Turniej - ciag dalszy

Walki - rozmowy, opinie, komentarze.

Re: Turniej - ciag dalszy

Postprzez Shiroyasha » 07 sie 2011, 21:17

Misska napisał(a):Nie ma to jak musieć kogoś obrazić by udowodnić rację. System? A jak Ci nagle powiedzą, ze za pałę w szkole siedzisz tydzień w kozie to też powiesz "niech tak będzie, jeszcze pały nie mam" czy będziesz protestował?

Co do posta nade mną - nie ma to jak kozaczyć w żartach.

Skoro jesteście tacy pewni - GŁOSOWANIE WAS NIE ZABOLI. Ja biorę pod uwagę i przegraną i wygraną. Dziękuję.



jak to nagle ?
zasady były widoczne od razu jeśli chodzi o finał
była nawet rozmowa o tym przed rozpoczęciem finału ale na tym się skończyło
Sardo ma prawo do 2 walk w finale
ten system też ma wady ale na płacz już za późno szczególnie z takim uzasadnieniem
Shiroyasha
 

Re: Turniej - ciag dalszy

Postprzez VeB » 11 sie 2011, 11:44

przypominam, że czekam już 3 dzień w swanowym na rozegranie finału. :shock:
Avatar użytkownika
VeB
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 44
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Barcelona
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Turniej - ciag dalszy

Postprzez camilllll » 11 sie 2011, 14:48

Wczoraj ok 22 Sardo jak zwykle mnie zignorował na privie.. Czekam do dzisiaj do północy, jak nie to walkower, nie ma sensu ciągnąć tego w nieskończoność, tym bardziej że sezon już się kończy :)
Avatar użytkownika
camilllll
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 136
Dołączył(a): października 2008
Lokalizacja: Wadowice
Ulubiona postać: Desmond

Re: Turniej - ciag dalszy

Postprzez Misska » 11 sie 2011, 15:54

Ludzie, a ja Wam powiem, ze pan Sardo leci sobie z nami w ch*ja. Jest codziennie, a zawalczyć nie może. Przypominam, ze ostatnio pieklił się, że "48 godzin to przesada", a jak sam dostaje 72 to git. Niech zgadnę, broń próbuje wytrenować?
Avatar użytkownika
Misska
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 66
Dołączył(a): marca 2010

Re: Turniej - ciag dalszy

Postprzez camilllll » 12 sie 2011, 00:30

Przykro mi to stwierdzić, ale Sardo przegrywa walkowerem, gdyż nie stawił się w wyznaczonym terminie. Najdziwniejsze jest to, że ciągle pisał, że drugi finał jest jego przywilejem (z racji, że nie przegrał żadnego wcześniejszego pojedynku i taki system), by nagle z tego zrezygnować. Dlaczego on przegrywa walkowerem?
-ignorował moje zapytanie odnośnie tego kiedy finał,
-z Badem umówił się na 18 w swanowym, nie chciał też żeby Bad do niego poszedł (w razie czego priv jest),
-minęły ponad 72h od rozpoczęcia "finału", dodatkowo napisałem na forum czas rozegrania finału, również bez odzewu.

Gratulacje dla zwycięzcy, czyli:
BadNasha

Również chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom, bez których turniej by się nie odbył :)
Avatar użytkownika
camilllll
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 136
Dołączył(a): października 2008
Lokalizacja: Wadowice
Ulubiona postać: Desmond

Re: Turniej - ciag dalszy

Postprzez Kyś » 12 sie 2011, 10:28

camilllll napisał(a):Przykro mi to stwierdzić, ale Sardo przegrywa walkowerem, gdyż nie stawił się w wyznaczonym terminie. Najdziwniejsze jest to, że ciągle pisał, że drugi finał jest jego przywilejem (z racji, że nie przegrał żadnego wcześniejszego pojedynku i taki system), by nagle z tego zrezygnować. Dlaczego on przegrywa walkowerem?
-ignorował moje zapytanie odnośnie tego kiedy finał,
-z Badem umówił się na 18 w swanowym, nie chciał też żeby Bad do niego poszedł (w razie czego priv jest),
-minęły ponad 72h od rozpoczęcia "finału", dodatkowo napisałem na forum czas rozegrania finału, również bez odzewu.

Gratulacje dla zwycięzcy, czyli:
BadNasha

Również chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom, bez których turniej by się nie odbył :)


:) Brawo Bad :)
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Turniej - ciag dalszy

Postprzez Sardo » 12 sie 2011, 13:37

BadNash napisał(a):przypominam, że czekam już 3 dzień w swanowym na rozegranie finału. :shock:

No a ja czekałem 2 dni w staffowym... Bla bla bla. Umówiliśmy się po 2 dniach i mogłeś czekać na mnie 1 dzień jak już. A jak wspomniałem nie obiecuję że uda mi się dotrzeć.

camilllll napisał(a):Wczoraj ok 22 Sardo jak zwykle mnie zignorował na privie.. Czekam do dzisiaj do północy, jak nie to walkower, nie ma sensu ciągnąć tego w nieskończoność, tym bardziej że sezon już się kończy :)

Dogadałem się z Badem i uznałem że to wystarczy...

camilllll napisał(a):Przykro mi to stwierdzić, ale Sardo przegrywa walkowerem, gdyż nie stawił się w wyznaczonym terminie. Najdziwniejsze jest to, że ciągle pisał, że drugi finał jest jego przywilejem (z racji, że nie przegrał żadnego wcześniejszego pojedynku i taki system), by nagle z tego zrezygnować.

Również chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom, bez których turniej by się nie odbył :)


Nie miałem wczoraj na tyle czasu ani chęci na lo aby zawalczyć.
A ten "drugi finał" ciągle mnie śmieszy. Po prostu to był dalszy etap turnieju, więc nie wiem co Ty sobie ubzdurałeś...
camilllll napisał(a):Dlaczego on przegrywa walkowerem?
-ignorował moje zapytanie odnośnie tego kiedy finał,
-z Badem umówił się na 18 w swanowym, nie chciał też żeby Bad do niego poszedł (w razie czego priv jest),
-minęły ponad 72h od rozpoczęcia "finału", dodatkowo napisałem na forum czas rozegrania finału, również bez odzewu.


-mogłeś równie dobrze zapytać Bada
-jak pisałem wcześniej nie byłem w stanie wczoraj dojść do kw. swana, jak uprzedzałem Bada
-minęły ponad 72h od "rozpoczęcia kolejnego etapu turnieju", Bad raczył się odezwać po ponad 48h

camilllll napisał(a):Gratulacje dla zwycięzcy, czyli:
BadNasha

Nie mam ochoty już na żadne przepychanki więc brawo Bad, należy Ci się to zwycięstwo gdyż w aktualnej sytuacji byłeś lepszy no i przypisało Ci trochę szczęścia które towarzyszyło mi wcześniej i pozwoliło dojść tak daleko, ale jak wiadomo szczęście sprzyja lepszym :D No ale tak czy siak jesteś lepszy i gratuluję, zasłużyłeś na zwycięstwo :)
Avatar użytkownika
Sardo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 263
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Wieliczka
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Turniej - ciag dalszy

Postprzez camilllll » 12 sie 2011, 15:36

Sardo napisał(a):Dogadałem się z Badem i uznałem że to wystarczy...

Dogadałem się z jedną osobą, a każdą kolejną mam w dupie - tak to brzmi :)

Sardo napisał(a):Nie miałem wczoraj na tyle czasu ani chęci na lo aby zawalczyć.
A ten "drugi finał" ciągle mnie śmieszy. Po prostu to był dalszy etap turnieju, więc nie wiem co Ty sobie ubzdurałeś...

Trzy dni ciągle online, walki dosłownie krok od swanowego, a jak się umówiliście to nagle brakuje Ci czasu, ta czy inaczej nie wnikam w to. Mnie śmieszy to, że walczyłeś o coś, z czego nie skorzystałeś.

Sardo napisał(a):-mogłeś równie dobrze zapytać Bada
-jak pisałem wcześniej nie byłem w stanie wczoraj dojść do kw. swana, jak uprzedzałem Bada
-minęły ponad 72h od "rozpoczęcia kolejnego etapu turnieju", Bad raczył się odezwać po ponad 48h

-czyli jak chcę się dowiedzieć czegoś od Astrala, to mam pytać przez Astirę?
-rozumiem, ale finał nie może się ciągnąć i ciągnąć w nieskończoność
-a Ty w ogóle

Tyle ode mnie w tym temacie. Mogłeś tu napisać, że nie zdążysz zawalczyć albo mogła to uczynić Nitka (która była wczoraj nieco dłużej od Ciebie).
Avatar użytkownika
camilllll
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 136
Dołączył(a): października 2008
Lokalizacja: Wadowice
Ulubiona postać: Desmond

Re: Turniej - ciag dalszy

Postprzez VeB » 12 sie 2011, 16:31

Sardo, rozmawialiśmy przecież na ten temat na priv, że czekałem przy naszych obozach żeby dało się szybko rozegrać te 2-3 partie. Co mi po tym że byłeś w staffowym jak potem i tak trzeba byłoby drałować kawał drogi na drugą walke? Po za tym, wykazałem chęć podejścia do staffowego skoro Ty nie masz czasu, to powiedziałeś, że w takim razie mam czekać w swanowym przy obozach. W razie czego mam tą rozmowę zapisaną i mogę ją pokazać, żeby nie było mowy o żadnych wymysłach. Wczoraj po Twoim wejsciu na lo, wiele osób pisało o Tobie i o walce na czacie, a Ty mimo to nie odezwałeś się ani na czacie, ani do mnie, ani do organizatora turnieju i wylogowałeś się. Z kim jak z kim ale ze mną mógłbyś się dogadać, wystarczyło powiedzieć "Nie chce mi się" albo "mam problemy z czymkolwiek" to byśmy przełożyli a tak wyszło jak wyszło. Wyglądało to tak jakbyś unikał walki i wbijał karabiny.
Mimo wszystko jak będziesz chciał się sprawdzić to chętnie z Tobą zawalczę i zobaczymy jak rozegrałby się finał gdyby nie ten incydent. Daj tylko znać i spróbujemy się jeszcze raz ;)

Chciałbym jeszcze podziękować wszystkim którzy wzięli udział w turnieju, a zwłaszcza tym który podeszli do niego poważnie. Dziękuje także camilllowi który zajmował się organizacją. Turniej ten, choć czasami budził kontrowersje i w którym było parę niedociągnięć, pokazał, że była to ciekawa zabawa i może władza w przyszłym sezonie zorganizuje podobne atrakcje. Dzięki jeszcze raz ;)
Avatar użytkownika
VeB
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 44
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Barcelona
Ulubiona postać: Sawyer

Poprzednia strona

Powrót do Walki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron