Zgoda

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Zgoda

Postprzez Rambo » 26 cze 2010, 01:01

No dobra Predator już nie będę.

Tak sobie żarty robiłem. Niezłośliwie. Przestańmy wreszcie sobie skakać do mord. Podziwiam Cię za tą drużynę co zmontowałeś. Kolejna potęga jaką stworzyłeś. Obok mnie ( nieskromne stwierdzenie wiem:) jesteś chyba jednym z najlepszych liderów i dowódców w historii tej gry. Rywalizacja miedzy Pacyfistami a Sigiem jest wyrównana i naprawdę ciekawa dzięki Tobie. Postarajmy się więcej przeciwko sobie nie działać w sposób zakulisowy czy wręcz szpiegowski. Ja często tylko udaję taką mendę, ale tylko po to żeby było ciekawiej. Nie jestem taki zły jak Ci się wydaje. Naprawdę.

To co Scorpion? Sztama? Jak Putin z Tuskiem. Co?

*Napisałem tu bo Scorpion nie przyjmuje ode mnie pw.
Avatar użytkownika
Rambo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 329
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: http://www.youtube.com/watch?v=aCca5mPMp9A
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Gaw » 26 cze 2010, 01:05

10/10

No i każdy wie, że LL robi najlepsze drużyny.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Astral » 26 cze 2010, 10:21

Obyś był najebany pisząc ten post.
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Warda » 26 cze 2010, 13:26

piatek 1 w nocy i trzezwy :lol:
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Simba » 26 cze 2010, 21:27

Haniball idz na bambusa! Bo z tobą nie idzie się pogodzić, jak polazłeś do druzyny z mojej grupy to mówiłem by dac ci szanse może się zmieniłeś to nie... szpieg jak nic dla pacyfistów się okazałeś. Nie chcieli cie wywalić to wywaliłem całą drużyne z grupy to od nich odlazłeś i dolazłeś do drugiej druzyny z mojej grupy jak ich też wywaliłem to próbowałeś do 3 i jeszcze się hitmanowi przyznałeś żeś na polecenie robina szpiegował... weś się człowieku zastanów... myślałem że Mak jest tylko chory pod tym względem i żeby dla walk robił wszystko, nawet kradł i zakładał inne konta. Ale po tobie też się tego można spodziewać. Więc proszę nie pokazuj jaki ty biedny jesteś... A ja nigdy Pacyfistów nie szpiegowałem ani nie bawiłem się w wasze chore gierki, nawet was wszystkich po blokowałem bo ciągłe od was otrzymywanie treści obraźliwych od Robinów mnie już nie bawi... A drużyne zmontowałem tylko po to by pokazać takim jak wy że wcale duże levele i dobre ratio się nie liczą by się dobrze bawić i być na 1 miejscu. I myślę że nigdy go nam nie odbierzecie bo nie zasługujecie z waszymi chorymi gierkami.
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Zgoda

Postprzez Astral » 26 cze 2010, 21:35

Scorpion napisał(a):dobre ratio się nie liczą by się dobrze bawić

Napisał ten co za jedną przegraną walkę dziesiątki osób wyrzucił :D

Fajny temat się robi, niech żaden durny mod nie zamknie go tylko
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Gaw » 26 cze 2010, 21:39

Parę pytań do Darka :)

1. Czy jakby tak przechodził to kolejnych drużyn to wywaliłbyś całą grupę? :D
2. Co byś zrobił jakby dołączył do Twojej drużyny, wywalił ją z grupy? Trochę konsekwencji by się przydało.
3. Czy szpiegowanie i chodzenie po drużynach przeciwnika to nie część dobrej zabawy?

Scorpion napisał(a):ja nigdy Pacyfistów nie szpiegowałem ani nie bawiłem się w wasze chore gierki


Z tego co wiem (bo widziałem) to Armię tak i słyszałem, że Pacyfistów też. Nawet parę ludzi przez to poleciało :)

Astral napisał(a):Napisał ten co za jedną przegraną walkę dziesiątki osób wyrzucił :D


True, true

Astral napisał(a):Fajny temat się robi, niech żaden durny mod nie zamknie go tylko


Trochę szacunku, kiddo.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Simba » 26 cze 2010, 21:55

Gaw napisał(a):Parę pytań do Darka :)

1. Czy jakby tak przechodził to kolejnych drużyn to wywaliłbyś całą grupę? :D
2. Co byś zrobił jakby dołączył do Twojej drużyny, wywalił ją z grupy? Trochę konsekwencji by się przydało.
3. Czy szpiegowanie i chodzenie po drużynach przeciwnika to nie część dobrej zabawy?



1. Nie, bo wcześniej ( nie wierzysz to zapytaj ) powiedziałem im że jak haniball od nich odejdzie a wiedziałem że to zrobi jak wywale drużynę z grupy to przyjmę z powrotem i przyjąłem Rekinów i 4 8 15 16 więc tutaj nie jestem taki...

3. Nie, to jest żałosne... używać kont czy prosić inne drużyny z czyjejś grupy o współrzędne by sobie ratio poprawić i jestem tego przeciw nawet gdzieś proponując pomysł żeby można było zablokować widzenie na mapie ( i współrzędne ) osób z grupy... jak się tego nie życzy.

Do Gawa, ja nigdy jako osoba nie szpiegowałem nikogo w grze... nie miałem współrzednych innych ( chyba że znajomych i tutaj się zdarzyło przez nie zablokowanie kogoś zabić w walce )... zgodzę się z tym jak Mak i jego chołostra była u mnie w drużynie to mieli współrzednych na pęczki i nawet bez mojej zgody łoili kogo popadnie. Więc ja do siebie i do obecniej drużyny która nie ma szpiegów nie mam nic do zarzucenia. Armie to tam nie pamiętam bo było dawno... ale może i racja chociaż z 4 członkami i 4 miejscu w rankingu dużo jakoś nie zdziałałem...


Do Astrala z tych ludzi co odeszli od SiG wywaliłem 2 osoby, reszta odeszła sama z swoich powodów, albo przestała grać to poprosiłem ich i sami odeszli. 2 osoby ja wywaliłem z pewnych powodów. A jakbym był taki bezduszny to już dawno powinienem 2 osoby wywalić z drużyny które żadnej walki nie wygrały a przegrały z 20...
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Zgoda

Postprzez Olek » 26 cze 2010, 22:12

Reszta odeszła bo ciebie nie lubi i nie lubiła za to jakim byłeś/jesteś/będziesz.
Avatar użytkownika
Olek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 122
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Simba » 26 cze 2010, 22:14

Odeszliście tylko wy nikt więcej... więc nie pierdziel i przyznaj się jak jesteś taki odważny pisać takie stwierdzenia od kogo cie wszyscy wyzywają i czemu tak naprawdę odeszliście... no proszę... a pozatym i tak gdyby nie pewna osoba to bym nie dojrzał tego tematu bo na forum tu nie pisze zazwyczaj bo są takie gbury jak niektórzy tutaj i by tylko obrażali i poprawiali wszystkich a jak się człowiek nie daj boże źle odezwie to ostrzeżenia dają typu: "Za to że cie nie lubię" ... więc. Nie będe tutaj już pisał
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Zgoda

Postprzez Olek » 26 cze 2010, 22:17

I dobrze bo takich ludzi jak ty nikt tutaj nie chce widzieć. No powiedz kto cie lubi hm?
Nie wiem od kogo mnie wszyscy wyzywają. A ciebie? No powiedz: debil, palant, głupek.
I to nie są pojedyncze osoby.
Avatar użytkownika
Olek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 122
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Simba » 26 cze 2010, 22:20

:) Mnie lubi moja cała grupa, moja cała obecna drużyna i nawet jak ich spytasz nie powiedzą o mnie złego słowa bo dam się lubić, a osoby które mnie nie lubią to już takie są i to dlatego że mam swój styl i nie dam se w kasze dmuchać i nie będę cicho. Ciebie Olku szanowny wyzywają od dziecka którym jesteś, tylko że ty piszesz "zarąbiste teksty" i myślisz że jestes kozak i ciebie wszyscy lubią a za plecami jesteś obrażany i wyzywany. Więc...
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Zgoda

Postprzez Olek » 26 cze 2010, 22:25

Widzę że jednak dajesz sobie w kasze dmuchać jeśli sądzisz że wszyscy z twojej drużyny cie lubią.
A ja wciąż czekam na przykłady.
Avatar użytkownika
Olek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 122
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Rambo » 26 cze 2010, 22:29

Predator pierwszy i ostatni raz kogoś szpiegowałem i wierz lub nie wierz dla zabawy tylko (dla jaj).

Raptem z 4 trupy Pacyfistom dodałem,czyli tyle co nic. Zauważ, że nikt Ciebie nie zabił.
Przecież gdybym podszedł do tego ambicjonalnie to na pewno na Ciebie bym się uwziął, jako lidera. Prawda?

Robin- samo zło- wcale nie wyznaczył mi tego zadania. Sam sobie chodziłem po wyspie szukałem masowego grobu a tu łup- zaproszenie od Rekinków. Nawet z nimi nie gadałem sami wylecieli z zaproszeniem, tak samo jak i ta druga ekipa. Zapytaj i sprawdź jak nie wierzysz.

Gdybym zaplanował intrygę to chyba ja bym się do nich zgłosił a nie odwrotnie. Zresztą z całym szacunkiem dla Sharks oraz Oceanic 815, ale dziwię się wszystkim członkom tych ekip. Nie rozumiem jak w ogóle mogli pomyśleć, że chcę grać w ekipie ze środka tabeli, gdzie walki są dwa razy w miesiącu. Ktoś kto logicznie myśli od razu powinien się domyślić, że jaja sobie robię.

Jedyną drużyną, w której mógłbym grać na poważnie są Pacyfiści i to chyba każdy wie.

Podsumowując to przysięgam to tylko taki kawał był i naprawdę nieźle się uśmiałem jak po wyrzuceniu Sharków dostałem zaproszenie od Oceaników.

Co do moich tekstów i różnego rodzaju wyzwisk to wiedz Predatorze, że to też dla jaj robię, żeby się działo. Lubie zamęt po prostu. Postaram się przystopować, bo te napięcie między nami dwoma jest nie do zniesienia już.

Odłóżmy na bok waśnie i różnego rodzaju animozje. Fajna rywalizacja jest, cieszmy się. Obawiałem się, że bez Lucy to będzie totalna dominacja Pacyfistów, ale się myliłem.
Avatar użytkownika
Rambo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 329
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: http://www.youtube.com/watch?v=aCca5mPMp9A
Ulubiona postać: Locke

Re: Zgoda

Postprzez Simba » 26 cze 2010, 22:35

Hannibal napisał(a):Predator pierwszy i ostatni raz kogoś szpiegowałem i wierz lub nie wierz dla zabawy tylko (dla jaj).

Raptem z 4 trupy Pacyfistom dodałem,czyli tyle co nic. Zauważ, że nikt Ciebie nie zabił.
Przecież gdybym podszedł do tego ambicjonalnie to na pewno na Ciebie bym się uwziął, jako lidera. Prawda?

Robin- samo zło- wcale nie wyznaczył mi tego zadania. Sam sobie chodziłem po wyspie szukałem masowego grobu a tu łup- zaproszenie od Rekinków. Nawet z nimi nie gadałem sami wylecieli z zaproszeniem, tak samo jak i ta druga ekipa. Zapytaj i sprawdź jak nie wierzysz.

Gdybym zaplanował intrygę to chyba ja bym się do nich zgłosił a nie odwrotnie. Zresztą z całym szacunkiem dla Sharks oraz Oceanic 815, ale dziwię się wszystkim członkom tych ekip. Nie rozumiem jak w ogóle mogli pomyśleć, że chcę grać w ekipie ze środka tabeli, gdzie walki są dwa razy w miesiącu. Ktoś kto logicznie myśli od razu powinien się domyślić, że jaja sobie robię.

Jedyną drużyną, w której mógłbym grać na poważnie są Pacyfiści i to chyba każdy wie.

Podsumowując to przysięgam to tylko taki kawał był i naprawdę nieźle się uśmiałem jak po wyrzuceniu Sharków dostałem zaproszenie od Oceaników.

Co do moich tekstów i różnego rodzaju wyzwisk to wiedz Predatorze, że to też dla jaj robię, żeby się działo. Lubie zamęt po prostu. Postaram się przystopować, bo te napięcie między nami dwoma jest nie do zniesienia już.

Odłóżmy na bok waśnie i różnego rodzaju animozje. Fajna rywalizacja jest, cieszmy się. Obawiałem się, że bez Lucy to będzie totalna dominacja Pacyfistów, ale się myliłem.


To samo powiedziałem Pliskowi i Hitmanowi tylko stwierdzili że nie jesteś taka "ciota" i nie jestes tak perfidny że byś szpiegował po rozmowie z nimi i nie chcieli cie wywalić... a mówiłem to samo jak od nich odlazłeś kurde.

NIECH CI BĘDZIE NIECH CI BĘDZIE TA ZGODA!
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron