Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Ursulla » 22 cze 2010, 12:55

nie wiem, to zależy od towarzystwa :) ja i w Bydgoszczy i w Toruniu nieźle się wynudziłam :)
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Blucyfer » 22 cze 2010, 14:48

Ja ogólnie chcę zobaczyć góry, o.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Warda » 22 cze 2010, 15:04

Obrazek
A teraz jedz na Mazury :D
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Rachel » 22 cze 2010, 16:38

Ursulla napisał(a):Zakopany- osobiście przerażają mnie góry. Poza tym tłum turystów, idąc starówką wszędzie widzisz sandały i skarpety. Ludzie niezbyt przyjaźni, miejscowi w każdym widzą zysk.


Jak to ludzie nieprzyjaźni? Ja jestem najbardziej przyjaznym człowiekiem na tej planecie :P
Avatar użytkownika
Rachel
Świnki trzy
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 54
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Podhale
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Isa » 22 cze 2010, 23:52

Ja to w sumie w dupie byłam i gówno widziałam ale w górach udało mi się być kilka razy i zawsze byłam zadowolona chociażby z faktu, że ludzie są tam mili i przyjaźni, szczególnie miejscowi.
Isa
 

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Ursulla » 24 cze 2010, 00:08

no ja byłam raptem dwa razy :) widać trafiałam na niewłasciwych ludzi :)
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Crew » 24 cze 2010, 19:46

Obecnie mam w planach kolonie do Pucka , lub Rzucewa , bardzo fajnie jest tam , rok temu byłem w Pucku i super miasto , plaża też spoko nawet żadnych śmieci nie widziałem :)
Avatar użytkownika
Crew
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 271
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Sayid

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Blucyfer » 24 cze 2010, 19:52

kto tu w ogole mieszka na mazurach? moze kogos odwiedze :P
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Makaveli » 24 cze 2010, 19:54

Polecam Holandie, gówno tam widziałem ale Coffee Shopy mają świetne, najbardziej mi się podobał w klimacie Buddy xD Gdzie sie człowiek nie spojrzał tam widział wesołego Budde :mrgreen:
Avatar użytkownika
Makaveli
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 152
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Blucyfer » 24 cze 2010, 20:14

Makaveli napisał(a):Polecam Holandie, gówno tam widziałem ale Coffee Shopy mają świetne, najbardziej mi się podobał w klimacie Buddy xD Gdzie sie człowiek nie spojrzał tam widział wesołego Budde :mrgreen:


przekonales mnie :) ciekawe ile kosztuja bilety.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Makaveli » 24 cze 2010, 20:23

Jak jechałem Busem do roboty to płaciłem z 200-250zł w jedną strone, nie pamiętam już dokładnie :mrgreen: Ale warto, oj warto 8)
Avatar użytkownika
Makaveli
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 152
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Yona » 03 lip 2010, 18:29

Ja polecam Kraków - wiadomo, klimat, masa bardzo przyjemnych knajpek, jest gdzie pochodzić (zoo dla Pufcika) nawet jak się nie ma zbyt wiele kasy :D.
I góóóóry, z postojem, jak się chce totalnego wyciszenia - Bukowina, a jak trochę mniej - Zakopane :D! A rano plecak i na cały dzień w góry.

A co do moich planów - przede wszystkim odrobić sobie 10 miesięcy spotkaniami ze znajomymi stąd, potem mam nadzieję na góry, coke jest w planach, a przed coke'm jakaś Francja lub inne państwo, ale nadal w granicach Europy :d.
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Eva » 05 lip 2010, 23:25

Yona napisał(a):Ja polecam Kraków - wiadomo, klimat, masa bardzo przyjemnych knajpek, jest gdzie pochodzić (zoo dla Pufcika) nawet jak się nie ma zbyt wiele kasy :D.
I góóóóry, z postojem, jak się chce totalnego wyciszenia - Bukowina, a jak trochę mniej - Zakopane :D! A rano plecak i na cały dzień w góry.

A co do moich planów - przede wszystkim odrobić sobie 10 miesięcy spotkaniami ze znajomymi stąd, potem mam nadzieję na góry, coke jest w planach, a przed coke'm jakaś Francja lub inne państwo, ale nadal w granicach Europy :d.


i tu się z koleżanką zgodzę Kraków jest świetny i zapraszam bardzo ;];]
na coke też się wybieram , bo w tym samym czasie na zagubieni24 mamy zlot fanów, na który również zapraszam ...
góry ? cudo pomysł byłam kilka razy i nie ma na co narzekać ... no jedynie na kondycje bo herbatka z prądem jest fajna ale na następny dzień już mniej xD

to ja coś bliżej mnie polecę
http://www.malinowyzdroj.pl/index.php?src=home&lang=pl
zapraszam so Solca-Zdroju i do słynnego hotelu tam ;]
Avatar użytkownika
Eva
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 36
Dołączył(a): czerwca 2008
Lokalizacja: Kielce
Ulubiona postać: Kate

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Yona » 06 lip 2010, 00:28

Solec :D? Ja nie polecam, mała dziura dla okłado-błotowo-lubnych staruszek :D. Tzn. co tamtędy przejeżdżam (2 razy na tydzień :D?) to tylko takie osoby widzę na ulicach :f.
Ale ogólnie świętokrzyskie warte polecenia : )).
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Eva » 06 lip 2010, 15:30

no dziuraaa ;] ale cóż poradzisz najlepsza siarka w Polsce ;p
ale w Malinowym dobre dyskoteki są i raz była tam drużyna siatkarek , razm się z Szymonem Majewskim widziałam i ogólnie sporo osób tam się pojawia bo tam nie tylko siarka :p
Avatar użytkownika
Eva
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 36
Dołączył(a): czerwca 2008
Lokalizacja: Kielce
Ulubiona postać: Kate

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron