Wasze Zainteresowania

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Wasze Zainteresowania

Postprzez Skrzynia » 18 wrz 2008, 18:36

Napiszcie czym się interesujecie, co robicie w wolnym czasie, czym się zajmujecie...
Avatar użytkownika
Skrzynia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 268
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Re: Wasze Zainteresowania

Postprzez matekfcb » 18 wrz 2008, 18:46

Interesuję się WSZELKIM SPORTEM i serialem..............UWAGA UWAGA........LOST

Mój tydzień:
poniedziałek - szkoła, LO
wtorek - szkoła, LO,
środa - szkoła, LO,
czwartek - szkoła, LO
piątek - szkoła, LO
sobota i niedziela - LO i jeżdżę 80 km (!) na mecze Jagiellonii Białystok
Avatar użytkownika
matekfcb
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 18
Dołączył(a): września 2008
Lokalizacja: Czeremcha
Ulubiona postać: Hurley

Re: Wasze Zainteresowania

Postprzez Skrzynia » 18 wrz 2008, 18:51

No ładnie...

Mój tydzień:
Pon. - Siedzę w szpitalu
Wt. - Siedzę w szpitalu
Śr. - Siedzę w szpitalu
Czw. - Siedzę w szpitalu
Pt. - Siedzę w szpitalu
S. - siedzę w szpitalu
N. - Zazwyczaj wolna, a jak nie to... siedzę w szpitalu...

Generalnie jestem lekarzem... Interesuję się ratowaniem ludzi... Lubię dobrą książkę i podyskutować... Często czytam książki filozoficzne i psychologiczne... I oczywiście prawie zapomniałem o najważniejszym... Uwielbiam słuchać muzyki...
Avatar użytkownika
Skrzynia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 268
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Re: Wasze Zainteresowania

Postprzez Simao » 18 wrz 2008, 19:39

Genialny topik ale żeby było jeszcze lepszy dobrze żeby ktoś cos napisał ;p
Ja mam rozległe zainteresowania głównie chemia i przez nią mam schizy nieraz. Piłka nożna wszystkie ligi od a do zet. Uwielbiam chodzić po górach jakbym mógł to bym związał z tym przyszłość jakieś leśnictwo czy cuś.. ale mało zarabiają to chyba odpada chociaż dla mnie fucha wymarzona. Jak sie uda zdać dobrze chemie na maturze pójdę na ochrone środowiska .. bo na co bym mógł innego iść; wszystko mi sie nie podoba. Lubie książki.. niezbyt te które są narzucane jako lektury ale co poradzić. Śmigam w losty na lost-online.pl bo ciekawi ludzie siedzą tutaj i to główny czynnik chociaż jestem poważnie nastawiony na 2 sezon..sie zobaczy. Jak jest nad czym to też często filozofuje ..jakiegoś specjalnego wzorca nie mam jak wiem Świerku ma kogoś tam. Wszyscy mówią troche prawdy nie da sie temu zaprzeczyć ale wole walnąć to do miksera i zrobić miks masz. Lubię muze prawie wszystko z wyjątkami .. nie czaje for example techno i tego jednostajnego dudnienia elektronicznego, nieraz hip-hop ale ostatnio przełamuje, jakieś disco-polo czy tam inne biesiadne świństwo. Lubie co może zdziwić dużo osób muze latino ...zajebista jest...albo jakaś wyspiarska ..takie rytmy morza na cymbałach ehh.. Jakbym mógł to bym wyjechał z kraju do ciepłych wysepek Pacyfiku o których marze już od dawna; mam motywacje do uczenia sie języków chociaż z maoryskim może być problem. KUR*A zaś wychodzi mi z tego POST gigant.. trudno. Interesuje sie wszystkim co może zaciekawić żadna filozofia. Interesuje sie też geografią ale w bardzo okrojonej wersji. Tyle bo jakbym miał wszystko wypisać to ktoś by wywalił ten post do kosza. Czekam na wasze wypowiedzi.. temat morze jakby to powiedzieć :lol:
Avatar użytkownika
Simao
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 176
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Desmond

Re: Wasze Zainteresowania

Postprzez Warda » 18 wrz 2008, 19:56

(fajny sig skrzynia xD) (Simao przeczytalem cale mimo, ze bylo dlugie xD)
a teraz o mnie...

Jak narazie to nudno szkola szkola i jeszcze raz szkola a zeby nie powtarzac to szkola. od poniedzialku do piatku nauka. Oczywiscie jak wracam do domu siadam na Losta (chyba ze moj brat jest to wtedy nie :( ). Potem odrabiam lekcje i sie ucze :(. w weekendy roznie ale czesciej sie nudze bo po miom wypadku zero sportu :( musze siedziec i sie uczyc, zero treningow zero biegania nic i jak narazie tyle. A tak poza tym to zajuje sie sportem i lubie matme i angielski. Z mamty czesto wygrywam konkursy i moze dlatego :) tyle o mnie pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Wasze Zainteresowania

Postprzez matekfcb » 18 wrz 2008, 20:03

Ja piernicze jakie zainteresowania. Brawo.
Ja to jakiś lewy chyba jestem.
Nie lubię chemii,
KOCHAM PIŁKĘ NOŻNĄ OD A DO Z i OGÓLNIE CAŁY SPORT,
chodzenie po górach jest mi obojętne (ale ostatnio polubiłem kajaki),
Książki...jak byłem mały to czytałem wszystko co się dało, teraz nawet szkolnej lektury nie chce mi się czytać ("Cierpienia Młodego Wertera" muszę przeczytać), wolę gazety i magazyny (sportowe),
lost-online, wiadomo lubię,
filozofia nieeee to nie dla mnie ;p
muzyka, mogę słuchać wszystkiego, ale tak jak Simao, te techno mnie wkurza, a hip hop zresztą też, przez te wszystkie bluzgi zawarte w nich.
"Interesuje sie też geografią ale w bardzo okrojonej wersji" w bardzo okrojonej ja też
generalnie jestem prosty chłopak ;p lubię pisać na sportowych forach, dyskutować o sporcie, pisać o sporcie, uprawiać sport, oglądać sport, słuchać sport i tylko sport i sport, i sport, i sport...

Ostatnio spodobało mi się także Tour de Pologne, bowiem 4 etap miał się rozpocząć w Bielsku Podlaskim (ja się tam uczę), ale etap został skrócony i była prezentacja zawodników, którzy podpisywali przy tym listę startową. Tzn. spodobała mi się "oprawa" tego wydarzenia, chciałbym podróżować z kolarzami przez Polskę i takie tam ;p
A zresztą chciałbym być sportowcem, najlepiej piłkarzem xD albo gimnastykiem, albo biathlonistą....
a szkoły nie lubię, oprócz wuefu
o lol ale jestem głupi xD

edit. zapomniałem dodać, że moimi ulubionymi klubami są Jagiellonia Białystok i FC Barcelona. Od zawsze na zawsze.
Ostatnio edytowano 18 wrz 2008, 20:10 przez matekfcb, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
matekfcb
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 18
Dołączył(a): września 2008
Lokalizacja: Czeremcha
Ulubiona postać: Hurley

Re: Wasze Zainteresowania

Postprzez Kyś » 18 wrz 2008, 20:05

Hihi lubię coś w stylu Ewy Drzyzgi - opowiedz swoją historię o sobie he xd

Teraz chętnie bym coś zwymyślał jakie mam zainteresowania no ale będę prawdomówny.
Piłka Nożna to moje życie.
Najbardziej kocham ligę angielską.Lubię tesh oglądnąć ligę hiszpańską (ze względu na Barcelonę i Villareal),francuską (ze względu na to że kocham Francję oraz ze względu na PSG,Marsylie,Lyon,Monaco,Bordeux),argentyńską (Boca Juniors),brazylijską(dużo bramek nawet i piękna gra),amerykańską (bo lubię :>),grecką (bo grają tam zespoły takie jak Olympiakos,Phanatiakos,AEK),japońską (bo ładni mężczyźni i do tego Azjaci oraz ze względu na to że dużo bramek i wpadek) oraz chyba tyle tych lig :P
co do Reprezentacji to kibicuję przede wszystkim Francji.
Moją inną miłością są filmy i seriale.
Kocham klasykę ale te nowości tesh lubię.
Jak chcecie pogadać o serialach i filmach - zapraszam na gg :)
Uwielbiam grać na kompie bądź playstation 2 i 3.
Mam w sumie 5 konsol - Playstation Playstation 2 Playstation 3 i GameBoy Color i Segę (czy jakoś tak :P).Zamierzam kupić Wii albo Xboxa 360.
Mam sporą kolekcję Gier i filmów.
Lubię robić filmy przez moją kamerkę.
Wyznaje zasadę "Kochaj innych a będziesz kochany".
prócz piłki nożnej lubię pooglądać siatkówkę,koszykówkę i parę innych dyscyplin.
No i chyba tyle :D

Dodam jeszcze że lubie słuchać każdego rodzaju muzyki a może raczej tej piosenki która wpadnie mi w ucho.
Szkołę lubię bo to jedyne miejsce gdzie można pogadać z niektórymi kolegami i niektórymi koleszankami.
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Wasze Zainteresowania

Postprzez Warda » 18 wrz 2008, 20:11

o wlasnie zapomnialem o muzyce tak jak wszyscy widze, kocham muzyke wszelkiego rodzaju. Mnie tez zainteresowalo Tour de Pologne, bylem na pierwszym etapie czyli prezentacji zespolow w Wawie bo tam mieszkam :) ale super, ja bym po prostej z gorki na ich rowerze nie pojechal tak szybko i dobrze jak oni na zakrecie sa po prostu zaje*****. Polska reprezentacja kiepsko wypadla jakies 15 czy 16 miejsce ale niewazne bo jeden z naszych trzyma sie w czolowce w ogolnej klasyfikacji chyba nawet 1 miejsce i tyle na temat tour de Pologne. (tour de Pologne jest nawet w slowniku bo mi nie podkresla gdy pisze :))
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Wasze Zainteresowania

Postprzez Kyś » 18 wrz 2008, 20:25

zapomniałem dodać - liga angielska przede wszystkim dla klubu który kocham od 2 lat - ARSENAL.
a po za tym to w angielskiej lubię Liverpool,Portsmouth,Sunderland i chyba tyleee.
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Wasze Zainteresowania

Postprzez Talib » 19 wrz 2008, 08:16

Skrzynia napisał(a):Generalnie jestem lekarzem... Interesuję się ratowaniem ludzi...

jakim jestes lekarzem?tzn.kierunek czy jak to sie tam nazywa?chirurg?


moje zainteresowania to tak jak wiekszosci ;)
piłka nożna(kibicuje Lechowi,Realowi Madryt,Brazylii,Polsce),muzyka,lost-online(niekoniecznie ze wzgledu na gre-po prostu jest tu zajebista społecznosc ;) ),interesuje sie planetami,gwiazdami,lubie czytac ksiazki gdzie sa podane rozne ciekowostki,tajemnice.lubie tez czytac o zjawiskach nadprzyrodzonych.interesuje sie tez troche historia,(niekoniecznie ta co ucza w szkolach)interesuja mnie historie zwiazane z tym gdzie mieszkalem,jak sie zylo w czasach wojen...interesuje sie tez troche geografia,roznymi zjawiskami z tym zwiazanymi.



p.s pozniej dokoncze czym sie zajmuje itd. ;)

EDIT:obecnie sie ucze(zaocznie)i pracuje...zajmuje sie sprzedażą różnych rzeczy ale to mi na razie wystarcza na życie ;)
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Wasze Zainteresowania

Postprzez Skrzynia » 19 wrz 2008, 16:15

Simao dłużej nie można było? Ledwo przeczytałem... A tak apropos tego co pisałeś o pracy leśnika, to wcale tak mało nie zarabiają... A jeszcze jak podciągnąłbyś pod to jakąś inną działalność, to masz kasy po dziurki w nosie...

Mój wujek tak zrobił i ma duży dom w środku lasu i trzy samochody... Ale to już mniejsza... Niestety są minusy, np. zimą gdziekolwiek się dostać jak śniegu napada, to koszmar...

Talib, jestem chirurgiem, jak zgadłeś? A nazywa się to specjalizacja... (na studiach kierunek... )
Avatar użytkownika
Skrzynia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 268
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Re: Wasze Zainteresowania

Postprzez Simao » 19 wrz 2008, 17:38

Skrzynia to jeszcze nie wszystko ale już nie pisałem dalej hahh
co do tego leśnictwa to może faktycznie jakbym sie zakręcił to by kasa polecała ale wiadomo jak jest nie zawsze tak wychodzi.
Warda napisał(a):Simao przeczytalem cale mimo, ze bylo dlugie xD)

dziękuje za uwage i przepraszam za długość i tak wywaliłem część zainteresowań.
Avatar użytkownika
Simao
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 176
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Desmond

Re: Wasze Zainteresowania

Postprzez Skrzynia » 19 wrz 2008, 17:44

No to dawaj... Rozpisuj się... Ja na przykład nie napisałem o mojej pasji związanej ze śpiewanie i grą na gitarze, oraz o moich próbach pisarskich. Może kiedyś wyjdzie mi jakaś fajna książeczka... Ja nie wiem jak inni, ale ja z przyjemnością posłucham...

A co do leśnictwa... Najważniejsze w życiu człowieka jest spełnianie marzeń... Ja odkąd pamiętam chciałem pomagać ludziom... Teraz moje marzenia się troszkę zmieniły ale nie ważne... W naturze człowieka leżą zmiany... Zaszalej, daj porwać się marzeniom... Niech one prowadzą cie przez życie...
Avatar użytkownika
Skrzynia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 268
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Re: Wasze Zainteresowania

Postprzez valkiria8 » 19 wrz 2008, 17:52

Moje zainteresowania to mój mąż:P moje dzieci:P ostatnio gra lost-online tak wciąga, że szok :P przez albo dzięki Olci18 uzależniłam się od konkursów:) interesuję się horrorami :) uwielbiam dr House:) hmmm i to chyba na razie tyle:)
Avatar użytkownika
valkiria8
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 132
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: 7niebo a czasami 7piekło:P
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Wasze Zainteresowania

Postprzez Talib » 19 wrz 2008, 22:03

Skrzynia napisał(a):Talib, jestem chirurgiem, jak zgadłeś? A nazywa się to specjalizacja... (na studiach kierunek... )


czytalem Twoje wypowiedzi i tak jakos sie domyslilem ;)
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron