Wujek dobra rada

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: Wujek dobra rada

Postprzez tvisteros » 05 mar 2009, 16:12

Astral wiesz ile w Polsce jest takich ludzi??


Taliban nie wciskaj że to tylko wymyśliłeś bo się długo broniłeś, zrobiło ci się głupi (i słusznie) i powiedziałeś że sobie jaja robisz, jeśli założysz dla siebie jakąś fundacje idiotów to masz ode mnie nawet 10 pln.
Avatar użytkownika
tvisteros
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 50
Dołączył(a): grudnia 2007
Ulubiona postać: Eko

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Blucyfer » 05 mar 2009, 17:37

Taliban napisał(a):Bloo podziękuj że Ci temat rozkręciłem :)

p.s. Do wszystkich którzy uwierzyli w moją historyjkę ogłaszam wszem i wobec że była ona zmyślona.
Napisanie przez mnie powyższego postu miało na celu sprawdzenie czy dacie się zrulować :)

Buahahaha. Sorry, ty sam siebie zrulowałeś, teraz próbujesz odwrócić sytuacje i nadać jej zabawniejszego tonu.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Wujek dobra rada

Postprzez No_name » 05 mar 2009, 19:04

Błagam, nie dysrepujcie się tekstami, że w to uwierzyliście. Przecież od początku widać, że ściema na maksa, szczególnie patrząc na...
wypróbowałem ten sposób na mojej wiosce(ok. 1500 mieszkańców )

:/
No_name
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 758
Dołączył(a): maja 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Talib » 05 mar 2009, 20:12

hahaha naprawdę uwierzyli :D
Obrazek że tak powiem...
gratuluje :)
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Yona » 28 mar 2009, 15:59

Co do takiego żebrania Talibana, to rzeczywiście są tacy ludzie, w Krakowie działa nawet jakaś szajka żebraczy, która wynajmuje ludzi do żebrania, całkiem niezłą kasę podobno zbijają. W jeden dzień podobno można zgarnąć koło 1,5 tys. jak się wie gdzie stanąć i się jest przekonującym. Aczkolwiek takiego zachowania nie pochwalam w ogóle i jest to imo totalny dysrep dla osoby w ten sposób "zarabiającej".

Taliban napisał(a):naprawdę nie podchodzi Wam ten pomysł?
a jeśli by ktoś nie oszukiwał, że zbiera na chore dziecko tylko dla siebie? dalibyście 1 - 2 pln ?


A co w tym złego? Jeśli ktoś uczciwie zbiera na siebie, to nie widzę nic złego we wrzuceniu mu tej złotówki, czy dwóch.
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Muzyk » 10 kwi 2009, 17:15

Jak powiada mój szanowny pan profesor "Myślenie ma kolosalną przyszłość, lecz nieprzystosowanych męczy"

8) :D
Avatar użytkownika
Muzyk
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 137
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Sawyer

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron