Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez ToniPawel » 16 cze 2010, 20:30

J/W
Avatar użytkownika
ToniPawel
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 87
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Blucyfer » 16 cze 2010, 20:46

myślałem o mazurach.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez ToniPawel » 16 cze 2010, 20:49

Ja tam mieszkam...
Avatar użytkownika
ToniPawel
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 87
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Blucyfer » 16 cze 2010, 20:51

ładnie tam jest?
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez ToniPawel » 16 cze 2010, 21:00

Tak, jeziora i wogóle dużo fajnych rzeczy .Ja osobiście polecam Mrągowo. Piknk Country jest i wogóle fajne jeziorko (w Poznaniu nie ma :lol: ) .Będziesz miał stamtąd blisko do Mikołajek , tam jest jezioro Śniardwy i fajne rzeczy. Oczywiście moim zdaniem , bo zależy czym się interesujesz i czy chcesz zwiedzać czy wypocząć.

PS:Wy tam macie fajnie w tym Poznaniu (byłem na wycieczce ) , ale ile meneli tam chodzi ...
Avatar użytkownika
ToniPawel
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 87
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Astral » 16 cze 2010, 21:28

Przyjedź do Gdańska, podejrzewam, że nie mają nawet w połowie tyle meneli co my;[[

Raczej nigdzie nie wyjeżdżam.
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez ToniPawel » 16 cze 2010, 21:39

W te wakacje na pewno nie przyjadę .Ale u mnie mimo ,że mieszkam w małym mieście też meneli nie brakuje.

Byłem kiedyś na angliku ( nie w szkole, tylko na dodatkowym) to nagle wali do drzwi jakiś menel (był napity ) i wchodzi(bo drzwi nie były zamknięte na zamek).I tak wogóle to miał na plecach worek na śmieci (cały zapełniony). Gada : Good Morning hehe (a była chyba 20 ) i mówi do pani :da mi pani 1 zł,proooooszę . Koleśka się wystraszyła i powiedziała ,że niech wyjdzie za drzwi i ona poszuka (tak naprawdę nie szukała tylko chciała go wygonić ). To on powiedział, że poczeka i zaczął się rozglądać po klasie i po nas. Patrzył się wszystkim na ubrania i do mojego kolegi(mój kolega był w jeansach ) mówi : Fajne masz dresy .I pani nie wiedziała co zrobić , więc musiała mu dać te 1 zł .Od tego czasu zawsze zamyka drzwi na klucz 8)
Avatar użytkownika
ToniPawel
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 87
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Astral » 16 cze 2010, 21:45

Zaprawdę interesująca anegdotka : )
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Kyś » 16 cze 2010, 22:01

Astral napisał(a):Zaprawdę interesująca anegdotka : )


I to z morałami : )

ZAWSZE NOŚ ZE SOBĄ BANKNOTY 10 ZŁOTOWE WZWYŻ
ŻULE NA MAZURACH WCHODZĄ GDZIE POPADNIE
NAUCZYCIELKI NIE SĄ SPRYTNE :C
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Warda » 16 cze 2010, 22:45

Na Mazury na wakacje polecam, bylem w Mikolajkach, polecam zeglarstwo, albo przyjedzcie do Warszawy i pozwiedzajcie.. no cos tam pozwiedzajcie.
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Blucyfer » 18 cze 2010, 07:55

A czy na tych mazurach są góry? :F


Oczywiście moim zdaniem , bo zależy czym się interesujesz i czy chcesz zwiedzać czy wypocząć.


Wypocząć. Od hałasu. Łazić po jakichś polanach gdzie nie ma ludzi i robić zdjęcia :F
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez No_name » 18 cze 2010, 13:16

BlooD napisał(a):Wypocząć. Od hałasu. Łazić po jakichś polanach gdzie nie ma ludzi i robić zdjęcia :F

Obrazek
No_name
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 758
Dołączył(a): maja 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Blucyfer » 18 cze 2010, 13:18

DOBRZE MI Z TYM, OK? OK.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Ursulla » 21 cze 2010, 21:23

mazury jak najbardziej, choć tam więcej łąk i pól niż lasów :)
Hmm..na śniardwach, dokładnie po drugiej stronie śniardw na przeciw mikołajek usypany jest cypel, a na jego końcu coś w rodzaju pagórka/ górki. Miejsce niechronione, ognisko wskazane, masz wokół siebie wode. Piękne miejsce, trudno jest tam dojechać autem, ale my daliśmy rade, więc się da.

Poznań, Wrocław, Wawa, Kraków- nie polecam.
Poznań- nie przecze, że kocham to miasto, choć głównie za komunikacje miejską- jedyna tak dobra w całej Polsce. Ale prócz nader rzadkich koncertów i starówki nic ciekawego tam nie widziałam.
Wrocław- ruch, hałas, korki- piękna starówka, dużo koncertów, przemili ludzie. Chcesz gdzieś jechać, przygotuj się że postoisz w korkach. Zero organizacji.
Wawa- nie mam pojęcia co tam można robić na wakacje o.O ale za to Najlepsze promocje w galeriach :P
Kraków- korek na wakacje, nieźle zabulisz jak zechcesz gdzieś iść. W tamtym roku byłam i przejazd był masakryczny, naprawa dróg.
Zakopany- osobiście przerażają mnie góry. Poza tym tłum turystów, idąc starówką wszędzie widzisz sandały i skarpety. Ludzie niezbyt przyjaźni, miejscowi w każdym widzą zysk.
Podlasie- agroturystyka, rzeczka ew. zalewik, cisza, spokój, lasy wszędzie. Zero atrakcji. Ludzie agresywni, zwłaszcza kobiety.
Lublin- to miasto uwielbiam, piekne parki, przepiękna starówka, po 3 dniach nie masz co robić :)
Bydgoszcz, Toruń- bez komentarza pozwole sobie zostawić.
Trójmiasto- morze i ee.. morze? Osobiście wole jesienią, przynajmniej ceny w miare rozsądne :P
Mazury( Mikołajki, Giżycko, Mrągowo,okolice i pomniejsze wsie)- j/w kocham bezgranicznie. Nie masz co robić? znudziły się jeziora, brak koncertów. Więc polecam Wilczy Szaniec, Twierdza bojem- do dziś mam blizne po wycieczce w to miejsce, a owa feralna wycieczka była ponad rok temu (wpadłam do bunkru) :P Co prawda o twierdze nikt nie dba i ostatnio byłam jakiś miesiąc temu to nieźle podupadła. Ludzie cudni, otwarci i uśmiechnięci. Ceny w miare normalne prócz miejscowości Ruciane- Nida.

hmm.. gdzie jeszcze byłam, niech pomyśle..
Szczecin?- Nie miałam przyjemności zwiedzić mimo że byłam tam nie raz. Bywa..
Malbork- zamek warto zobaczyć ale już cena za sam parking zabija :P na wakacje 15 zł/1h plus płacisz za zwiedzenie zamku. Hotele drogie, dworzec zabytkowy, czyli po prostu stary i zniszczony
Kielce i góry świętokrzyskie- łącze to, bo jedyne co zapamiętałam z 10 dni tam są ludzie. Przedziwni. Dumni i honorowi. U facetów przedziwna miłość do klubu korona. Nadwrażliwi, zwłaszcza jak się dowiedzą, że Białostoczanka nie kojarzy ich drużyny ^^
Olsztyn- miły, przyjazny, łatwo się dostać w każde możliwe miejsce.
Katowice, Gliwice i cała ta alomeracja śląska- jak dla mnie za dużo tego, ruch, hałas, tłum.

No to chyba wszystko co jak do tej pory widziałam. Plus minus pare pomniejszych miejscowości.

Osobiście to wybieram się do Krasnobrodu pod Zamościem. Zalew, agroturystyka, wypoczynek.
Ale to tydzień do dwóch, potem trzeba wracać do pracy :/
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Wyjeżdżasz gdzieśna wakację ?

Postprzez Blucyfer » 22 cze 2010, 06:36

Bydgoszcz, Toruń- bez komentarza pozwole sobie zostawić.


Dlaczego? Toruń rządzi!

Mazury( Mikołajki, Giżycko, Mrągowo,okolice i pomniejsze wsie)- j/w kocham bezgranicznie. Nie masz co robić? znudziły się jeziora, brak koncertów. Więc polecam Wilczy Szaniec, Twierdza bojem- do dziś mam blizne po wycieczce w to miejsce, a owa feralna wycieczka była ponad rok temu (wpadłam do bunkru) :P Co prawda o twierdze nikt nie dba i ostatnio byłam jakiś miesiąc temu to nieźle podupadła. Ludzie cudni, otwarci i uśmiechnięci. Ceny w miare normalne prócz miejscowości Ruciane- Nida.


Ok, przekonałaś mnie.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron