Urodziny

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: Urodziny

Postprzez Gravity » 21 gru 2008, 08:30

Puszek Okruszek napisał(a):Aha. Ze 3 razy słyszałem, jak mówiła, że nie jest, więc tutaj musiała by wkroczyć Grav i wypowiedzieć się.

Ateistka... I nie jem kotów i nie jadłam i jeść nie ma zamiaru... Jestem wegetarianką ;[
Avatar użytkownika
Gravity
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 143
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Elbląg
Ulubiona postać: Charlie

Re: Urodziny

Postprzez Generał Kajzera » 21 gru 2008, 14:09

Ja bym był lepszym muzykantem ! ta piosenka nie ma ładu i składu. A zemnie się nabijaliście i piosenki o Rasen Churikenie. Po za tym ja dostałem blok na chat za nic :) A wczoraj z ust naszych muzykantów często szły bluzgi i nikt nie zareagował. I ta piosenka czy brzękanie jak kto chce. Nie dość że obraża satanistów to nie ma ładu i składu. BAN im xD No i naszą ulubioną moderatorke obraża.
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron