Wystawki :)

Walki - rozmowy, opinie, komentarze.

Wystawki :)

Postprzez Robinek » 09 paź 2008, 14:12

Nie wiem czy można to nazwać "eventem" jak w wielu grach podobnych maści :P choć na pewno jest to propozycja, nie odnosi się do gry a do samych graczy :) mianowicie:

Jak wiemy największą atrakcją tej gry są walki, chciałbym je w jakiś sposób urozmaicić jak i sprawić by było ich więcej bo ta "sztuka zabijania" po prostu zanika ;) niekiedy kogoś spotkamy i zwyciężymy albo przegramy, często pojawiamy się się z komentarzami "10 na 1 powód do dumy rzeczywiście ;/" "uczciwa walka ;/" itd itp. da się temu zaradzić choć dziwią mnie i takie komentarze bo gra nie jest stworzona na system walk 1vs1 jak i szczęśliwa 10 blisko siebie atakując wroga nie ma pojęcia o jego liczebności (jedynie lornetka potrafi zidentyfikować 1 wroga który jest najbliżej) a takie walki 10na1 po całym dniu czasami zabijemy nawet 10 samotnych podróżników z tej samej drużyny i wychodzą te same korzyści jak 10na10 a nawet lepiej bo przecież komplet graczy nie ma żadnych strat :)

Chciałbym Was zachęcić jak i zaproponować walki ustawiane :) Na czym to według mnie powinno polegać:
-ustalić broń ( bo przecież nie musimy cały czas bić się m4 i ściągać po 40-50hp przeciwnikowi, można zrobić bitwę na gołe pięści,kije[szkoda że nie baseball'owe :P] i różne wszelakie bronie których używaliśmy na początku gry tylko i wyłącznie :) co do ustalenia broni można również wyrównać obrażenia zadawane przez graczy, czyli ktoś z małym levelem powinien walczyć nieco lepszą bronią z lepszym przeciwnikiem tu mógłbym jedynie poprosić o pomoc adminów jaka jest przepaść co do obrażeń graczy o wiele słabszych levelowo od graczy np z top 30)

-konfrontacja polegała by na 2 walkach,ataku jednej drużyny i następnie drugiej (po godzinie czasu, bądź 2x w dniu wszystko jedno) moim zdaniem jest to sprawiedliwe i po obliczeniu strat po 2 walkach ocenili byśmy zwycięzców, a w sytuacji remisu (tu poległy 3 osoby i tam 3 przy walkach 3vs3) zwycięzców wybrali byśmy po sumie ilości punktów życia po walkach :)

-walki mogą być w jakiej kolwiek liczbie przeciwników (1 do 10) byle by liczba graczy obu drużyn była taka sama (ewentualnie o wiele słabsi przeciwnicy którzy chcieli by wziąć udział i okładać silniejszych mogli by mieć 1 osobę więcej ale myślę że tylko w wypadkach większych niż po 5 zawodników

-ustawiamy się/swoje ekipy w 2 wyznaczonych współrzędnych nieopodal siebie :) w przypadku 1na1 walczymy na spontanie jak najszybciej i nie ma co tu gadać :) ktoś potańczy w czasie walki albo będzie stał w miejscu i walka zrobi się losowa jak kto chce :) w przypadku walk o większych rozmiarach czy też bitew można było by ustalić szyk bojowy, nadać wskazówki swojej drużynie jak wyprowadzamy atak jak się bronimy :) możliwości jest wiele. Tym bardziej przez to chciałbym pokazać graczom obytym w walkach i doświadczonym, którzy wychodzą z założenia że "większe walki to istne działania losowe" że tak na prawdę tak nie jest ;) w sumie śmieszne nieco że mają dobre wyniki w tej dziedzinie gry jaką jest "walka" a właśnie tak uważają :D

-ustalił bym również posiadanie siły :) ktoś będzie potrzebował pobiegać to sobie zostawi więcej ktoś w ogóle to będzie miał zero i przed walką obszuka teren dlaczego ustalił? dlatego że tak na prawdę jest to jeden z ważniejszych aspektów w grze i lepiej się poruszać w czasie walki, a jak ktoś nie potrafi mógłby się właśnie nauczyć bo rywalizacja przebiegała by w uczciwy sposób (2 walki) i również wiele mógłby zaobserwować od przeciwników bądź kolegów z drużyny :)

-ucieczka z walki nie wchodziła by w grę :) jeżeli ktoś nie chce dostać w buźkę po prostu niech się nie pisze, ucieczka z walki wszystkich albo nawet jednej osoby (wśród 8 kolegów 9) zmienia ogromnie przebieg wydarzeń uwierzcie :) jeżeli zdarzył by się uciekinier to drużyna momentalnie by zwyciężyła zresztą logiczne (biorąc pod uwagę małe walki) a przy ucieczce jednej osoby wśród wielu uczestników w jakiś sposób ukarali byśmy drużynę (albo po prostu ucieczka ale na + więcej obrażeń na drużynę atakująca-rozwiązanie wcześniej wspomniane co do remisu) kwestia również do przedyskutowania

-Mogli byśmy o coś rywalizować chociaż nie koniecznie :) przegrani dają alkohol przeciwnikowi itd itp

-mogli byśmy zgłaszać się w tym temacie :) (w przypadku kilku osób napisał by przedstawiciel zgłaszający osoby by 20 osób nie pisało że chce się bić "10 na 10" i żeby syfu nie robić na forum :)

-zwycięstwa lub ciekawe/śmieszne walki wklejali byśmy do tematu "walki" który już istnieje :P

-oszuści byli by wystawianiu tutaj w tym temacie by wszyscy widzieli co miało miejsce. W postaci dowodów-screenów pokazali byśmy przebieg nieczystej zagrywki i każdy by wiedział by nie ustawiać się z takimi przedstawicielami na walki i są to osoby nieuczciwe :)

Myślę że starczy :P oczywiście miło by było gdyby ktoś skomentował "to wszystko" :D podsunął swoje myśli rozwiązania być może uda się ustalić coś ciekawszego niż moja wizja ;)

Jestem chętny na walkę i myślę że moi koledzy z drużyny również choć pragnę mówić za siebie :) Pulpetą wyzwania nie rzucam bo ostatnio Lucy spękała :P więc czekam na komentarze :)
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Ustawki :)

Postprzez LucyLu » 09 paź 2008, 14:30

Robin napisał(a): Pulpetą wyzwania nie rzucam bo ostatnio Lucy spękała :P [/b]


haha:D pytaliscie tylko mnie a ja jestem tylko 1/10 druzyny:D moge za siebie zdeklarować walkę 1 vs 1:D no problem ;P
LucyLu
 

Re: Ustawki :)

Postprzez Robinek » 09 paź 2008, 14:34

W takim razie musimy się "ustawić" ^^ myślę że wystarczy wyskoczyć z propozycją a reszta pomiędzy osobami/przedstawicielami przez gg ;) w takim razie odezwę się :)
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Ustawki :)

Postprzez Talib » 09 paź 2008, 15:08

jestem jak najbardziej za ustawkami,wypowiadam się za siebie nie za drużynę ;)
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Ustawki :)

Postprzez Astral » 09 paź 2008, 15:25

Pomysł mi osobiście się bardzo podoba, zwłaszcza koncepcja z wyborem broni. Walki na proce i kije były o wiele ciekawsze :D

No ale cóż...wątpie aby znaleźc całe drużyny które by się tego podjąły
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Ustawki :)

Postprzez Robinek » 09 paź 2008, 15:29

Nie muszą być całe drużyny tak jak wspomniałem :) mogło by być 2 graczy (1vs1) jak i więcej oczywiście ale właśnie tą różnicę leveli równali byśmy doborem broni mauser-silniejszy gracz vs m4-słabszy gracz coś w takim stylu ;) i właśnie tu przydała by się pomoc adminów bo po tych zmianach obrażeń nie wiem co jaką ma siłę ;[ kiedyś AK-47 dało rade 70hp zabrać xD ale już mniejszy problem to duety na przykład i w górę :)
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Ustawki :)

Postprzez Blucyfer » 09 paź 2008, 15:30

Mi podaje.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Ustawki :)

Postprzez Nithaela » 09 paź 2008, 17:04

Jestem za 'Ustawkami'. Bardzo pomysłowe. ;) i ciekawe byłyby te walki z kijami. :D Robin ileś myślał nad tym wszystkim.? =P
Nithaela
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 125
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Stargard
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Ustawki :)

Postprzez Kames_ » 09 paź 2008, 17:40

Myślę że to dobry pomysł na ożywienie trochę towarzystwa - w ramach urozmaicenia oczekiwania na drugi sezon gry :) oczywiście jeśli będą chętni....
Avatar użytkownika
Kames_
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 60
Dołączył(a): marca 2008
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Ustawki :)

Postprzez Warda » 09 paź 2008, 18:08

Pomysl fajny.. jednak troche za duzo by bylo papierkowej roboty ale jakos ujdzie tyle, skoro walki by byly rowne to co by dawal lvl??
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Ustawki :)

Postprzez Nithaela » 09 paź 2008, 18:40

Wymieniajcie poglądy na privie. ;] to nie ten temat. Pomyliliście się. ;) wracając do tematu to dobre jest pomyślane z tymi brońmi. Lepsi mają troszkę gorsze bronie, a Ci 30 lvl-owcy lepsze. < o ile dobrze zrozumiałam. > wtedy szanse byłyby równiejsze. Bo jak mi ktoś wyskoczy z m4 to ja nie mam szans. ;) < raz nawet wyszłam z harpunem. xD >
Nithaela
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 125
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Stargard
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Ustawki :)

Postprzez Eis » 09 paź 2008, 18:55

może być.
Eis
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 340
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Ustawki :)

Postprzez DanDruf » 11 paź 2008, 00:00

Fajny pomysł:)
Albo walka na harpuny :D
DanDruf
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 3
Dołączył(a): września 2008
Lokalizacja: Kijewo Królewskie
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Ustawki :)

Postprzez Kames_ » 11 paź 2008, 02:24

Generalnie każdy rodzaj broni byleby tylko troszkę powalczyć
Avatar użytkownika
Kames_
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 60
Dołączył(a): marca 2008
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Ustawki :)

Postprzez Talib » 11 paź 2008, 13:58

zgłaszam się :P kto chętny na walkę ze mną? :) jestem w kwadracie swana.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Następna strona

Powrót do Walki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron