Wasze opinie o filmach

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Wasze opinie o filmach

Postprzez Nastix515 » 24 wrz 2008, 16:56

w tym temacie możecie pisac o swoich ulubionych filmach :D :D :D
Nastix515
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 54
Dołączył(a): czerwca 2008
Lokalizacja: Dachnów
Ulubiona postać: Sawyer

Re: wasze ulubione filmy

Postprzez Synister » 24 wrz 2008, 17:24

To będzie tak:!!!Star Wars !!!,Wróg u bram,Piraci z Karaibów,Matrix,Szybcy i wściekli,Pulp Fiction 8)
Chyba tyle :)
Avatar użytkownika
Synister
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 121
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Lublin

Re: wasze ulubione filmy

Postprzez Toudi » 24 wrz 2008, 18:05

Nie lepiej temat ogólny o filmach? Albo cokolwiek ambitniejszego od wyliczanki tytułów?
Toudi
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 198
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: wasze ulubione filmy

Postprzez Kyś » 24 wrz 2008, 18:17

cóż wiele mogę wymienić.
Will + za temat,sam miałem taki założyć :)

300 (8/10)
8 części prawdy (9/10)
60 sekund (9/10)
Agent XXL (7/10)
American Beauty (9/10)
Batman (8/10)
Batman TDK (9 lub 10/10)
Big Nothing (9/10)
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej (8/10)
Cast Away - Poza światem (9/10 lub 10/10)
Cloverfield (10/10)
Depresja Gangstera (8/10)
Diary of the Dead (7/10)
Dr Dolittle 2 (8/10)
Dziecko Rosemary (9/10)
Dzień świra (9/10)
Edward Nożycoręki (8/10)
Forrest Gump (10/10)
Goonies (9/10)
Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów (7/10)
Gwiezdne Wojny - obie trylogie :D (9/10 bądź 10/10)
Gwiezdny pył (8/10)
Hancock (8/10)
Hot Fuzz - Ostre psy (9/10)
mię róży (10/10)
Ja, robot (8/10)
Jak rozpętałem II Wojnę Światową (9/10)
Jak ugryźć 10 milionów (8/10)
Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm (9/10)
Jestem legendą (8/10)
JFK (10/10)
Kosmiczne jaja (9/10)
Krzyk trylogia (9/10)
Lot nad kukułczym gniazdem (10/10)
Lśnienie (9/10)
Mała miss (8/10)
Mamma Mia! (10/10)
Miss Agent (8/10)
Miś (9/10)
Monty Python i Święty Graal (10/10)
Most do Terabithii (jak dla mnie 10/10 bo się popłakałem :( )
Motel (8/10)
Nacho Libre (8/10)
Naciągacze (9/10)
Niepokój (9/10)
Nieustraszeni bracia Grimm (8/10)
Nieustraszeni pogromcy wampirów (10/10)
Noc w muzeum (8/10)
Noc żywych trupów (9/10)
Nosferatu - symfonia grozy (10/10)
Numb (10/10)
Ojciec chrzestny (10/10)
Ojciec chrzestny II (10/10)
Ojciec Chrzestny III (8/10)
Omen (10/10)
Ostatni skaut (9/10)
Pani Doubtfire (8/10)
Park Jurajski trylogia (9/10)
Piraci z Karaibów trylogia (10/10)
Plotka (9/10)
Pojutrze (9/10)
Powrót do przyszłości trylogia (10/10)
Poznaj moich rodziców (9/10)
Poznaj mojego tatę (9/10)
Prawo Bronxu (10/10)
Przygody Rabina Jakuba (9/10)
Przypadek Harolda Cricka (8/10)
Purpurowe Rzeki (9/10)
Purpurowe Rzeki II: Aniołowie Apokalipsy (8/10)
Robin Hood: Faceci w Rajtuzach (8/10)
Run,Fatboy,Run! (9/10)
Seksmisja (9/10)
Siła i honor (10/10)
Skarb narodów (9/10)
Skazani na Shawshank (10/10)
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street (9/10)
Szeregowiec Ryan (9/10)
Szklana Pułapka 4 części (9/10)
Świąteczna gorączka (9/10)
Świt żywych trupów (9/10)
Taxi trylogia i jeszcze 1 część (9/10)
Tenacious D: Kostka Przeznaczenia (10/10)
Terminal (10/10)
Tina (10/10)
Transformers (9/10)
Troje do tanga (10/10)
Truman Show (10/10)
Vidoq (10/10)
Władca Pierścieni trylogia (10/10)
Wojna pokus (10/10)
Wysyp żywych trupów (10/10)
Wyścig szczurów (10/10)
X-men trylogia (8/10)
Zabójcza Broń 4części (10/10)
Zielona Mial (10/10)

to są moje ulubione filmy,ale kilka innych można znaleźć ;)

w sumie na jedno wychodzi Toudi ;p
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: wasze ulubione filmy

Postprzez Blucyfer » 24 wrz 2008, 18:20

Toudi napisał(a):Nie lepiej temat ogólny o filmach? Albo cokolwiek ambitniejszego od wyliczanki tytułów?


Absolutnie się zgadzam, zmieniam tytuł tematu. Piszcie o nowych i starych (z naciskiem na to pierwsze) filmach jakie widzieliście i wasze ODCZUCIA oraz OPINIE. Offtop nie na temat filmów usuwam.
Nikogo nie obchodzi, że ulubionym filmem usera o nicku X jest Y.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez CroCop » 24 wrz 2008, 18:22

Tylko filmy z CroCop-em nic po za :D wszystko inne jest Beeeeeeeeeee :D
CroCop
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 39
Dołączył(a): marca 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Sayid

Re: wasze ulubione filmy

Postprzez Nastix515 » 24 wrz 2008, 18:46

kysio ale masz tych filmów :D :D :D


moje ulubione filmy to:
Piraci z karaibów1
Piraci z karaibów2
Piraci z karaibów3
Gwiezdne wojny1
Gwiezdne wojny2
Gwiezdne wojny3
Gwiezdne wojny4
Matrix1
Matrix2
Matrix3
Szybcy i wściekli
Skarb narodów1
Skarb narodów2
Nastix515
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 54
Dołączył(a): czerwca 2008
Lokalizacja: Dachnów
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Kyś » 24 wrz 2008, 21:40

moje pierwsze recenzje że tak powiem ;p

Mamma Mia ! :

Obrazek

Cóż jak sama nazwa wskazuje- MAMMA MIA!!
Na początku myślałem że to film dla "baboli" że tak powiem (:P) a poszedłem tylko ze względu na to że reszta chciała iść no i że poszedłem ze swoją best friend ;p.
Ale jak się okazało film był wyjebiaszczy w kosmos.Moim zdaniem ten film powinien dostać Oscara za muzykę (świetne kawałki zespołu Abba) oraz za kostiumy.
Fabuła jest dość prosta - dziewczynka która ma ileś tam lat,żeni się i nagle bum - chce poznać swego ojca wiedząc że są 3 możliwości kto nim jest ;p Więc wysyła do nich list że niby to od jej matki itd ;p.
Meryl Streep nie tylko jak zwykle genialnie gra,ale także pokazuje że śpiewa jak zawodowiec. wieeeeeeeeelki plus dla niej :*.
Pierce Brosnann pokazał że także Agent Jej Królewskiej Mości tesh może śpiewać ładnie.
Jak dla mnie,zakończenie jest dobre.Aktorzy śpiewają niesamowicie.Bardzo duuuży plus dla nich :*.Film ma dużo śmiesznych scen,największą zasługę ma w tym chyba pani Julie Walters (znana też jako pani Wesley- mama Rona z Harrego Pottera).Gdyby jej nie było w filmie ocena poszłaby jedną lub dwie noty w dół jak dla mnie.Podsumowując - Film świetny polecam.(lecz niestety muszę powiedzieć że świat staje się coraz bardziej rasistowski - prawie żadnego blondyna w filmie!! blondyni sa na wymarciu...teraz królują tylko murzyni i bruneci ;[ )

Krótka ocena w skali (1-6):

Muzyka - 7
Aktorstwo - 7
Humor - 7
Zakończenie - 5
Fajność - 7
Blondyni - 1 :(

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Big Nothing

Obrazek

Dzięki Bogu że zobaczyłem reklamę tego filmu na Canale +.
Jak zobaczyłem że w filmie gra Simon Pegg i David Schwimmer wiedziałem że film mi się spodoba :):)
Więc pobiegłem na kompa,wszedłem na mininova.com i jush zacząłem szukać filmu ^^.
Po iluś tam dniach mi się ściągnął więc od razu podnietka że nareszcie obejrzę tą komedię :)
Fabuła na początku wydaje się być prosta ale potem się gmatwa :D
Więc tak - Charlie (David Schwimmer) żyje ze swoją rodziną - żoną Penelope (która jest gliniarzem a na końcu filmu jest powiązanie tak jakby do żony Odyseusza czy tego innego Boga ;p)i córeczką Emily.Ich rodzina jest biedna.Charlie napisał książkę,lecz żaden producent/sponsor się nią nie zainteresował.Charlie więc idzie do pracy - telefon zaufania.Spotyka tam Gusa (Simon Pegg) - człowieka który mówi Charliemu że jego córka oślepnie i muszą jej zrobić operację ale nie mają kasy.Gus ma plan,lecz nie wiadomo na razie jaki.Charlie zostaje wyrzucony z pracy przez zabawy telefoniczne których się nauczył przez Gusa :D Gus mówi mu żeby sie spotkali wieczorem w barze.Więc Charlie przychodzi - Gus pokazuje mu listę ludzi oraz jakie strony odwiedzali Ci ludzie.Na jednej z pozycji jest Wielebny który wchodził na strony "pedofilskie" ;p.Gus proponuje zaszantażować Wielebnego.Charlie nie mając wyboru-zgadza się."Stara znajoma"(:D) Gusa podsłuchiwuje ich i no i cóż - zostaje wspólnikiem :D Co z tego wyjdzie ? obejrzycie a się dowiecie i cóż - nie pożałujecie :)
Czarna komedia kryminalna - bardzo dobra jak dla mnie :)
Film można obejrzeć chociaż dla końcowych 30 minut.
Zakończenie to cud miód i orzeszki.

Krótka piłka (skala 1-6) :

Aktorstwo - 6
Charlie - 6
Gus - 6
Zakończenie - 7
Humor - 5
Fajność - 6

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cloverfield

Obrazek

Bliżej zapoznałem się z tym jeszcze wtedy projektem,kiedy mój brat pokazał mi zwiastun tego filmu na YouTube.
No i cóż - I was schocked :shock: :o :D
Przez jakieś 7-8 miesięcy śledziłem los tego że projektu szczególnie na Zakazanej Planecie i Popcornerze oraz na stronie 1-18-08.com czy jakoś tak.
Oglądnąłem jakieś 0213486794564 zdjęć rzekomo przedstawiających potworka z Clovera ale żaden z nich nie był prawdziwy ^^.
Gdy nadszedł Sylwester,to już codziennie wchodziłem na stronę Heliosa czy będzie pokaz przedpremierowy Clovera.ale przez wiele dni nic,nic i nic.
Aż w końcu BUM i pisze że pokaz przedpremierowy :O więc już podjarka i dzwonię do brata żeby mu przynieść szczęśliwą nowinę. No to oki,zarezerwowałem bilety dla 4 osób (bo jeszcze szedł kolega z koleszanką mego brata których lubię :) ).Jesteśmy już w sali,siedzimy w fotelikach.Ja skaczę jak szalony bo czekałem na ten film bardziej niż czekam na pierwszy stosunek.Film się zaczyna.Na początku spokojnie a potem BUM i nie powiem reszty - sami zobaczcie jaki to wyjebiaszczy film.Potwór wygląda dobrze.Końcówka może być.Część druga już się szykuje :)

Szybka piłka (skala 1-6)

Potwór - 5
Aktorstwo - 6
Realistyczność (chodzi o niektóre sceny z głównym bohaterem i jego konkubiną)-4
Zagadkowość - 6
Kampania Reklamowa - 7
J.J. Abrams - 6
Finish i kula spadająca do morza po prawej stronie - 5
Fajność - 6

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
The Dark Knight

ObrazekObrazek

Jakoś nie interesowałem się losem tego filmu.Część "Begins" jakoś mi nie przypadła do gustu choć wtedy jej nie oglądałem - nie wiem czemu sobie tak pomyślałem.Chyba parę dni po premierze zainteresowałem się tylko i wyłącznie ze względu na Jokera - czyli ŚP. Heatha Ledgera :*.
Jakoś nie ściągałem filmu.Gdy mój brat już sobie ściągnął - nie chciałem być gorszy więc też ściągnąłem.Gdy oglądałem to cały czas wpatrywałem się w monitor - tak mnie zaciekawił film,jak i Joker.Film jest świetny.Aktorstwo miodne.Nie będę się rozpisywał dalej.Joker rola na Oscara.Heath wcielając się w rolę Jokera cóż niestety przypłacił za to życiem.Joker z wizji Tima Burtona był bardziej komiksowy (Jack Nicholson) dlatego też jest gorszy od realnego psychopaty.Polecam.

Krótka piłka (skala 1-6)

Joker - 7
Batman - 6
Dent - 6
Aktorstwo - 6
Fabuła - 4
Teksty Jokera - 6
Maggie Gyllenhaal jako Rachel - 3
WHY SO SERIOUS SON?! - 7
Zakończenie - 5
Fajność - 6
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Nastix515 » 25 wrz 2008, 15:26

ciekawe kiedy zrobisz wszystkie :D :D :D
Nastix515
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 54
Dołączył(a): czerwca 2008
Lokalizacja: Dachnów
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Kyś » 25 wrz 2008, 16:20

Mogą być te recenzje,pasują wam ??

Wszystkie cechy filmu w zakładce "Krótka Piłka" są oceniane w skali 1-6.Cóś,co jest naprawdę największym atutem filmu bądź mocną wyróżniającą się cechą dostaje 7 :D


Mamma Mia !

Obrazek

Cóż jak sama nazwa wskazuje- MAMMA MIA!!
Na początku myślałem że to film dla "baboli" że tak powiem (:P) a poszedłem tylko ze względu na to że reszta chciała iść no i że poszedłem ze swoją best friend ;p.
Ale jak się okazało film był wyjebiaszczy w kosmos.Moim zdaniem ten film powinien dostać Oscara za muzykę (świetne kawałki zespołu Abba) oraz za kostiumy.
Fabuła jest dość prosta - dziewczynka która ma ileś tam lat,żeni się i nagle bum - chce poznać swego ojca wiedząc że są 3 możliwości kto nim jest ;p Więc wysyła do nich list że niby to od jej matki itd ;p.
Meryl Streep nie tylko jak zwykle genialnie gra,ale także pokazuje że śpiewa jak zawodowiec. wieeeeeeeeelki plus dla niej :*.
Pierce Brosnann pokazał że także Agent Jej Królewskiej Mości tesh może śpiewać ładnie.
Jak dla mnie,zakończenie jest dobre.Aktorzy śpiewają niesamowicie.Bardzo duuuży plus dla nich :*.Film ma dużo śmiesznych scen,największą zasługę ma w tym chyba pani Julie Walters (znana też jako pani Wesley- mama Rona z Harrego Pottera).Gdyby jej nie było w filmie ocena poszłaby jedną lub dwie noty w dół jak dla mnie.Podsumowując - Film świetny polecam.(lecz niestety muszę powiedzieć że świat staje się coraz bardziej rasistowski - prawie żadnego blondyna w filmie!! blondyni sa na wymarciu...teraz królują tylko murzyni i bruneci ;[ )

Krótka Piłka :

Muzyka - 7
Aktorstwo - 7
Humor - 7
Zakończenie - 5
Fajność - 7
Blondyni - 1 :(

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Big Nothing

Obrazek

Dzięki Bogu że zobaczyłem reklamę tego filmu na Canale +.
Jak zobaczyłem że w filmie gra Simon Pegg i David Schwimmer wiedziałem że film mi się spodoba :):)
Więc pobiegłem na kompa,wszedłem na mininova.com i jush zacząłem szukać filmu ^^.
Po iluś tam dniach mi się ściągnął więc od razu podnietka że nareszcie obejrzę tą komedię :)
Fabuła na początku wydaje się być prosta ale potem się gmatwa :D
Więc tak - Charlie (David Schwimmer) żyje ze swoją rodziną - żoną Penelope (która jest gliniarzem a na końcu filmu jest powiązanie tak jakby do żony Odyseusza czy tego innego Boga ;p)i córeczką Emily.Ich rodzina jest biedna.Charlie napisał książkę,lecz żaden producent/sponsor się nią nie zainteresował.Charlie więc idzie do pracy - telefon zaufania.Spotyka tam Gusa (Simon Pegg) - człowieka który mówi Charliemu że jego córka oślepnie i muszą jej zrobić operację ale nie mają kasy.Gus ma plan,lecz nie wiadomo na razie jaki.Charlie zostaje wyrzucony z pracy przez zabawy telefoniczne których się nauczył przez Gusa :D Gus mówi mu żeby sie spotkali wieczorem w barze.Więc Charlie przychodzi - Gus pokazuje mu listę ludzi oraz jakie strony odwiedzali Ci ludzie.Na jednej z pozycji jest Wielebny który wchodził na strony "pedofilskie" ;p.Gus proponuje zaszantażować Wielebnego.Charlie nie mając wyboru-zgadza się."Stara znajoma"(:D) Gusa podsłuchiwuje ich i no i cóż - zostaje wspólnikiem :D Co z tego wyjdzie ? obejrzycie a się dowiecie i cóż - nie pożałujecie :)
Czarna komedia kryminalna - bardzo dobra jak dla mnie :)
Film można obejrzeć chociaż dla końcowych 30 minut.
Zakończenie to cud miód i orzeszki.

Krótka piłka :

Aktorstwo - 6
Charlie - 6
Gus - 6
Zakończenie - 7 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Humor - 5
Muzyka - 5
Fajność - 6


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cloverfield

Obrazek

Bliżej zapoznałem się z tym jeszcze wtedy projektem,kiedy mój brat pokazał mi zwiastun tego filmu na YouTube.
No i cóż - I was schocked :shock: :o :D
Przez jakieś 7-8 miesięcy śledziłem los tego że projektu szczególnie na Zakazanej Planecie i Popcornerze oraz na stronie 1-18-08.com czy jakoś tak.
Oglądnąłem jakieś 0213486794564 zdjęć rzekomo przedstawiających potworka z Clovera ale żaden z nich nie był prawdziwy ^^.
Gdy nadszedł Sylwester,to już codziennie wchodziłem na stronę Heliosa czy będzie pokaz przedpremierowy Clovera.ale przez wiele dni nic,nic i nic.
Aż w końcu BUM i pisze że pokaz przedpremierowy :O więc już podjarka i dzwonię do brata żeby mu przynieść szczęśliwą nowinę. No to oki,zarezerwowałem bilety dla 4 osób (bo jeszcze szedł kolega z koleszanką mego brata których lubię :) ).Jesteśmy już w sali,siedzimy w fotelikach.Ja skaczę jak szalony bo czekałem na ten film bardziej niż czekam na pierwszy stosunek.Film się zaczyna.Na początku spokojnie a potem BUM i nie powiem reszty - sami zobaczcie jaki to wyjebiaszczy film.Potwór wygląda dobrze.Końcówka może być.Część druga już się szykuje :)

Krótka Piłka :

Potwór - 5
Aktorstwo - 6
Realistyczność (chodzi o niektóre sceny z głównym bohaterem i jego konkubiną)-3
Zagadkowość - 6
Kampania Reklamowa - 7
J.J. Abrams - 6
Finish i kula spadająca do morza po prawej stronie - 5
Fajność - 6

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
The Dark Knight

ObrazekObrazek

Jakoś nie interesowałem się losem tego filmu.Część "Begins" jakoś mi nie przypadła do gustu choć wtedy jej nie oglądałem - nie wiem czemu sobie tak pomyślałem.Chyba parę dni po premierze zainteresowałem się tylko i wyłącznie ze względu na Jokera - czyli ŚP. Heatha Ledgera :*.
Jakoś nie ściągałem filmu.Gdy mój brat już sobie ściągnął - nie chciałem być gorszy więc też ściągnąłem.Gdy oglądałem to cały czas wpatrywałem się w monitor - tak mnie zaciekawił film,jak i Joker.Film jest świetny.Aktorstwo miodne.Nie będę się rozpisywał dalej.Joker rola na Oscara.Heath wcielając się w rolę Jokera cóż niestety przypłacił za to życiem.Joker z wizji Tima Burtona był bardziej komiksowy (Jack Nicholson) dlatego też jest gorszy od realnego psychopaty.Polecam.

Krótka piłka :

Joker - 7
Batman - 6
Dent - 6
Aktorstwo - 6
Fabuła - 4
Teksty Jokera - 6
Maggie Gyllenhaal jako Rachel - 2
WHY SO SERIOUS SON?! - 7
Zakończenie - 5
Fajność - 6

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Siła i Honor

Obrazek

Film pierwszy raz obejrzałem w pewne sobotnie lub niedzielne popołudnie na Canal+.
Filmu nie zacząłem od początku bo skakałem po kanałach.Gdy zobaczyłem Roberta De Niro i Cube Goodinga Jr. to sobie oglądnąłem no bo cóż - najlepszy aktor i jeden z tych bardzo dobrych = ciekawy film.I rzeczywiście - film jak dla mnie był ciekawy.Lubię filmy biograficzne i dramaty więc ten film był jak dla mnie bardzo dobry.Opowiada o Carlu Brashearze - o tym jak wstąpił do Marynarki Wojennej jako pierwszy czarno skóry nurek,o tym jak wybił się na szczyt lecz musieli amputować mu nogę oraz o tym jak trenował by odzyskać "formę" i wrócić do Marynarki.Czy mu się udało ? przekonajcie się sami oglądając tenniesamowity film.

Krótka piłka :


Cuba Gooding Jr. - 6
Robert De Niro - 5
Dramat sam w sobie - 6
Zakończenie - 5
Fajność - 5

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Numb

Obrazek

Numb opowiada o człowieku imieniem Hudson.Hudson pewnego razu wypala za dużo i za szybko pewnego skręta,przez co choruje na jakąś chorobę (może Skrzynia wie ;p) przez którą nie wie co jest realne,a co nie.Wpada w depresję.Hudson próbuje się wyleczyć poprzez inne rzeczy/czynności - wizyty u psychologa,leki,inne zioło,oglądanie golfa cały czas,miłość....Czy mu się uda ? Przekonajcie się sami oglądając ten niesamowity dramat komediowy oraz niesamowitego Metthewa Perrego który pokazał że umie grać nie tylko w komediach (Jak Ugryźć 10 milionów ?,Przyjaciele),ale także wspaniale wciela się w całkiem inną postać.Film warto obejrzeć choć dla Metthewa.

Krótka Piłka :

Aktorstwo - 5
Metthew Perry - 6
Humor - 4
Dramat - 5
Oryginalność - 5
Zakończenie - 5
Fajność - 5

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Superhero movie

Obrazek

Są filmy,o których powinno się zapomnieć.Do takich należy właśnie Superhero Movie.Twórcy "Strasznego Filmu" zrobili kolejną "parodyjną komedię" lecz tym razem im sie nie udało.No cóż,parę śmisznych scen było ale tylko parę.W ogólnym rozrachunku jak dla mnie same nie śmieszne gagi w większości.Całą sytuację ratuje jak zwykle niezawodny Leslie Nielsen który i tak występuje tylko na chwilę.
Nie polecam kupować na dvd,ani iść do kina na to - tylko strata pieniędzy.za rok,może pół stanieje i będzie wrzucony to przecen Tesco i będzie kosztował 10 złoty - wtedy oki.Najlepiej ściągnąć sobie przez neta i zmarnować godzinę i trzydzieści pięć minut na ten chłam.

Krótka Piłka :

Aktorstwo - 3
Leslie Nielsen - 5
Humor - 3
Fajność - 2

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wojna Pokus

Obrazek

Wojnę Pokus oglądnąłem również na Canale+,i chwała za to tej telewizji że tak wiele filmów poznałem dzięki nim.
Wojna Pokus opowiada o Darrenie(kto w tej roli?oczywiście Cuba Gooding Jr.) - biznesmenie można powiedzieć,który dostaje smutną wiadomość - jego ciocia umarła.Wyjeżdża w podróż to miasteczka "na końcu świata",by uczestniczyć na ceremonii pogrzebowej.Następuje przeczytanie testamentu.I niespodziewanie Darren musi objąć chórek kościelny,i przygotować go do największego konkursu gospel.Oczywiście Darren musi znaleźć nowych członków zespołu itd :D Może mu w tym pomóc bardzo ładna Lilly (Beyonce).Film warty uwagi.

Krótka Piłka :

Muzyka - 7
Aktorstwo - 5
Humor - 4
Oryginalność - 5
Fajność - 6

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
School of rock

Obrazek



Szkoła Rocka to film niewątpliwie dobry.
Lecz niestety muzyka nie zachwyca aż tak bardzo jak w choćby Wojnie Pokus.
Fabuła - Dewey (Jack Black) mieszka ze swoim kumplem i jego dziewczyną.Żyje muzyką i swoją kapelą.Niestety nie układa mu się tak jak powinno - jest winien sporą sumę swojemu kumplowi z którym mieszka (za czynsz).Gdy zostaje przekonany "siłą" idzie do swojej kapeli lecz - zostaje z niej wyrzucony bo był dość "niepoważny".Szuka członków do jego nowego zespołu,aby wystąpić w "Bitwie Kapel" w której nie mógł już wystąpić z dawniejszym zespołem.Nikt się nie zgłasza do niego,lecz pewnego dnia dzwoni dyrektorka,która poszukuje zastępstwa (Kumpel Deweya jest nauczycielem).Dewey czuje w tym szansę i podszywa się pod swego kumpla.Przychodzi do szkoły,wielkiej i najlepszej szkoły w stanie,jest przydzielony do jednej z klas.Oczywiście,chodzi mu tylko o kasę więc mówi swoim uczniom żeby się bawili itd.,bo on nie będzie ich uczył ;p.Przychodzi dyrektorka i mówi że czas na lekcję muzyki,więc dzieci sobie idą na muzykę a nasz bohater idzie siusiu :D.Gdy siusia słyszy jak dzieci grają - idzie do sali muzycznej i powiedzmy sobie szczerze - odkrywa w nich talent.Na następnej lekcji zaczyna ich mamotać.Przez następne dni uczy ich grania rocka,historii rocka i wszystkiego innego co z Rockiem związane,widząc światełko w tunelu,że z nimi uda mu się wystąpić i wygrać "Bitwę Kapel".Aktorstwo bardzo dobre.śpiew znakomity,tych młodych aktorów.Jack Black znowu pokazał nam że umie spiewać i się wygłupiać :).Film posiada bardzo dobre stroje.Są śmieszne sceny,ale w moim odczuciu chodzi o coś więcej - z niczego dojdziesz do pewnego punktu,który Cię uszczęśliwi(u kobiet - Punkt G.)(żart).Film można oglądnąć,ale jak się nie oglądnie to nic się nie stanie.

Krótka Piłka :


Humor - 4
Aktorstwo - 5
Muzyka - 4\5
Zakończenie - 4
Pomysł - 5
Fajność - 5

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wysyp żywych trupów

Obrazek

Simon Pegg to jak dla mnie ostatnio chluba komedii.
Świetne występy w "Hot Fuzz-ostre psy","Run,FatBoy,Run" czy też "Big Nothing".
Bardzo cenię go sobie ostatnio.A więc do rzeczy -
Fabuła - Shaun prowadzi proste życie.Więcej uwagi poświęca kolegom niż swej dziewczynie.Przez większość czasu razem przesiadują w barze "Winchester".
Pewnego dnia Lizz ma dość,i rzuca Shauna.Shaun jest załamany,postawia sobie cel na jutrzejszy dzień - odzyskać Lizz.
Lecz jutro dzieją się dziwnee rzeczy.Zoombiee ? być może.przekonajcie się sami.Film ma śmieszne sceny,lecz znajdziesz tu coś al`a George Romeo.
Bardzo dobra muzyka,gra aktorska i humor sprawia że film jest bardzo dobry.

Krótka piłka :


Muzyka - 4
Aktorstwo - 6
Humor - 5
Krrrwiste sceny - 4
Zakończenie - 5
Fajność - 5
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Nastix515 » 26 wrz 2008, 14:20

DLA WSZYSTKICH FANÓW GWIEZDNYCH WOJEN DZIŚ O 20.00 NA TV2
Nastix515
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 54
Dołączył(a): czerwca 2008
Lokalizacja: Dachnów
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Jogurcik » 26 wrz 2008, 20:56

Kysio zarąbiste są te recenzje ^^
Mi się tam podobają ;D
Avatar użytkownika
Jogurcik
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 39
Dołączył(a): kwietnia 2008

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez valkiria8 » 26 wrz 2008, 21:15

miłość w rytmie rap
uwierz w ducha
Avatar użytkownika
valkiria8
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 132
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: 7niebo a czasami 7piekło:P
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Kyś » 26 wrz 2008, 21:24

Droga Valio,zamiast pisać tytuły,napisz coś o nich. mini recenzja albo coś w tym stylu :*.
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Wasze opinie o filmach

Postprzez Blucyfer » 26 wrz 2008, 21:47

KySiO napisał(a):Opowiada o Carlu Brashearze - o tym jak wstąpił do Marynarki Wojennej jako pierwszy czarno skóry nurek,o tym jak wybił się na szczyt lecz musieli amputować mu nogę oraz o tym jak trenował by odzyskać "formę" i wrócić do Marynarki.Czy mu się udało ? przekonajcie się sami oglądając tenniesamowity film.

Wielkie dzięki za spoilery. Potrafisz zachęcić...
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron