Sylwester

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: Sylwester

Postprzez Blucyfer » 27 gru 2008, 15:20

Godzilla napisał(a):
Lucyfer napisał(a):
Człowiek który pyta i dostaje odpowiedź nań, zawsze się ucieszy.


To zrób mi tą przyjemność i odpowiedz na moje :U.

Odpowiedziałem, dostałem odpowiedź więc się ucieszyłem, zadowoliłem, więc nie rozumiem.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Sylwester

Postprzez Crew » 27 gru 2008, 19:59

Pójdę z kolegami świętować <%> a później jakieś petardy....
Avatar użytkownika
Crew
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 271
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Sayid

Re: Sylwester

Postprzez Yona » 28 gru 2008, 02:08

Lucyfer napisał(a):
Godzilla napisał(a): To zrób mi tą przyjemność i odpowiedz na moje :U.

Odpowiedziałem, dostałem odpowiedź więc się ucieszyłem, zadowoliłem, więc nie rozumiem.


Nie.

Godzilla napisał(a):
Lucyfer napisał(a):
Godzilla napisał(a):
Ze znajomym, domówka ;[.

Mama pozwoli?


Przykro Ci, że Tobie każą w domu siedzieć :(?
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron