TO ZACZYNA BYC NUDNE!!

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

TO ZACZYNA BYC NUDNE!!

Postprzez Joker » 04 wrz 2008, 15:11

Nie powinno tak byc ze jak wszyscy pija wodę i dale ona 4% siły to trzeba zmniejszyć do 2 zęby ktoś nie miał za dużo siły.Tak jest tez z apteczką,dawała 100% sił to trzeba było zmniejszyć do 30%!!!Proszę o wypowiedzenie się w tej sprawie te osoby które są za mną. :?
Avatar użytkownika
Joker
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 34
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Jacob

Re: TO ZACZYNA BYC NUDNE!!

Postprzez Eis » 04 wrz 2008, 15:16

Już myślałem, że gra Ci się znudziła
Eis
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 340
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: TO ZACZYNA BYC NUDNE!!

Postprzez Joker » 04 wrz 2008, 15:23

:shock: jeszcze3 nie xD ale dziwne to
Avatar użytkownika
Joker
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 34
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Jacob

Re: TO ZACZYNA BYC NUDNE!!

Postprzez Wisnia » 04 wrz 2008, 15:47

no nie, woda daje 2 sily a nie 4 z tego co wiem
Avatar użytkownika
Wisnia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 298
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kalisz
Ulubiona postać: Sawyer

Re: TO ZACZYNA BYC NUDNE!!

Postprzez LucyLu » 04 wrz 2008, 15:57

Woda daje 2% siły a dawala 3%, potrzebna była zmiana.
LucyLu
 

Re: TO ZACZYNA BYC NUDNE!!

Postprzez Robinek » 04 wrz 2008, 16:25

Zmiana i teraz kokosy są o wiele lepsze od wody bo tańsze i jeszcze się najeść można ^^ apteczka rozumiem i cieszę się że zmieniono jej działanie :) ale z tą woda również nie rozumiem :? to że była potrzebna zmiana już wiemy ale na skutek jakich działań została wprowadzona albo w jakim celu? ;>
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: TO ZACZYNA BYC NUDNE!!

Postprzez LucyLu » 04 wrz 2008, 17:28

W 1 sez chodzenie po ścieżkach zabierało 6% siły czyli napiłes się 2 wody i krok do przodu, skoro teraz potrzebujesz na ten sam ruch 3% siły to za 2 wody robisz już 2 kroki - to pierwszy powód.
Drugi powód to to, że za swoje 30 kilka wód + 50 wyżebranych :D wybijasz z respektem ponad innych graczy:) bo 80 wód to było 240% siły czyli 4 godziny do przodu. Woda stała się po apteczkach świetnym sposobem na szybkie zdobycie siły.
W zasadzie wg mnie powinien całkowicie zniknąć przyrost siły po wodzie bo nie sądzę zeby ktos w realu od wody dostawał takigo powera jak na wyspie :D
LucyLu
 

Re: TO ZACZYNA BYC NUDNE!!

Postprzez Robinek » 04 wrz 2008, 18:15

Rozumiem ale i tam mam pewną wątpliwość :) nikt nie żebrał raczej 50 butelek jednym razem nie przesadzajmy ;[ ja np. kupowałem wodę od postaci w razie zagrożenia i atakowałem i po respie mi leciało bo woda tania :P jakbyś nie piła kilka dni to redbull przy wodzie ze źródełka by się schował ;[[[ przecież wyspa to życie w ekstremalnych warunkach :P moja uwaga jest taka :) 30 butelek na dzień i nie liczmy tych 50 wyżebranych bo z tego co wiem za to jest kara powiedzmy 15 tak jak jest dozwolone :) wydobycie 30 butelek zabiera 80-100 siły ich zastosowanie daje 90 ;> na jedno to samo wychodzi ;] 15 butelek od kolegi 45% siły 1 atak ;) różnica między graczami 40minut? ;) z tym nie bardzo trafiłaś ale 1 powód zrozumiałem chociaż wcześniej 6siły to chwilka czasu i krok więc 2 butelki mogły byś potrącane na ten krok bo szybko siła rosła a teraz rośnie wolno i powinniśmy mieć jakąś możliwość szybszego poruszania się ;) takie moje zdanie :)
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: TO ZACZYNA BYC NUDNE!!

Postprzez LucyLu » 04 wrz 2008, 19:20

Robin napisał(a): wydobycie 30 butelek zabiera 80-100 siły ich zastosowanie daje 90 ;>


polowanie zabiera 12%siły a nie zawsze mięso zjadasz, więc po co polujesz? za "wydobycie " wody masz pkt resp i dodatkowo ok 70% siły na dalsze czynnosci jak wodę wypijesz


Robin napisał(a): wcześniej 6siły to chwilka czasu i krok więc 2 butelki mogły byś potrącane na ten krok bo szybko siła rosła a teraz rośnie wolno i powinniśmy mieć jakąś możliwość szybszego poruszania się


siła rośnie 2 razy dłuzej, poruszanie zabiera 2 razy mnie - wychodzi na to samo - a z wodą poruszalbys się 2 razy szybciej niz w 1 sez

Robin napisał(a): z tym nie bardzo trafiłaś


ja nie trafiam, ja wyjasniam, to nie ustalam zasady ....ustalacie je sami przez to co robicie w grze :D



więcej nie wiem na ten temat i nic więcej w tym temacie nie dodam


THE END
LucyLu
 

Re: TO ZACZYNA BYC NUDNE!!

Postprzez Robinek » 04 wrz 2008, 19:34

To się tylko tak wydaję że szybko się chodzi ;[ walić te ścieżki weź pod uwagę góry ;[ z tego co wiem za wydobycie wody dostaje się strasznie mało respa podejrzewam że 8 polowaniami i sprzedaniem mięs zrobię więcej respa niż wziął bym 30 butelek od postaci ;> cały czas wychodzi na to samo, dlaczego ludzie nie ostrzą kijów albo nie szukają drewna? bo się nie opłaca :) to samo woda tylko że dzięki niej mamy siłę ;) ja nigdy nie nastawiałem się że levele będę zyskiwał na wydobywaniu wody :D hmmm a nie jesteś przypadkiem graczem? na dodatek jesteś w drużynie? może jest to Pulp Fiction? i nie jesteś jej liderem? :P nie robicie tylko robimy bo Tobie też kilka rzeczy mógłbym przypisać :lol:
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: TO ZACZYNA BYC NUDNE!!

Postprzez Gaw » 04 wrz 2008, 23:42

Czis napisał(a):TO ZACZYNA BYC NUDNE!!


To won.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke


Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron