Walka.

Wasze pytania i odpowiedzi dotyczące gry.

Walka.

Postprzez Crew » 24 maja 2010, 13:51

Czy można by było zrobić taką opcję by śledzić walkę która właśnie się odbywa ?
Avatar użytkownika
Crew
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 271
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Sayid

Re: Walka.

Postprzez kaszankaa » 22 lip 2010, 15:55

dziś odbyłem walkę, dlaczego przeciwnik miał kilka ruchów pod rząd w jedenj turze???? nie powinno być na zmianę????
Avatar użytkownika
kaszankaa
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 13
Dołączył(a): czerwca 2010
Lokalizacja: Ostrołęka
Ulubiona postać: Locke

Re: Walka.

Postprzez virek36 » 23 lip 2010, 00:17

Powinno być (wg z tego co wiem i do tej pory było), Zgłoś to do administracji przez Kontakt.

A czasem po prostu nie trafiłeś może dlatego komp nie uznał Ci jakby ruchu (moze teraz tak jest na nie wiem dokładnie, mówię co się domyślam) :P
Avatar użytkownika
virek36
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 80
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Poland, Wrocław, Legnica, Chojnów
Ulubiona postać: Jack


Powrót do Pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron