Za ile będą nowe miejsca ?

Wasze pytania i odpowiedzi dotyczące gry.

Kiedy mają zostać dodane nowe miejsca ?

Po 5 miejsc co dwa tygodnie xD
7
58%
Wszystkie miejsca w 10 dni przed zakończeniem sezonu
0
Brak głosów
Wszystko jedno .
5
42%
 
Liczba głosów : 12

Za ile będą nowe miejsca ?

Postprzez Mongoł » 09 paź 2010, 13:37

Kiedy zostaną dodane jakieś nowe miejsca ? Ostatnio były dodane w połowie sierpnia a będzie zaraz połowa października . Już parę tygodni temu chciałem to napisać, ale wolałem odczekać jeszcze jakiś czas by nie denerwować ekipy xD Można by było dodać jakieś proste miejsca np. Ogródek Sun czy Namiot Claire na plaży, obok której się ona znajduje, albo jeszcze nawet namioty innych rozbitków... Powinno zostać dodanych wiele miejsc w jednym czasie, by inni nowi gracze mieli szanse odkryć je jako pierwsi . Nikt zapewne nie ma zamiaru czekać jeszcze kolejne 2 miesiące aż zostaną dodane ze 3-4 miejsca . Mam nadzieję , że pomożecie mi przekonać w tym temacie ekipę, by dodali jak najszybciej te miejsca .
Avatar użytkownika
Mongoł
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 74
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona postać: Kate

Re: Za ile będą nowe miejsca ?

Postprzez Makaveli » 09 paź 2010, 14:15

Za 2 miesiące to masz koniec tego sezonu:P
5 miejsc na 2 tygodnie to nie realne bo tyle miejsc nawet nie ma :o
wszystkie miejsca na 10 dni przed końcem to bzdura :mrgreen:

Na waszym miejscu bym się cieszył jak zostaną w ogóle dodane z 2 miejsca do końca sezonu
Avatar użytkownika
Makaveli
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 152
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Za ile będą nowe miejsca ?

Postprzez Yona » 09 paź 2010, 14:21

Będą jak zostaną dodane.
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: Za ile będą nowe miejsca ?

Postprzez Mongoł » 09 paź 2010, 14:24

No mogły by być przynajmniej 3 miejsca co 2 tygodnie . więc do końca sezonu by wyszło z 20 . w 1 sezonie było chyba z 60 . Czyli zostało tak jakby z 10 :D A już wcześniej napisałem żeby dodać takie proste miejsca np. namioty innych rozbitków. I wymyśliło by się coś jeszcze i na pewno by było tego kolejne 10 .
Avatar użytkownika
Mongoł
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 74
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona postać: Kate

Re: Za ile będą nowe miejsca ?

Postprzez Simba » 09 paź 2010, 15:30

Czemu nie ma opcji nigdy :/? No ale co prawda to prawda ( chociaż z 10x już Gawowi pisałem w ciągu czekajcie sprawdze by znowu nie "skłamać" 2 miesiecy by coś dodał bo od 2 miesięcy nie ma nowych miejsc ale :( nie odpowiada. )

Więc znajdę okazję że Skaza napisał temat...

Gaw prosimy o jakieś miejsce byle gówno i byle nie na oceanie a będzie nam się lepiej grało... PROSIMy!
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Za ile będą nowe miejsca ?

Postprzez Robinek » 09 paź 2010, 17:05

Prosi to się świnia, nie kot, więc morda :*
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Za ile będą nowe miejsca ?

Postprzez Crew » 09 paź 2010, 21:30

Ale co Ci dają te miejsca takie jak ogródek Sun nie rozumiem Cię , o tak o żeby znaleźć dostać respekt i iść dalej ? Jak już dodawać miejsca to te poważniejsze co zostały o i proszę bardzo oto kilka z nich:
-Helikopter
-The Flame
-Hydra
-Łódź
-Obóz Widmore (nie wiem czy jest w planie)
Avatar użytkownika
Crew
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 271
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Sayid

Re: Za ile będą nowe miejsca ?

Postprzez Simba » 09 paź 2010, 23:02

hellboy napisał(a):Ale co Ci dają te miejsca takie jak ogródek Sun nie rozumiem Cię , o tak o żeby znaleźć dostać respekt i iść dalej ? Jak już dodawać miejsca to te poważniejsze co zostały o i proszę bardzo oto kilka z nich:
-Helikopter
-The Flame
-Hydra
-Łódź
-Obóz Widmore (nie wiem czy jest w planie)


Ale jak od 2 miesięcy nie dodano nic ( no wiem jacht został chyba do znalezienia ale NA WODZIE pewnie to nie dziwo że nikt nie znalazł i nie ganiam za to że nie dodali nic przez 2 miesiace ) to już chociaż dobrze byłoby dodać pole golfowe, ogródek Sun niż nic... a najlepiej flame i reszte ale to zapewne na miesiąc przed koncem zostanie dodane i rozumiem.
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet


Powrót do Pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron