Wujek dobra rada

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Wujek dobra rada

Postprzez Blucyfer » 28 lut 2009, 16:13

Życie tip

Nie wpie,rdalaj zbyt dużo w nocy przed spaniem bo rano w budzie będzie Ci się tak chciało srać że będziesz bał się puścić bąka i będziesz musiał chodzić z zaciśniętą dupą, a wysrać w tych szkolnych kiblach nie się po prostu nie da

Tip - komunikatory internetowe

Ustawiaj opis zawsze adekwatny do danej sytuacji. Po to właśnie ten patent został stworzony. Siedzisz przed komputerem? - Bądź dostępny. Wyszedłeś gdzieś? - Spokojnie, status sam zmieni się na "zaraz wracam". Masz na liście osoby, z którymi nie chcesz rozmawiać? - Ch.uj mnie to obchodzi. Nie utrudniaj życia innym.

Tip - kobiety

Nigdy nie mów dziewczynie że ma focha jak ma focha

Tip komunikacyjny

Staraj się siadać w busie/tramwaju jak najbardziej z przodu. Z tyłu często zasiadają śmierdzący menele, przy których nie da się siedzieć i trzeba zrobić ewakuację. Ew. usiąść koło drzwi, żeby się "luftowało" co jakiś czas

tip językowy

Najlepsza metoda nauki języka- czytać obcojęzyczne książki i oglądać obcojęzyczne kanały, nawet jeśli z początku nic się nie rozumie, to po pewnym czasie przychodzi takie obycie z językiem że gramatyka i słownictwo przyswajają się same.

Tip szkolno-sprawdzianowy

Jeżeli masz klasówkę z przedmiotów ścisłych, w których używa się wzorów, zawsze sobie spisuj te wzory gdzieś na marginesie małym druczkiem. Unikniesz wtedy wiercenia się i szeleszczenia, a po pierwszym użyciu można wzór zamazać, pod pretekstem rozpisania długopisu etc.

Buty tip 1

Nie chodź po trawnikach. Unikniesz wdeptywania w gó.w.no. Mówi się, że się nie wdepnie, a tu w najmniej oczekiwanym momencie wdepniesz.


Buty tip 2

Jak już wdepniesz w niespodziankę, a na dworze jest śnieg, skorzystaj z tego! Tarzaj buty w tym śniegu tak długo, aż cała niespodzianka się wytrzepie - buty są czyściutkie po takim zabiegu


Buty tip 3

Miej zawsze czyste buty. Laski cholernie na to zwracają uwagę.

Oszczędzanie tip

Kiedy idziesz po coś do sklepu, a to coś kosztuje 10 zł, weź dokładnie 10. Nie bierz 20, bo po drodze nagle zachce Ci się pić, jeść, nabierzesz ochoty na jakieś batony czy inny syf i 10 zł nadwyżki pójdzie się je.bać.

Tip impreza

NIGDY nie chodź z laską na imprezę ! Tym bardziej gdzie jest 20 kolesi i 4 laski ...

Tip chorobowo-ubikacyjny

jak masz kaszel, to odkaszlnij zanim bedziesz sikał na stojąco. Każde kaszlnięcie podczas wypróżniania może tak nagle zwiększyć ciśnienie moczu, że pół ubikacji oblejesz złotym deszczem.


I to co was najbardziej zaciekawi :)

Tip matrymonialny 1 - sposób by pokazać, że robi błąd

Jeśli właśnie dowiedziałeś się, że rzuciła Cię dziewczyna, a Tobie bardzo na Niej zależy/Kochasz ją to najlepszym sposobem na jej odzyskanie jest właśnie nie staranie się o Nią! Jeśli dowiedziałeś się na o tym na spotkaniu z Nią, nie ciągnij spotkania w nieskończoność, patrząc jej smętnie rozżalonymi ślepiami prosto w oczy. Zakończ spotkanie w miarę szybko, koniecznie w cywilizowany i miły (ale z rezerwą) sposób. Następna wersja jest taka, że jeśli dowiedziałeś się o tym przez SMS, GG lub kogoś (co świadczy o niedojrzałości Twojej "połówki";]) to broń Boże, nie pisz!!! Nie wydzwaniaj z prośbą o drugą szansę, mówiąc że wszystko da się naprawić! Da się, ale nie teraz i nie w ten sposób. Napiszę, jeszcze raz... Nie dzwoń, nie przepraszaj, nie błagaj! Dziewczyna chce faceta, który wie czego chce, zna swoją wartość i zapewni jej poczucie bezpieczeństwa. Czy facet żebrzący o jakąś oznakę sympatii ma to w jej oczach? I kiedy będziesz się stosował do tej porady to nie daj się proszę, nabrać na chwyt "bo Tobie nigdy na mnie nie zależało, nawet teraz jak odchodzę". To jest banalny test, jeśli któremu ulegniesz... to zawalisz.
Podsumuje jeszcze raz ten fragment, żeby ktoś kto to czytał i uznał za wartościowe zapamiętał... Nie pokazuj jaki jesteś załamany, nie pisz i nie dzwoń z przeprosinami, nie błagaj, nie kupuj prezentów i kwiatów, nie nawalaj na GG "smutaśnych" opisów, nie mów, że się "wszystko ułoży"


Tip matrymonialny 2 - sposób by przetrwać czas oczekiwania

Dobra, załóżmy, że dałeś ciała i nie zrobiłeś tego co napisałem w części #1, mimo to jest szansa na jej odzyskanie (jak Ci faktycznie zależy).
Wielu facetów/chłopaków często żyje, tą nadzieją izolując się od wszystkiego czym żyli i czekając na "szansę". Zacznij żyć! Idź na piwo z kumplami i głowa do góry, nie ukrywaj, że się rozstałeś, ale też nie pokazuj jaki jesteś załamany, bo wyjdziesz na loosera, który dał się owinąć wokół palca i jeśli masz szczerych kumpli powiedzą Ci to prosto w oczy. Nie wolno Ci też powiedzieć ani jednego złego słowa o dziewczynie, bo bez względu czy będziesz z Nią ponownie czy nie, nawet nie wiesz jakie reperkusje niesie za sobą takie zachowanie. Oczywiście na wyjściu z kumplami się nie kończy. Zajmij się swoją pasją, najlepiej czymś co robisz z kilkoma osobami, żeby nie siedzieć samemu. Zapisz się na jakieś zajęcia sportowe lub kulturalne, mogą to być warsztaty taneczne, akrobatyczne, muzyczne czy jakieś kluby capoeiry, breakadance, natomiast jeśli jesteś bardziej uduchowiony to na pewno są puby, które organizują klimatyczne wieczory poetyckie lub muzyczne. To wszystko pozwoli Ci zapomnieć o trudnej sytuacji w jakiej się znalazłeś (a razie ostatecznego niepowodzenia Twego niecnego planu, może być źródłem wyładowanie frustracji), a może faktycznie pokochasz nowe zajęcie i będzie to jedna z ulubionych form spędzania wolnego czasu, a i poznasz nowych ludzi, w tym panie, ale o tym za chwile.
Jeśli nie jesteś jakim cieciem, który jakimś cudem znalazł dziewczynę, to masz koleżanki, kumpele i przyjaciółki. Zatem umawiaj się z nimi i spotykaj, zwłaszcza jeśli się dawno nie widzieliście. Dobrym motywem jest też spotkanie się z przyjaciółką, kumpelą, która trochę o Ciebie zabiega(ła) i "przypadkowe" minięcie się dla przykładu ze swoją "byłą" w jej towarzystwie (tylko nie idź jak jakaś para czy coś, normalnie, bez dodatków, w końcu to najwyżej Twoja przyjaciółka). Oczywiście należy to robić w miarę możliwości i nie na siłę, bo wyczuję to Twoja dziewczyna i ją stracisz, a koleżanka poczuje się wykorzystana do Twojej "gry".
Najważniejsze.. to bycie niedostępnym dla swojej świeżo upieczonej "byłej" panny, nie pisz do niej, nie odzywaj się jako pierwszy na komunikatorach etc, jeśli odezwie się sama to bądź miły, ale z rezerwą, jak kolega, a ją jak koleżankę, której zawsze możesz odmówić. Ile to powinno trwać? Pomyśl ile nie potrafiłeś bez Niej wytrzymać i pomnóż ten czas przez 2. I nie rób k,urwa akcji że 1dzień czy 2dni x2 mnożysz! No chyba, że masz dojrzałość gimnazjalisty, albo Twa luba jest w tym przedziale wiekowym i przez tydzień znajdzie innego To jak dla mnie jesteście na straconej pozycji


Tip matrymonialny 3 - jak zdobywać, żeby się nie odkrywać

Jeśli nie zachowywałeś się jak totalne zero przez te 2 tyg. może nawet zacząłeś coś z sobą robić twórczego... Jeśli sama nie odezwała się przez te minimum 2 tygodnie... to OLEJ JĄ, bo to uczucie, które wielce do niej czujesz działa tylko w jedną stronę i nigdy nie było tak, żeby jej na Tobie szczerze zależało. Koniec, kropka. Jeśli jednak dziewczyna, odzywa się, dzwoni, pamiętaj, że nie możesz się zapominać. Kończ rozmowy na GG do kilku minut, rozmowa telefoniczna powinna być wymianą błyskawiczną zdań i po minucie powinno paść stwierdzenie "że idziesz/nie możesz się spotkać bo idziesz na zajęcia taneczne i dzisiaj będziesz wywijał salsę" albo "Idziemy paczką na film" (po czym okazuje się, że jesteś w tej paczce jedynym facetem) Rób wszystko by to co mówisz było prawdziwe, może nawet poznasz życie w którym okaże się, że nie zależy Ci na dziewczynie tak jak Ci się wydawało, a przez co lepiej będziesz się zachowywał i jednocześnie zwiększysz swoje szanse na jej odzyskanie. Brzmi niedorzecznie, ale tak jest! Sama świadomość tego, że obce dziewczyny będą przy Tobie wywijać tyłkiem potrafi doprowadzić do takiego szału, że niedługo możesz spodziewać się telefonu z propozycją spotkania. Jeśli nadal się na spotkaliście, a Ona dzwoni, to stwierdź "Przepraszam, ale mówiłaś, że nasze życie będzie lepsze jak się rozstaniemy, możesz mi zatem wytłumaczyć skąd te pełne tęsknoty telefony, przepraszam że kończę tak rozmowę, ale muszę się zbierać bo zaraz przyjdą do mnie znajomi i znajome, pograć w Twistera (ta gra że się losuje kolor kółka, a potem trzeba tam stanąć dłonią lub stopą - może i dziecinne dla starszych, ale jak dziewczyna ma olej w głowie to na Nią to podziała), a potem idziemy na drinka". Wszystko to co jest przedstawione ma na celu jedno, pokazać dziewczynie, że to ona straciła Ciebie, a Ty masz atrakcyjne życie w której jej już nie ma... Oczywiście tak w głębi ducha nie jest, ale ona jest ostatnią osobą na Ziemi, która powinna się o tym dowiedzieć

Tip matrymonialny 4 - spotkanie i powrót do siebie

Pierwsza sprawa to umówienie się... Nie może być to Twoja inicjatywa, dodatkowo, proponowane przez Nią terminy (bez względu na to czy jest to prawda czy nie) odrzucaj bo jesteś zajęty "czymś" (do wyboru, już wcześniej nakreśliłem w jakim kierunku masz obierać przykłady). Wybierz taki termin, żeby to Ona musiała z czegoś, bynajmniej po części zrezygnować. Po wtóre nie zapraszaj jej na wytrawną kolację, nie kupuj kwiatów, prezentów. Traktuj to spotkanie jak widzenie się z koleżanką, czy dla koleżanki robi się to wszystko? Zachowuj się przy tym na zasadzie "fajnie jak się spotkamy, ale nic nie będzie jak to nie dojdzie do skutku". Nie wiem jak może przebiec wasze spotkanie, gadaj o lekkich tematach (broń Boże szkoła, praca, rodzinka), okazuj zadowolenia z prowadzonego trybu życia, jednocześnie przypominając jej najlepsze wasze chwile, ma przeżywać momenty nadziei, z poczuciem niepewności, że może wrócić. Bądź zabawny i uszczypliwy. Jeśli pijesz z Nią drinka stwierdź: "Mam nadzieję, że nie chcesz mnie upić i wykorzystać, nie jestem taki łatwy". Jeśli wszystko pójdzie wg planu, to już po pierwszy spotkaniu powinieneś nie być "singlem" Aha i najważniejsze... w trakcie kierowania się którymkolwiek z powyższych tipów nigdy nie możesz dać odczuć, że może do Ciebie wrócić, nawet jak po spotkaniu rozpłakana z przejęcia, wtulona w Ciebie będzie z Tobą rozmawiać, to nie wolno Ci powiedzieć "Ale zawsze możesz do mnie wrócić", bo udowodnisz jej, że całe 4 tipy aktorzyłeś, a Ona nigdy nie może się o tym dowiedzieć bo cała magia i czar prysną jak bańka mydlana...

Tip na poznawanie inteligentnych dupeczek

Przestań narzekać, że wszystkie atrakcyjne dziewczyny lecą na kasę, furę itd. Przestań marnować czas na dyskoteki i zapisz się na jakieś warsztaty taneczne, muzyczne lub artystyczne. Osobiście polecam tańce towarzyskie, bo potrafi to każdy, nawet najwięszky Pinokio, a nawet nie wyobrażacie sobie jakie perełki, które są wolne możecie poznać. Oczywiście nie zaprzeczam, że będziesz też momentami przebierał w wszelkie maści pasztetach i torbach, ale tu chodzi o naukę tańca głównie, a poznawanie dziewczyn to dodatek To samo na jakiś wieczorkach poetycko-muzycznych, nie bój się podyskutować o tym z dziewczyną, zwłaszcza jak sam grałeś lub co recytowałeś, uwierz... dziewczyna, która ma okazję rozmawiać z nieznajomym o czymś innym niż jej rozmiar stanika doceni czas spędzony z Tobą. Nie musisz mieć z tego "wymierne" korzyści, ale może tym razem chodziło tylko o "trening"? W najgorszym przypadku będziesz miał nową, zajebistą przyjaciółkę co jest ważne bo...

Tip życiowy milionktóryśtam - miej przyjaciółki

To ważne, spotykaj się z dziewczynami (imprezy, 1vs1, w paczce) i rozmawiaj, spędzaj z nimi czas, słuchaj co mówią, jak się zachowują, możesz zauważyć wiele zachowań i reakcji, które pomogą Ci w przyszłości w trudnej sytuacji ze swoją kobietą No i zabieraj swoje przyjaciółki gdzie się da... Sprawią, że imprezy z Twoim udziałem nie będą zamieniać się w smutne Gay Party.


UFFFFFFFFF Ciekawe? Piszcie własne!

A ja idę odpocząć.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Talib » 04 mar 2009, 11:39

tip-bezrobocie,chęć zarobku

Jeśli mamy w sobie trochę chęci i odwagi to bardzo dobry sposób na zarobek.
na początek robimy jakaś ściemnioną kartkę ze zdjęciem jakiegoś dziecka opisujemy jego chorobę czy cuś i ruszamy.jeździmy po Polsce,chodzimy po domach,mieszkaniach itd.
prosimy o 1pln lub 2 pln bo zbieramy na operację dla tego właśnie dziecka.
można wymyślić jakaś inną historię oczywiście.
jak dla mnie to świetny sposób tylko nie mam jeszcze tyle odwagi by go w pełni wykorzystać.
wypróbowałem ten sposób na mojej wiosce(ok. 1500 mieszkańców )
w 2 dni obszedłem całą wiochę i udało mi się zebrać 616 pln :)
dużo? odpowiedzcie sobie sami i wyobraźcie ile można zarobić w większych miejscowościach ;)
może jest to żebranie, może jest to wymuszanie czy oszustwo, ale dla mnie jest to też sposób na duży zarobek :)

pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Blucyfer » 04 mar 2009, 12:54

Trza ino mieć kwalifikacje Taliban, czyli:
- brak mózgu i brak jakichkolwiek wartości moralnych.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Rambo » 04 mar 2009, 16:30

Taliban napisał(a):wypróbowałem ten sposób na mojej wiosce(ok. 1500 mieszkańców )
w 2 dni obszedłem całą wiochę i udało mi się zebrać 616 pln :)
dużo? odpowiedzcie sobie sami i wyobraźcie ile można zarobić w większych miejscowościach ;)
może jest to żebranie, może jest to wymuszanie czy oszustwo, ale dla mnie jest to też sposób na duży zarobek :)


Szkoda, że u mnie w domu nie byłeś. Ja zawsze dzwonię i sprawdzam takich ludzi. Dwóch gnojów już policja dzięki mnie zgarnęła.
Avatar użytkownika
Rambo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 329
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: http://www.youtube.com/watch?v=aCca5mPMp9A
Ulubiona postać: Locke

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Kyś » 04 mar 2009, 18:10

Hannibal napisał(a):Szkoda, że u mnie w domu nie byłeś. Ja zawsze dzwonię i sprawdzam takich ludzi. Dwóch gnojów już policja dzięki mnie zgarnęła.


rlz :D
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Simao » 04 mar 2009, 20:25

Taliban napisał(a):Jeśli mamy w sobie trochę chęci i odwagi to bardzo dobry sposób na zarobek....

Włąśnie przez takie łagodnie nazywając nieinteligentne sztuczki zarobku ludzie nie mają przekonania do prawdziwych wolontariuszy. Brak mi słów, że można w tak paskudny sposób kraść kase ciężko zarabiających i udcziwych ludzi. Pomijając to wszystko to jak już Bloo wspomniał "...brak jakichkolwiek wartości moralnych.". ..a napewno bym sie tym nie chwalił.
Avatar użytkownika
Simao
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 176
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Desmond

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Jogurcik » 04 mar 2009, 20:38

Taliban jeśli to jest dobra rada to ja dziękuję.
Wg. mnie to jest jakaś forma kradzieży.
Nie jestem przesądna, ale kiedyś może się stać tak że ktoś np. będzie kłamał, że jakieś dziecko jest chore na raka, a potem sam go będzie miał.
Takie `odwdzięczenie się` za oszustwo.
I jak tu mieć zaufanie do ludzi...
Avatar użytkownika
Jogurcik
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 39
Dołączył(a): kwietnia 2008

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Generał Kajzera » 04 mar 2009, 20:56

Taliban zamiast ludzi oszukiwać i nieczysto grać idź ulotki rozdawać.
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Talib » 04 mar 2009, 21:03

naprawdę nie podchodzi Wam ten pomysł?
a jeśli by ktoś nie oszukiwał, że zbiera na chore dziecko tylko dla siebie? dalibyście 1 - 2 pln ?
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Jogurcik » 04 mar 2009, 21:18

To wszystko zależy.
Jeżeli taka osoba by wyglądała na biedniejszą no to czemu nie.
Jak mieszkałam jeszcze pod Gdańskiem to często chodził taki pan, który nie miał nogi (skutek wojny), był biedny itp. i zawsze mama dawała mu jakieś pieniądze czy coś do jedzenia.
Raz na rynku był taki facet co grał na gitarze i miał tabliczkę "zbieram na piwo".
Ja osobiście nie dałam mu kasy, bo po prostu nie lubię ludzi którzy piją.
Ale miał dużo pieniędzy wrzuconych. Pewnie za szczerość.
Więc po co kłamać?
Avatar użytkownika
Jogurcik
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 39
Dołączył(a): kwietnia 2008

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Talib » 04 mar 2009, 21:22

Jogurcik napisał(a):Więc po co kłamać?


po to żeby ludzie dali kasę :)
od 1 pln nie zbiednieją na pewno.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Jogurcik » 04 mar 2009, 21:24

Będziesz sie smażyć w piekle. xD
Avatar użytkownika
Jogurcik
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 39
Dołączył(a): kwietnia 2008

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Simao » 04 mar 2009, 21:29

Taliban napisał(a):naprawdę nie podchodzi Wam ten pomysł?
a jeśli by ktoś nie oszukiwał, że zbiera na chore dziecko tylko dla siebie? dalibyście 1 - 2 pln ?

wyrzucać pieniądze w błoto tylko, że komuśtam sie nie chce legalnie zarobić? Jeśli jest ktoś potrzebujący to nie łazi żebrać tylko do konkretnych organizacji.. hospicjum przykościelne, jakieś jadłodalnie, fundacje, za same zgłoszenie sie do urzędu pracy inkasuje sie mamone. Może nie są to kwoty wystarczające do normalnego życia ale i tak nic więcej by nie wyżebrał. Nie mam pytań dla ludzi którzy z własnego nieróbstwa marnują kase innym.
"Grosz do grosza i będzie kokosza..". Ludzie którzy częstko sami nie mają a mają dawać innym... brak komentarzy. Tyle mojego w tym temacie.
Avatar użytkownika
Simao
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 176
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Desmond

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Talib » 04 mar 2009, 21:48

Bloo podziękuj że Ci temat rozkręciłem :)

p.s. Do wszystkich którzy uwierzyli w moją historyjkę ogłaszam wszem i wobec że była ona zmyślona.
Napisanie przez mnie powyższego postu miało na celu sprawdzenie czy dacie się zrulować :)

pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Wujek dobra rada

Postprzez Astral » 04 mar 2009, 23:23

Raz na rynku był taki facet co grał na gitarze i miał tabliczkę "zbieram na piwo".

Gdzie? W Pruszczu?
Ja go widziałem na starówce, albo przynajmniej kogoś z tym samym napisem :)
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron