipą to rozumiem że żal dupe sciska, bo ty tak nie potrafisz ze swoją Pro uczciwą drużyną która dodaje do grupy kogo popadnie, tylko po to żeby utrzymać 1 miejsce :mrgreen:

Mam "swój styl" i będę grać tak jak mi się podoba.
Tyle...

A Dlaczego AR ma racje że jakoś tylko ciebie szpiegują :evil: .. inni nie mają tego problemu.
Avatar użytkownika
Makaveli
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 152
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zgoda

Postprzez Dlaczego AR » 26 cze 2010, 23:11

masz lipe bo ja mimo wszystko go lubię

;(((
Avatar użytkownika
Dlaczego AR
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 72
Dołączył(a): listopada 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Jacob

Re: Zgoda

Postprzez Astral » 26 cze 2010, 23:11

Darku, czy korzystając z okazji pogodzisz się również ze mną? Zakopmy ten wojenny topór i zacznijmy od zera :o
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Warda » 26 cze 2010, 23:31

Olek tak sie sklada, ze jestem kolejna osoba, ktora lubi Predzia, a za to swoimi postami wywolujesz u mnie niechec do lubienia Ciebie, ale moze nie bede naciskal "Wyślij", bo zostane tak jak Predi obrzucony kalem przez Ciebie i nikt nie bedzie mnie lubil? :{ Tyle tam bylo napisane wyzej, ze bym sobie pocytowal i poodpowiadal, ale mi sie nie chce od nowa czytac :D

SPOILER:
K**** nacisnalem wyslij


A i dzieki temu tematowi przywrociliscie mi chec do gry, wiec chyba zaczne znowu lvlowac.
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Gaw » 26 cze 2010, 23:49

Scorpion napisał(a):Może Pan Gaw luknąć w kontakt? Byłbym serdecznie wdzięczny.


Widzę zmianę tematu :) Oczywiście zobaczę w swoim czasie, miałem tylko chwilę na odpowiedź.

Scorpion napisał(a):A co do sprawy to w tym sezonie, w tamtym to mówie nie pamiętam i owszem mogło być. Ale w tym sezonie ja jako osoba ( gracz ) nie miałem szpiega i nie wygrałem dzięki nim ani jednej walki chyba że wspominam to 2 raz... Mak był w drużynie to on i jego banda dla SiG wygrywali walki dzięki szpiegowi i ktos z mojej drużyny też... ja jako sam nie miałem szpiega... w tym sezonie. I mogę się uprzeć, kilka walk wygrałem przez przyjaciól ( nie ukrycie się ) ale tak zebym błagał kogoś podaj współrzędne, tworzył konto czy kogoś wysyłał do drużyny by szpiegował to NIE


Najpierw było nigdy, potem nie w 2 sezonie, a potem nie Ty tylko koledzy z drużyny :) No ładnie. Ja z tym nie mam żadnego problemu i mnie nie interesuje kto kogo, co i komu. Chodzi o stwierdzenie faktu, że jesteś hipokrytą.

Scorpion napisał(a):i nawet przestane zgłaszać bugi bo gaw ma za to wielkie pretensje patrząc po jego odpowiedziach że wogóle smie zgłaszać.


Teraz otrzymasz ostrzeżenie za pomówienie, bo jak dobrze widzisz Ty i cała reszta - kłamiesz żeby mnie oczernić.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Dlaczego AR » 26 cze 2010, 23:57

Gaw napisał(a):
Scorpion napisał(a):i nawet przestane zgłaszać bugi bo gaw ma za to wielkie pretensje patrząc po jego odpowiedziach że wogóle smie zgłaszać.


Teraz otrzymasz ostrzeżenie za pomówienie, bo jak dobrze widzisz Ty i cała reszta - kłamiesz żeby mnie oczernić.


Następne ostrzeżenie i karny jeżyk :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Dlaczego AR
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 72
Dołączył(a): listopada 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Jacob

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron