VIP - prawdy i mity.

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

VIP - prawdy i mity.

Postprzez LucyLu » 21 mar 2010, 23:48

Długo się powstrzymywałam, zanim się zdecydowałam napisać ten temat. Sytuacja wymaga wyjaśnienie, bo niektórzy mylnie to odbierają.
Były ogłoszenia o zmianie serwera, zmiana była potrzebna, żeby gra działała jak należy i żebyście Wy się mogli dobrze bawić. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że za serwer trzeba płacić i to naprawdę niemało. Dochodzą do tego inne koszty, jak domena itp.
Nie będę Was prosić ani namawiać, żebyście wzięli VIP-y dla korzyści w grze, bo nie chodzi o to.
Konta VIP powstały, żeby uzbierać kasę na serwer, a za to, że pomagacie utrzymać LO my też dajemy coś od siebie. Myślę, że dla większości z Was nie są to wielkie sumy i tragedii nie ma.
Mieliśmy nadzieję, że utrzymanie serwera, całości, wyjdzie chociaż na 0 ale tak nie jest. Gaw od miesięcy dokłada do tego interesu i to coraz większe pieniądze. Doliczając do tego czas jaki spędza na robieniu gry praktycznie sam, bez większej pomocy, doliczając ile się nasłucha jak to jest źle na lo, doliczając, że to on płaci za Waszą zabawę sam się nie bawiąc, zastanówcie się, tylko szczerze: chciało by Wam się?
Bo mi na pewno nie.
Wiele z Was jest w grze prawie od początku, od 1 sezonu. Ze zwykłej wdzięczności, że komuś się chce, powinniście wspomóc LOST Online dając kilka złotych za VIP.
Przemyślcie to sobie raz jeszcze, "starzy" i "nowi" userzy.


Żeby się naprawdę wszyscy mogli dobrze bawić, a nie tylko my, gracze.


Pozdrawiam, LL
LucyLu
 

Re: VIP - prawdy i mity.

Postprzez FriZ » 22 mar 2010, 00:18

Wszystko fajnie - rozumiemy, że Gaw musi spędzić sporo czasu nad grą i że robi to praktycznie sam, ale po części sam jest sobie winien.
Po pierwsze, ja bym bardzo chętnie pomógł w moderowaniu forum/czymkolwiek na czym się znam i jestem w stanie pomóc ale on wybiera do swojego 'składu' same dziewczęta, więc niech nie narzeka, że sam musi wszystko robić. Na forum jest wiele osób, które chętnie by pomogło na tyle ile potrafią ale Gaw woli wszystko robić sam.
Po drugie, wszystkie zmiany wprowadzone do drugiego sezonu są dla mnie zbyteczne. Gra się zmieniła tak drastycznie od pierwszego sezonu, że nawet nie chce mi się uczyć tego wszystkiego od nowa. Do tego zmiany, które większości przeszkadzają a nikt ich nie chce usunąć.
Dla mnie LO było zawsze miejscem spotkań z fajnymi ludźmi i posiadówkami do późnej nocy nabijając się z nieistniejącej dżinteligencji Yony i domniemanego homoseksualizmu KySiA :) za dużo zmian na siłę, które tak naprawdę nikomu nie są potrzebne a powodują, że Gaw musi spędzać nad grą więcej czasu i ładować w nią więcej pieniędzy.

PS. Naprawdę szanuję pracę Gawa i to ile czasu włożył w tą grę, ale uważam, że można by wspólnymi siłami zrobić tak żeby nie tylko on pracował nad grą i 'wylewał swoje żale' jakie to dla niego uciążliwe. Tylko czasem trzeba sięgnąć po pomoc od innych a nie robić wszystko samemu i uważać, że podjęte przez siebie decyzję są najlepsze i nieodwołalne.
Ostatnio edytowano 22 mar 2010, 00:25 przez FriZ, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FriZ
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 76
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona postać: Kate

Re: VIP - prawdy i mity.

Postprzez Generał Kajzera » 22 mar 2010, 00:25

Myślę, że się mylisz. Gaw robi to wszystko dla nas aby te rozmowy było ciekawsze i urozmaicone robi to za darmo, ba dodatkowo do tego dopłaca. Po za tym osoby które mają moda coś robią ( chyba) Zrobiłbyś to grę sam ? nie? to nie :D
Kupuj vipa i nie pitol 8) bo kasa potrzebna
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: VIP - prawdy i mity.

Postprzez LucyLu » 22 mar 2010, 00:33

FriZ napisał(a):
PS. Naprawdę szanuję pracę Gawa i to ile czasu włożył w tą grę, ale uważam, że można by wspólnymi siłami zrobić tak żeby nie tylko on pracował nad grą i 'wylewał swoje żale' jakie to dla niego uciążliwe. Tylko czasem trzeba sięgnąć po pomoc od innych a nie robić wszystko samemu i uważać, że podjęte przez siebie decyzję są najlepsze i nieodwołalne.


Jeżeli ten post uznałeś za wylewanie żali to pisz do mnie bo ja go stworzyłam, nie Gaw.
Nie taki był sens tego tematu. Nie prosimy o pomoc w tworzeniu gry bo się po prostu nie da. Ekipa co może zrobić to robi, ale nie mogą się dalej wgłębić bo było by to nieuczciwe, że wiedzą więcej niż pozostali.
Wystarczy, że ja zrezygnowałam. Sensem postu było pokazane, że skoro ktoś dla nas tyle robi, zróbmy coś dla niego. A w zasadzie to dla siebie samych, żebyśmy mogli fajnie i miło grać.
LucyLu
 

Re: VIP - prawdy i mity.

Postprzez Gaw » 22 mar 2010, 08:23

FriZ napisał(a):Po pierwsze, ja bym bardzo chętnie pomógł w moderowaniu forum/czymkolwiek na czym się znam i jestem w stanie pomóc ale on wybiera do swojego 'składu' same dziewczęta, więc niech nie narzeka, że sam musi wszystko robić. Na forum jest wiele osób, które chętnie by pomogło na tyle ile potrafią ale Gaw woli wszystko robić sam.


Swierku, Zygfryd, Devil, Bloo, Pierwszy, nn, świta coś? Żeście gorsi od kobiet nie moja wina <bezradny> Proporcje były inne w 1 sezonie, a kto się utrzymał to widać.

FriZ napisał(a):Po drugie, wszystkie zmiany wprowadzone do drugiego sezonu są dla mnie zbyteczne. Gra się zmieniła tak drastycznie od pierwszego sezonu, że nawet nie chce mi się uczyć tego wszystkiego od nowa. Do tego zmiany, które większości przeszkadzają a nikt ich nie chce usunąć.


Gra nie była robiona pod bardzo małą grupkę userów z 1 sezonu. Co do przeszkadzających zmian, to by się przydały przykłady. Marudziliście o jedzenie to dostaliście paczki. Dostaliście więcej ruchu niż w 1 sezonie to chcecie jeszcze więcej. Naprawdę nie widzę minusów w porównaniu z 1 sezonem.

FriZ napisał(a):za dużo zmian na siłę, które tak naprawdę nikomu nie są potrzebne a powodują, że Gaw musi spędzać nad grą więcej czasu i ładować w nią więcej pieniędzy.


Koszty wzrosły z liczbą userów. Nowy skrypt jest "tańszy" od poprzedniego - żre mniej serwera. Poprzedni serwer przestał się nadawać nawet do powtórki 1 sezonu. Całkiem nietrafiony argument.

FriZ napisał(a):'wylewał swoje żale' jakie to dla niego uciążliwe. Tylko czasem trzeba sięgnąć po pomoc od innych a nie robić wszystko samemu i uważać, że podjęte przez siebie decyzję są najlepsze i nieodwołalne.


Pokaż GDZIE człowieku. Każdy kto mógłby pomóc jest przyjmowany, niedawno była prowadzona rekrutacja. No proszę, GDZIE. Z Tobą nie wyszło pomimo wysłania zgłoszenia, bo to Ty wylewałeś żale, że VIP (wtedy pozostałości po ekipie napisowej) jest nieuczciwa itp. itd., że tu chodzi o lizanie dupy. Wolę nad tym pracować z przyjaźnie nastawionymi ludźmi. I o jakie decyzje chodzi? Biorę pod uwagę WSZYSTKIE sygnały od userów, które zobaczę.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: VIP - prawdy i mity.

Postprzez Simba » 22 mar 2010, 08:52

Ja od 1 sezonu podziwiałem Gawa za to co robił, naprawdę stworzył bardzo wspaniały ekosystem gry. Porównując nawet nie tylko z Polską to lepszej gry o serialu LOST a właściwie o jakimkolwiek serialu na przeglądarkę nie ma. I moim zdaniem to że Gaw płaci za naszą zabawę to jest bardzo przykre :( i przynajmniej zamiar dodania tego 1 postu przez Lucy powinien być taki że starzy wyjadacze przynajmniej ci gracze z top100 powinni wszyscy kupić VIPa bo to nie majątek ja sam rozumiem że ktoś nie ma kasy bo sam nie wydałbym na VIPa więcej gdybym nie miał kasy na komórce bo wiem jak to nie mieć pieniędzy do pierwszego i to że gaw nas "opłaca" by nam grało się lepiej jak już wspomniałem jest przykre i liczę że wiele ludzi kupi tego VIPa by chociaż Gaw wyszedł na 0 :(

Wielki Szacun i powodzenia, nie dołuj się i nie słuchaj takich ludzi jak FriZ :]

Chociaż moim zdaniem to jakby większe były korzyści dla VIPa to chyba więcej ludzi by go kupowało, taka przykra realia :( nikt bez interesownie nic nie pomoże tylko za coś, ale przecież VIP nie jest dla korzyści tak jak wspomnieliście tylko dla dalszej egzystencji tej gry.
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: VIP - prawdy i mity.

Postprzez Gaw » 22 mar 2010, 11:51

C.d. powyższego.

Z ekipy jestem bardzo zadowolony. Już zdążyłem zapomnieć, co to moderacja forum, a dzięki rozwijającemu się panelowi odpada mi coraz więcej zajęć. Na brak czasu nie narzekam i jestem w trakcie robienia 2 kolejnych gier. Na brak pomocy też nie narzekam, chociaż fajnie jakby LL częściej była.

Takich tematów jak ten nie lubię, a już na pewno bym go nie napisał. Wiem, że sobie z tym jakoś poradzę, jednak LL uważa że można Wam oszczędzić dosyć drastycznych zmian i wystarczy postawić jasno sprawę. Ja mam przynajmniej 2 wyjścia ewakuacyjne, na których się nie sfrajeruję jak do tej pory. Zgodzę się jednak, że najwyższy czas obalić mit robienia na lo wielkiego biznesu. To jest cały czas gonienie kosztów.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: VIP - prawdy i mity.

Postprzez David » 25 mar 2010, 23:41

Naprawdę, macie już takie problemy, że to jest głupota. Założę się, że żaden z was nie dokładałby swojej kasy za coś z czego nie skorzysta. Bo Gaw praktycznie nie gra, i żadnych korzyści z gry nie ma, poza satysfakcją oczywiście. Ja tam się cieszę, że jest taka gra jak LO i szczerze to nie interesują mnie jakieś drobne błędy lub niedociągnięcia typu "dzik mnie w oceanie zaatakował", albo "co tak mało punktów ruchu?", "dlaczego muszę wszystko od nowa zaczynać?". Cieszę się, że gra jest i że Gaw tyle dla nas robi. Jak tylko kasa na koncie będzie daję na VIPa, a raczej dokładam się do opłat serwera.
Avatar użytkownika
David
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 23
Dołączył(a): lutego 2008
Ulubiona postać: Jacob

Re: VIP - prawdy i mity.

Postprzez ToniPawel » 29 mar 2010, 14:51

David napisał(a):Naprawdę, macie już takie problemy, że to jest głupota. Założę się, że żaden z was nie dokładałby swojej kasy za coś z czego nie skorzysta. Bo Gaw praktycznie nie gra, i żadnych korzyści z gry nie ma, poza satysfakcją oczywiście. Ja tam się cieszę, że jest taka gra jak LO i szczerze to nie interesują mnie jakieś drobne błędy lub niedociągnięcia typu "dzik mnie w oceanie zaatakował", albo "co tak mało punktów ruchu?", "dlaczego muszę wszystko od nowa zaczynać?". Cieszę się, że gra jest i że Gaw tyle dla nas robi. Jak tylko kasa na koncie będzie daję na VIPa, a raczej dokładam się do opłat serwera.


Masz rację.Dlatego też dokładam się do opłat serwera.
Avatar użytkownika
ToniPawel
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 87
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: VIP - prawdy i mity.

Postprzez Gaw » 30 kwi 2010, 10:53

radon: wiesz do czego jest tel
radon: tel satelitarny wiesz czy nie
Makaveli: pewnie admini sami nie wiedza
Makaveli: po co to jest
radon: chyba se z systemem pogadam :)
Makaveli: a raczej na bank nie wiedza
Warda: narazie nie wiedza :P
Makaveli: ja nie wiem
radon: to po kiego go dali
Makaveli: jak mozna cos zrobic i nie wiedziec po co
Makaveli: o ile nie wiedza, ale nie odpowiadaja na pytania nwet
Makaveli jak temat zrobilem to mi zablokowali


Jak było mówione (zasady-pisania-na-forum-t1335.html), niestety nie udzielamy takich informacji. Gra jest taka sama dla każdego i musicie sami się zorientować co i jak działa.

Makaveli: pojebalo sie w dupach
Makaveli: siana z gry nie maja to lache wylozyli moze
radon: a rok czasu testy trwaly...hahah
Makaveli: znaczy nie starczy na jej utrzymanie
Makaveli: ;d


Jak widać w tym temacie, "siana z gry" nigdy tutaj nie było.

Warda: NN zablokowal, ale troche go powalilo, bo nie wiem dlaczego to zrobil ;[


Jak wyżej, prosimy o zapoznanie się z zasadami pisania na forum. Forum powstało dla użytkowników i to nie jest odpowiedni sposób na kontaktowanie się z ekipą (poza forum błędów, czy propozycji). Nie wiem jak reszta, ale mi rzadko zdarzy się wejść w forum pytań, drużyn, czy inne które nie wymaga mojej obecności - za mało czasu żeby robić wszystko. Tworzą się potem strony spamu, a bo "admini nie odpowiadają", "mają w dupie" itd.

Makaveli: Nastepnego sezonu nie zrobia chyba
Makaveli: jak juz teraz na minusie niby
Warda: no raczej


Następny sezon będzie na przełomie grudnia i stycznia.

radon: ja juz nie mam vipa i nie dam im na vipa
radon: bo sie w dupach przewraca


To straszne.

Makaveli: A oni chca na vipa
Makaveli: ;D
Makaveli: chyba z Biedronki ;D


Od życzliwych inaczej nie chcę ani grosza. Jak to ma się w taki sposób odbywać to lepiej żebyś wiedział, że Twoje 3 zł z smsa mi nie robi. Tym bardziej, że jestem tu tylko pośrednikiem - kasę dostaje dotpay, ja wypłacam i przelewam do statnet.

Makaveli: mnie najbardziej leczy
Makaveli: ze druzyna dnia a spadly 2 pkt w druzynach
Makaveli: kupy sie nie trzyma to
Makaveli: jak moze cos zmalec
Makaveli: jak jest Druzyna Dnia nie rozumiem tego


http://www.lost-online.pl/gracz-2&blog-74
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: VIP - prawdy i mity.

Postprzez Makaveli » 30 kwi 2010, 12:00

Dzieki ze odpowiedziales na pytania na ktore wczesniej nikt nie mogl odpowiedziec. Bynajmniej sie dowiedzialem ze sam mam rozkminic jak niektore itemy dzialaja i jak rozdawane sa pkt w druzynach.
Dodam tylko tyle ze moje zdenerwowanie bylo spowodowane tym ze gralem a nie widzialem do czego sa niektore rzeczy, czy rozdawane pkt w druzynach. Gracze wszystkiego nie wiedza wiec nie mogli pomoc. A nikt wczesniej nie odpisywal co bylo poprostu irytujace.
Avatar użytkownika
Makaveli
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 152
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VIP - prawdy i mity.

Postprzez Warda » 30 kwi 2010, 13:33

Mojego zalenia sie czatowi juz nie pokazales, ale mialem przeczucie wczoraj, ze ta rozmowa zostanie odkryta na forum i trafilem, hehe.
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: VIP - prawdy i mity.

Postprzez Gaw » 30 kwi 2010, 14:27

Jak wchodzę to przeglądam kilka ostatnich wiadomości z czata, tak się trafiło <bezradny>

Co do pytań i odpowiedzi - czy ja rzeczywiście teraz na cokolwiek odpowiedziałem? Wszystko było już na miejscu - sprawy kasy, rankingu, czy organizacji forum.

Ekipa dostała instrukcje, co do takich spraw, żeby właśnie nie było sytuacji gdzie leży temat, na który nie będzie odpowiedzi. Zdarzają się sytuacje, gdzie sami siebie wprowadzacie w błąd i staram się poprawić jak zauważę, ale wtedy też źle.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: VIP - prawdy i mity.

Postprzez Gratka » 01 maja 2010, 01:10

Makaveli napisał(a):Bynajmniej sie dowiedzialem ze sam mam rozkminic jak niektore itemy dzialaja i jak rozdawane sa pkt w druzynach.

Czepiam się, wiem. Ale "bynajmniej" NIE ZNACZY "przynajmniej"! Nauczcie się wreszcie.

Dla uzupełnienia i wyjaśnienia, co by juz każdy wiedział :D
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Najważniejsze przesłanie bloga: słowo “bynajmniej” nie jest alternatywą dla słowa “przynajmniej“. Nigdy nie było i nie będzie.

Słowo “bynajmniej” ma zupełnie inne znaczenie niż słowo “przynajmniej” więc jeśli używasz ich zamiennie, to jesteś imbecylem.

Tak. Jesteś.

Zamiast pisać w komentarzu, że nie jesteś nauczycielem języka polskiego, pomyśl, że pisząc to, pogrążasz się jeszcze bardziej.

Naprawdę.

Pomyśl. To proste.

Sprawdź znaczenie. Przestań być imbecylem!

Nie wiesz jak sprawdzić? – proszę bardzo:

bynajmniej ‘wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie)

przynajmniej ‘partykuła wyznaczająca minimalny, możliwy do zaakceptowania przez mówiącego zakres czegoś, np. Wypij przynajmniej mleko., lub komunikująca, że ilość lub miara czegoś jest nie mniejsza od wymienionej i że może być większa, np. Wyjechała przynajmniej na rok.‘

Widzisz różnicę?

Post trochę nie na temat, ale za to jaki treściwy i pełen wiedzy ;) LL
Gratka
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 200
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: z lodówki
Ulubiona postać: Desmond

Re: VIP - prawdy i mity.

Postprzez Blucyfer » 01 maja 2010, 10:37

W co Ty wierzysz oO...
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose


Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron