Twarzą w Twarz

Forum dla fanów innych seriali.

Twarzą w Twarz

Postprzez Simba » 06 lip 2008, 22:20

SPOILER:
"Twarzą w twarz" jest serialem obyczajowym osadzonym w świecie sensacji. Głównym bohaterem serialu jest Wiktor, pseudonim "Ważka", którego życie zmienia się w momencie, gdy zostaje niesprawiedliwie oskarżony o popełnienie zbrodni. Nie mając możliwości oczyszczenia się z zarzutów, ucieka do Szwajcarii, gdzie poddaje się szeregowi operacji plastycznych twarzy. Wiktor spędza w Szwajcarii dwa lata i poznaje Martę - lekarkę, która podjęła się zmiany jego twarzy. Oboje powoli dobrze się poznają i zakochują w sobie. Marta zachodzi w ciążę. W czasie pobytu za granicą bohater postanawia zmienić swoje życie. Niestety, przeszłość dogania go szybciej, niż się tego spodziewa. Żeby zacząć normalnie żyć u boku ukochanej kobiety, musi zrzucić z siebie ciężar niesłusznych oskarżeń. Po powrocie do Polski Wiktor za wszelką cenę stara się wyjaśnić okoliczności morderstwa, o które został posądzony i znaleźć prawdziwego zabójcę.

W późniejszych odcinkach wyjaśnia się sprawa zabójstwa. Brazyl, syn Piekarza zeznaje, że to policjant Marcel Jaworski zastrzelił swojego kolegę Huberta, o co oskarżył Wiktora. W między czasie wyjaśnia się sprawa teczki weksla Zarzyckiego i samobójstwa kolegi Wiktora, z którym wykradali daną teczkę, aby oskarżyć Zarzyckiego. To właśnie na terenie garażu, w którym była przetrzymywana teczka, został zabity Hubert. W zemście za zabójstwo boksera Czerwińskiego, którego Piekarz promował z jego rąk ginie także Żyła, ochroniarz Zarzyckiego, który to zabił sportowca.

Kiedy Marcel dowiaduje się o wszystkim porywa Martę. Chce wymiany za Wiktora. Ten jedzie na spotkanie z nim i wtedy zostaje zatrzymany po strzelaninie, z której ledwo uciekła Marta i Piekarz.

Kiedy sytuacja wydaje się beznadziejna, Ważce pomaga Wnuk, emerytowany policjant. Wiktor ucieka z aresztu. Marcel zostaje zdemaskowany dzięki żonie Huberta i wtedy po raz drugi porywa Martę. Do pościgu za nim rusza Wiktor. Obaj dojeżdżają na lotnisko w Bemowie. Wiktor i Marcel długo walczą, ale ten drugi został wciągnięty w silnik samolotu. Za współpracę z policją Wiktor zostaje ułaskawiony za takie wykroczenia jak pobicie i nielegalne posiadanie broni. Marta rodzi dziecko i cała trójka wyjeżdża do Szwajcarii.


Ja to lubiałem a czy wy oglądaliście ?
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Twarzą w Twarz

Postprzez Yona » 06 lip 2008, 22:56

"NIE" Małaszyńskiemu.
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: Twarzą w Twarz

Postprzez LucyLu » 07 lip 2008, 00:31

Oglądałam, bardzo fajny serial i lubię Małaszynskiego ( Yonie mówimy "nie" :D)
LucyLu
 

Re: Twarzą w Twarz

Postprzez Martha » 01 sie 2008, 19:58

Fajny serial. Niezłe akcje. Mój brat akurat był świadkiem kręcenia sceny kiedy samochód wzbił sie w powietrze i wylądował na innym. :D Jak sie rozpoczynal kazdy odcinek to na początku pokazywali co sie dzialo wczesniej. W końcu było tego tyle że myślałam, że 3/4 odcinka zajmie właśnie to :D Fajnie, że we wrześniu wyemitują ,,twarzą w twarz 2'' :D
Avatar użytkownika
Martha
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 8
Dołączył(a): maja 2008
Ulubiona postać: Eko

Re: Twarzą w Twarz

Postprzez Ragmar » 12 paź 2008, 13:10

Ja oglądałem 1 częsć twarzą w twarz i była całkiem, całkiem, ale to co oni teraz zrobizi z 2 częścią to jest porażka... nie wiem jak wy ale to jest po prostu żalosne...

Zero trzymania w napięciu, zero akcji po prostu dno...
Avatar użytkownika
Ragmar
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1
Dołączył(a): lipca 2008
Lokalizacja: Ostrowo
Ulubiona postać: Sawyer


Powrót do Seriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron