Wasze opinie o filmach

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Kyś » 27 wrz 2008, 14:45

matekfcb napisał(a):
KySiO napisał(a):Cloverfield

Obrazek

Bliżej zapoznałem się z tym jeszcze wtedy projektem,kiedy mój brat pokazał mi zwiastun tego filmu na YouTube.
No i cóż - I was schocked :shock: :o :D
Przez jakieś 7-8 miesięcy śledziłem los tego że projektu szczególnie na Zakazanej Planecie i Popcornerze oraz na stronie 1-18-08.com czy jakoś tak.
Oglądnąłem jakieś 0213486794564 zdjęć rzekomo przedstawiających potworka z Clovera ale żaden z nich nie był prawdziwy ^^.
Gdy nadszedł Sylwester,to już codziennie wchodziłem na stronę Heliosa czy będzie pokaz przedpremierowy Clovera.ale przez wiele dni nic,nic i nic.
Aż w końcu BUM i pisze że pokaz przedpremierowy :O więc już podjarka i dzwonię do brata żeby mu przynieść szczęśliwą nowinę. No to oki,zarezerwowałem bilety dla 4 osób (bo jeszcze szedł kolega z koleszanką mego brata których lubię :) ).Jesteśmy już w sali,siedzimy w fotelikach.Ja skaczę jak szalony bo czekałem na ten film bardziej niż czekam na pierwszy stosunek.Film się zaczyna.Na początku spokojnie a potem BUM i nie powiem reszty - sami zobaczcie jaki to wyjebiaszczy film.Potwór wygląda dobrze.Końcówka może być.Część druga już się szykuje :)

Krótka Piłka :

Potwór - 5
Aktorstwo - 6
Realistyczność (chodzi o niektóre sceny z głównym bohaterem i jego konkubiną)-3
Zagadkowość - 6
Kampania Reklamowa - 7
J.J. Abrams - 6
Finish i kula spadająca do morza po prawej stronie - 5
Fajność - 6


Właśnie obejrzałem ten film i co tu dużo pisać. Film super, naprawdę polecam.
Potwór jak dla mnie na 6 oraz gra aktorów, no i piękna Beth. Ale zagadkowości nie było tam przecież.


nie było zagadkowości ?

przykłady :
SPOILER:
1.Skąd wziął się potwór ?

SPOILER:
2.Czemu Marlena [spoiler]WYBUCHŁA PO UKĄSZENIU PRZEZ PASOŻYTA?!

SPOILER:
3.Czy potwór [spoiler]przeżył?

SPOILER:
4.Skąd pasożyty wzięły się [spoiler]na potworze?
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez matekfcb » 27 wrz 2008, 15:13

KySiO napisał(a):
matekfcb napisał(a):
KySiO napisał(a):Cloverfield

Obrazek

Bliżej zapoznałem się z tym jeszcze wtedy projektem,kiedy mój brat pokazał mi zwiastun tego filmu na YouTube.
No i cóż - I was schocked :shock: :o :D
Przez jakieś 7-8 miesięcy śledziłem los tego że projektu szczególnie na Zakazanej Planecie i Popcornerze oraz na stronie 1-18-08.com czy jakoś tak.
Oglądnąłem jakieś 0213486794564 zdjęć rzekomo przedstawiających potworka z Clovera ale żaden z nich nie był prawdziwy ^^.
Gdy nadszedł Sylwester,to już codziennie wchodziłem na stronę Heliosa czy będzie pokaz przedpremierowy Clovera.ale przez wiele dni nic,nic i nic.
Aż w końcu BUM i pisze że pokaz przedpremierowy :O więc już podjarka i dzwonię do brata żeby mu przynieść szczęśliwą nowinę. No to oki,zarezerwowałem bilety dla 4 osób (bo jeszcze szedł kolega z koleszanką mego brata których lubię :) ).Jesteśmy już w sali,siedzimy w fotelikach.Ja skaczę jak szalony bo czekałem na ten film bardziej niż czekam na pierwszy stosunek.Film się zaczyna.Na początku spokojnie a potem BUM i nie powiem reszty - sami zobaczcie jaki to wyjebiaszczy film.Potwór wygląda dobrze.Końcówka może być.Część druga już się szykuje :)

Krótka Piłka :

Potwór - 5
Aktorstwo - 6
Realistyczność (chodzi o niektóre sceny z głównym bohaterem i jego konkubiną)-3
Zagadkowość - 6
Kampania Reklamowa - 7
J.J. Abrams - 6
Finish i kula spadająca do morza po prawej stronie - 5
Fajność - 6


Właśnie obejrzałem ten film i co tu dużo pisać. Film super, naprawdę polecam.
Potwór jak dla mnie na 6 oraz gra aktorów, no i piękna Beth. Ale zagadkowości nie było tam przecież.


nie było zagadkowości ?

przykłady :
SPOILER:
1.Skąd wziął się potwór ?

SPOILER:
2.Czemu Marlena [spoiler]WYBUCHŁA PO UKĄSZENIU PRZEZ PASOŻYTA?!

SPOILER:
3.Czy potwór [spoiler]przeżył?

SPOILER:
4.Skąd pasożyty wzięły się [spoiler]na potworze?


SPOILER:
no racja, ale te zagadki nie zostały rozwiązane w filmie...chyba, że powstanie 2 część
Avatar użytkownika
matekfcb
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 18
Dołączył(a): września 2008
Lokalizacja: Czeremcha
Ulubiona postać: Hurley

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Kyś » 27 wrz 2008, 15:29

matula napisał(a):
master kyś napisał(a):
matek napisał(a):
Właśnie obejrzałem ten film i co tu dużo pisać. Film super, naprawdę polecam.
Potwór jak dla mnie na 6 oraz gra aktorów, no i piękna Beth. Ale zagadkowości nie było tam przecież.


nie było zagadkowości ?

przykłady :
SPOILER:
1.Skąd wziął się potwór ?

SPOILER:
2.Czemu Marlena [spoiler]WYBUCHŁA PO UKĄSZENIU PRZEZ PASOŻYTA?!

SPOILER:
3.Czy potwór [spoiler]przeżył?

SPOILER:
4.Skąd pasożyty wzięły się [spoiler]na potworze?


SPOILER:
no racja, ale te zagadki nie zostały rozwiązane w filmie...chyba, że powstanie 2 część



SPOILER:
no właśnie,stąd ta zagadkowość. a druga część jush powstaje,raczej na pewno. zresztą opisywałem projekt-monster-t343.html
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Kyś » 27 wrz 2008, 20:22

Hot Fuzz - Ostre Psy

Obrazek

Brytyjki humor na wysokim poziomie ;d
Wpierw fabuła :
Nicholas to doskonały sierżant/policjant.Sprawia że wszyscy inni są przy nim bladzi.Niestety pewnego razu jego szefowie wzywają go i ogłaszają mu że przenosi się na małą prowincję - miasteczka roku Sandford,gdzie nie wykryto przypadku przestępstwa od bardzo,bardzo dużego odstępu czasu.Nicholas niestety wyjeżdża do tej wsi.Na miejscu zostaje mu przydzielony "wspólnik" - Danny.Nicholas nie paja entuzjazmem do tej roboty,z tym właśnie wspólnikiem.Ale gdy niespodziewanie zostaje popełnione morderstwo z zimną krwią - do akcji wkracza Nicholas.Czy to jedyne morderstwo ? Kto za nim stoi ? Czy Nicholsa wróci do Londynu ? Dowiecie się gdy mnie zapytacie,lub obejrzycie tą niesamowitą komedię połączoną z akcją oraz z niesamowitym aktorstwem które zafundował nam duet -Simon Pegg oraz Ncik Frost !

Krótka Piłka :


Aktorstwo - 5
Humor - 5
Akcja - 5
Krew - 5
Przewidywalność - 2(na plus)
Fajność - 5
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Wisnia » 28 wrz 2008, 09:08

a moze nam opiszesz "Hellboy (to chyba bylo) Krwawa Armia"
Avatar użytkownika
Wisnia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 298
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kalisz
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Kyś » 28 wrz 2008, 09:19

złota ;d

opiszę dziś jak będę miał czas bo od 14 mnie nie ma do 21
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Kyś » 03 paź 2008, 21:52

Tenacious D - Kostka Przeznaczenia

Obrazek

Tenacious D to zespół rockowy,i można przyznać że mają super piosenki rockowe :D
Film opowiada tak troszkę zmyśloną historię poznania dwóch członków Tenacious`a - Jack`a Black`a i Kyle Gassa.
Wielkim atutem filmu jest muzyka jak i śmieszne sceny.
Nie ma się co dużo rozpisywać na temat filmu,bo drugie zdanie mówi o czym jest film prawie że ;p
Można dodać tylko,że chcą oni zdobyć Kostkę Przeznaczenia...czy im się uda ? Zobaczcie sami ^^

Krótka Piłka :

Muzyka - 6
Śmieszność - 5,5
Aktorstwo - 5
Zakończenie - 5
Fajność - 6

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A teraz cóś dla młodszych jak i takich pod 16 -

Wall.E

Obrazek

Wall.E to ostatni robot na Ziemi.Sprząta naszą zaśmieconą,jakże zaśmieconą planetę.
Jedyny jego kompan to malusieńki jobaciek,który można powiedzieć że jest nieśmiertelny ;d
Wall.E zbiera wiele różnorodnych rzeczy,które znajduje w śmieciach.Niespodziewanie znajduję buta,a w nim roślinkę.
Wall.E -mu w końcu dokucza samotność.Brakuje mu kontaktu z drugim robotem.
Nagle na Ziemię przybywa wielki statek,który zrzuca robota nowej generacji - Evę.
Wall.E próbuje zagadać itd. Parę godzin/dni po przybyciu Evy coś się staje.
Nie powiem co ;p Sami zobaczcie. :)

Krótka Piłka :

Wall.E i jego słodki wygląd - 7
(Nie ma co oceniać,cały film jak dla mnie to Wall.E i jego słodki wygląd ;[ )
Fajność - 5

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kung Fu Panda

Obrazek

Dziś sobie oglądnąłem ten jakże przyjemny filmik,który po ocenach nie był zbytnio mile przyjmowany.
No w sumie Shrek to nie jest,ale też ma śmieszne sceny.
Polski Dubbing jest niezły,lecz mam odczucie że w amerykańskiej wersji językowej lepiej się słucha i ogląda film,a to dlatego że same gwiazdy i gwiazdeczki użyczyły głosów zwierzątkom(Jack Black,Dustin Hoffman,Jackie Chan,Angelina Jolie,LucyLiu i inni znani lub mniej).
Film opowiada o pandzie Po,który uwielbia KungFu,lecz niestety pracuje razem ze swym ojcem kaczką w branży kucharskiej.Po jest wielkim wielbicielem piątki najlepszych wojowników - Modliszki,Małpy,Tygrysicy,Żurawia i Węża,jak i ich mistrza - Shu.
Czy Po stanie się wojownikiem KungFu,i zdoła uratować wioskę przed niebezpieczeństwem ? Czy zostanie legendarnym Smoczym Wojownikiem ? A może zostanie kucharzem ? Zobaczcie sami ;) :)

SPOILER:
Część druga już się kręci.


Krótka Piłka :

Humor - 5
Walki - 5
Zwierzątka - 5
Obsada w wersji amerykańskiej - 6
Fajność - 5
Ostatnio edytowano 03 paź 2008, 22:17 przez Kyś, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Mati57 » 03 paź 2008, 21:58

czy film Cloverfield to sciagneliscie czy jak?
Mati57
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 282
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Kyś » 03 paź 2008, 22:05

ja wpierw ściągnąłem a ostatnio kupiłem w MediaMarkt na defałde.
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Grom » 03 paź 2008, 22:25

KySiO napisał(a):ja wpierw ściągnąłem a ostatnio kupiłem w MediaMarkt na defałde.


No tak Kysiu, trzeba dać zarobić producentom xD
A przecież dopiero miesiąc temu była premiera xD
Grom
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 259
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Ben

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Kyś » 03 paź 2008, 22:37

Grom napisał(a):
KySiO napisał(a):ja wpierw ściągnąłem a ostatnio kupiłem w MediaMarkt na defałde.


No tak Kysiu, trzeba dać zarobić producentom xD
A przecież dopiero miesiąc temu była premiera xD



Nie rozumiem.
Premiera filmu Cloverfield - 18.01.2008
Premiera DVD Cloverfield - około 16.09.2008
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Blucyfer » 04 paź 2008, 19:13

Grom napisał(a):
KySiO napisał(a):ja wpierw ściągnąłem a ostatnio kupiłem w MediaMarkt na defałde.


No tak Kysiu, trzeba dać zarobić producentom xD
A przecież dopiero miesiąc temu była premiera xD


O rotfl.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Blucyfer » 14 paź 2008, 13:58

Edward Nożycoręki - 9+/10. Wzruszający, piękny, lekko surrealistyczny.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Kyś » 16 paź 2008, 16:08

w Czwartek,23 pazia na tvn7 o godzinie 20:05 będzie leciał film "Naciągacze",
a w Sobotę 18 pazia na tvp1 o godzinie 20:15 będzie leciał film "Piraci z Karaibów : Klątwa Czarnej Perły"

gorąco zachęcam do oglądania gdyż oba filmy są świetne jak dla mnie.
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Kyś » 05 lis 2008, 21:24

Jako że w piątek odbyło się święto Halloween,to niestety spóźnione recki horrorów - strasznych jak i tych nie strasznych.


Noc Żywych Trupów

Obrazek

Pierwszy film o zombie.
Wspaniały reżyser - George A. Romero`s - stworzył wspaniały podgatunek horrorów.
Gdyby nie on i ten film - nie powstałaby choćby seria Resident Evil lub Silent Hill.
Fabuły nie trzeba chyba opowiadać - Barbara i jej brat co rok przyjeżdżają szmat drogi na grób ojca.Na cmentarzu żywy trup atakuje jej brata i ginie,a Barbara ucieka do opuszczanego domku.Do domu przybywa również Ben - czarnoskóry człowiek.Czy Ben i Barbara uratują się przed hordami zombie ? Trzeba oglądnąć ten film by sie dowiedzieć.Końcówka jest mocna.Film chyba najlepiej oglądać w wersji czarno białej.Kiedyś Ten film był straszny,dziś może śmieszyć no ale cóż - ja się nadal boję ;d.

Krótka Piłka : (skala 1-6)

końcówka : 5
Ben : 5
Basia : 5
Zombie : 6
Klasyka : 7
Klimat : 7
Muzyka : 5
Strach : 6
Fajność : 6
----------------------------------------------------------------------------------
Freddy vs. Jason

Obrazek

Nie ma się co tu rozpisywać.W mojej opinii zmarnowano naprawde dobry pomysł.Film jest słaby,nie straszny,a czasami wręcz śmieszy,gdy np. Jason swoją maczetą robi masaż wbijając w plecy kilkanaście razy jakiejś młodej nastolatce z cyckami jak dwa baloniki odebrane małemu dziecku przez złego Samarytanina.
Końcówka zwiastuje nadejście części drugiej.Być może w tejże 2 części coś się poprawi,jak to było w przypadku Aliens vs. Predator - jedynka denna i nudna,ale 2 była o niebo i grom lepsza.Film da się obejrzeć,ale nie będziecie się bali,jak w choćby "Piątek Trzynastego" lub "Koszmar z Ulicy Wiązów".

KP :

Pomysł : 5
Wykonanie : 2
Strach : 2
Końcówka : 4
Freddy : 5
Jason : 3
Aktorstwo : 2
Fajność : 4

---------------------------------------------------------------------------------------------
Dzień żywych trupów

Obrazek

Badziew,badziew,badziew.Naprawdę zły film o zombie.Zepsucie gatunku doszczętnie.Nie zasługuje to na miano remak`e filmu Georga A. Romero`s.
Zombie tutaj biegają,skaczą,wspinają się,chodzą po ścianach,mogą być wegetarianami,zakochują się,jeden buntuje by chronić dziewczynę,a jeszcze inny może być super-bossem jak Nemessis z RE.Ale cóż,film tez ma swoje zalety.Eeee...eee...jakieś tam ma ;p

KP :

Zepsucie Gatunku Doszczętnie : 1
Zombie : 1
Zachowanie Zombie i ich Ruchy : 1
Końcówka : 3
Coś pozytywnego : 3
Fajność : 2

-------------------------------------------------------------------------------
Krzyk - Trylogia

Obrazek Obrazek Obrazek

Krzyk (trylogia) to naprawdę majestrzyk.Wes Craven stworzył wspaniałą trylogię.Tutaj zobaczymy coś innego niż zombie,wampiry i inne potworki.Tutaj zobaczymy seryjnego/seryjnych zabójców w ładnych maskach,którzy zabijają nożem ;p
O ile 2 pierwsze części są naprawdę świetne to trzecia jest słaba dość...taka KICZOWATA.Ale jednak jak się chce oglądnąć coś lekkiego i strasznego - Krzyk jest idealny.

KP :

Krzyk

Muzyka : 6
Strach a zarazem lekkość : 5
Niektóre śmieszne sceny : 5
Aktorstwo : 5
Rzeczy o których zapomniałem : 6

Krzyk 2

Muzyka : 6
Strach a zarazem lekkość : 5
Niektóre śmieszne sceny : 5
Aktorstwo : 5
Rzeczy o których zapomniałem : 6

Krzyk 3

Muzyka : 6
Wszystko to co powinno być w KRZYKU3 a tego nie było : 3
Ogółem cały film : 3

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nosferatu - Symfonia Grozy

Obrazek

Świetny film.Nosferatu tak pewnie właśnie powinien wyglądać.Film z 1922 robi wrażenie nawet w dzisiejszych czasach.
Nie będę się rozpisywał przy tym arcydziele,i opiszę tylko ten film w KP.

KP :


Muzyka : 7
Aktorstwo : 5
Klimat : 7
Strach : 5
Nosferatu : 7
-----------------------------------------------------------------------------------------
Nieustraszeni pogromcy wampirów czyli przepraszam, ale pańskie zęby tkwią w mojej szyi

Obrazek

Komedia-Horror Romana Polańskiego.
BTW łączenie komedii z horrorem to świetna sprawa,bo wychodzi coś niesamowitego.
Film trzyma poziom - można się pośmiać ale także przestraszyć.
Jack MacGowran,Romek i Ferdy Mayne stworzyli wspaniałe kreacje.
Końcówka jest wyjebista.
Nie chce mi się dalej pisać,bo mam jeszcze kilka filmów do polecenia.

KP :

Muzyka : 7
Aktorstwo : 7
Końcówka : 6
Humor+Strach : 7
Reszta : 6
------------------------------------------------------------------------------
Motel

Obrazek

Uuuu.Motel to survival-horror.Film trzyma poziom i naprawdę można się przestraszyć,ale tylko w niektórych momentach.
Fabuły nie chcę wam zdradzać bo sama fabuła ma w sobie spoilery.Ale film jest mocny.Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
(chyba trochę przesadziłem ;d)

KP :

Pomysł : 5
Aktorstwo : 4
Realność między tym co robią bohaterowie,a tym co by zrobili w realnym świecie : 3
Survival : 5
Klimat : 5
Końcówka : 4 lub 3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dracula - wampiry bez zębów

Obrazek

Kolejna komedia-horror.Parodia filmów o Draculi.Mówiąc szczerze - wyszło naprawdę dobrze ;d
Nie piszę dalej bo mnie goni czas.

KP :

Humor : 6
Humor : 6
Humor : 6
-------------------------------------------------------------------------
Klasyki horroru i średnie horrory,które polecam,a nie mam czasu ich zrecenzować :

Milczenie Owiec
Obrazek

Lśnienie
Obrazek

Egzorcysta
Obrazek

Dziecko Rosemary
Obrazek

Omen
Obrazek

Wyspa doktora Moreau
Obrazek

Planeta Małp - Wszystkie części.
Obrazek

Blair Witch Project
Obrazek

Teksańska masakra piłą mechaniczną -autentyczne fakty.
Obrazek

Koszmar z Ulicy Wiązów
Obrazek

Piątek trzynastego
Obrazek

Trzynaście duchów
Obrazek

Duch
Obrazek

Purpurowe Rzeki
Obrazek

The Ring
Obrazek

Resident Evil
Obrazek

Silent Hill
Obrazek

[Rec]
Obrazek

28 tygodni później
Obrazek

Plaga
Obrazek

Horror który ma być straszny a jest żałośnie śmieszny :

Smakosz 2
Obrazek

Coś z zombie :

Ziemia żywych trupów
Obrazek

Świt żywych trupów (George A. Romero`s)
Obrazek

Świt żywych trupów (Zack Snyder)
Obrazek

Diary of the Dead
Obrazek

A na koniec dzisiejszego wydania coś co gorąco polecam :

Wysyp żywych trupów
Obrazek



Zapraszam na wydanie świąteczne ;d
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron