Walka: straty w energii podczas ataków

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

Walka: straty w energii podczas ataków

Postprzez Simao » 23 sty 2008, 23:08

:evil: nie wiem gdzie to zamieścić ten post to pewnie w błędach będzie najlepiej .. może sie mylę ale napisze żebyście mieli co czytać ahah

po raz 2 jestem zbulwersowany :lol:

zaatakowałem sobie taką grupke która na moje szczęście była bez broni (wiadomo łatwy cel)
ale dajcie spokój żeby koleś gołymi ręcami mi zabrał tyle energii co ja mauserem przywaliłem
jedyne wytłumaczenie jakie mi przychodzi do głowy to to że walka jest zależna od siły no są pewne różnice co do oberwania z mausera do walnięcia łapą :lol: no chyba że akurat wtedy chybiłem no to sie zgodze ale z reasumując moje analizy ciekaw jestem ile energii będzie pobierał zwykły kij jak max z mojego mausera mogłem wydusić 56 :P

kubik (Brak broni) atakuje i zabiera 0 energii wartrix (12%).
melody (Brak broni) atakuje i zabiera 27 energii Simao (16%).
Simao (Mauser K98) atakuje i zabiera 56 energii kubik (8%).
wartrix (Mauser K98) atakuje i zabiera 0 energii kubik (64%).
kubik (Brak broni) atakuje i zabiera 24 energii Simao (43%).
melody (Brak broni) atakuje i zabiera 33 energii Simao (67%).
Simao (Mauser K98) atakuje i zabiera 36 energii kubik (64%).
wartrix (Mauser K98) atakuje i zabiera 52 energii melody (48%).

no aż sie postrachałem że wtope zalicze
po całym starciu jak widzicie zostało mi tylko 16% energii hmmm
do całości żeby było jasno dodam że było 2 na 2 czyli 2 mausery na 2 gołe pięści
Avatar użytkownika
Simao
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 176
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Desmond

Re: Walka: straty w energii podczas ataków

Postprzez Gaw » 23 sty 2008, 23:18

Poradnik - "Wraz ze zwiększającym się dystansem, maleją obrażenia."
Tutaj Twoje porównanie dwóch ataków traci sens. Jeśli melody by dostał od Ciebie, na pewno by na tym dobrze nie wyszedł i wątpię, żebyś zabrał mniej niż 36 energii. Największe prawdopodobieństwo jest, że uderzysz właśnie w tego, który jest najbliżej, jednak nie jest to przesądzone. Level daje przewagę, broń też (nawet dużą przewagę), ale z kolei losowy współczynnik drużyny, która została zaatakowana jest korzystniejszy. Te 33, które zabrał Ci nie używając broni mogło się już nie powtórzyć (dalej widać 27, później mogłoby być jeszcze niżej). Jak widać, walka nie jest przesądzona na starcie i o to chodziło. Mimo wszystko wygrałeś i przeżyłeś, właśnie dzięki broni i levelowi.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Walka: straty w energii podczas ataków

Postprzez No_name » 23 sty 2008, 23:19

W jakiej odległości od ciebie byli melody i kubik?
Z tego co wiem, to obrażenia są zależne od broni i odległości między graczami. Z przebiegu walki wnioskuję, że melody był bardzo blisko, a kibik bardzo daleko od ciebie. Mam rację? ;)
No_name
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 758
Dołączył(a): maja 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: Walka: straty w energii podczas ataków

Postprzez Gaw » 23 sty 2008, 23:21

Warto też pamiętać o możliwości poruszania się podczas walki - energia się kończy, to możemy się odsunąć (zabiera mniej siły niż normalnie) i słabiej dostajemy.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Walka: straty w energii podczas ataków

Postprzez Simao » 23 sty 2008, 23:34

hmmm no dobra zgadza sie, może to jest prawda nie będę sie sprzeczał z producentem gry ha ..Z tego co pamiętam mieli koło 10 levelu no i byli dość blisko mnie no tak to mi wszystko wyjaśniło. :) dobra to czego nie wiem po testuje już na innych
Avatar użytkownika
Simao
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 176
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Desmond

Re: Walka: straty w energii podczas ataków

Postprzez Gaw » 23 sty 2008, 23:44

Sprawdziłem, melody miał chyba lvl 13 i pewnie byś mu zabrał z 60, jakbyś miał szansę :)
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Walka: straty w energii podczas ataków

Postprzez Simao » 24 sty 2008, 00:00

hmm chodzenia w walce jeszcze nie próbowałem ... ciekawa sprawa trzeba też wypróbować heh teraz to nie to co w becie wszyscy wszystkich jak szło atakowali i nie patrzeli na levele he wtedy to było testowanie walk a teraz trzeba sie kryć bo przyjdą jakąś grupa i choćbyś miał 100 level to cie rozklekocą :lol: gra nabiera sensu ;p
Avatar użytkownika
Simao
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 176
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Desmond


Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron