Survivor

Forum dla fanów innych seriali.

Survivor

Postprzez Stach » 07 kwi 2012, 15:36

Hej Survivor to bardziej reality show/tv show niż serial, ale mniejsza z tym, mam nadzieje, że to dobry temat na coś takiego.

Więc rozchodzi się o Survivor, w TVP nazywało to się Ryzykanci były chyba pokazywane sezony 1-6, a chyba na AXN więcej, ale pewności nie mam. Polska edycja nazywała się wyprawa robinson, ale była tylko jedna chyba w 2004 roku ? czy jakoś tak, mniejsza z tym.

Kojarzy ktoś to ? ;> Oglądał, ogląda ?

Pytam nie bez powodu, ogólnie oglądnąłem wszystkie sezony (23) i oglądam teraz na bieżąco 24. Generalnie wciąga jak Lost i w sumie ma trochę z Lost wspólnego, generalnie pomysł LOST opierał się między innymi właśnie na tym programie. Po za tym zacząłem grać w internetową wersje tego programu, całkiem fajna zabawa, na razie nie chce mówić o konkretach, ale w skrócie to po prostu "zabawa" na forum gdzie wyzwaniami/zadaniami są różne gry internetowe, no a po za tym co jakiś czas się eliminuję po przez głosowanie swoich rywali itp. itd. Jak ktoś to oglądał to mniej więcej będzie wiedział ocb.

Mooże w niedalekiej przyszłości będę poszukiwał graczy, oczywiście bym wytłumaczył i pokazał jak to wygląda w praktyce, ale póki co pytam się po prostu czy ktoś to oglądał i podobało mu się to i może będzie chciał spróbować pobawić się w internecie w coś podobnego ?

pozdrawiam
Stach, wierny fan LOST online ;)
Avatar użytkownika
Stach
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 98
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Kraków

Re: Survivor

Postprzez Kyś » 07 kwi 2012, 16:12

TAK STACH, TAK, JESTEM FANEM SURVIVOR I TWOIM :D Oglądam, czasami nawet wspólnie z Astralem, sezony z Redemption Island olałem kompletnie, bo tak cholernie nie przekonuje mnie ten pomysł żee..no cóż. Teraz 8 epizod 24 sezonu właśnie będę zaczynał. A tak to cóż, moimi ulubionymi sezonami są sezony 7, 17, 19 i 20, paru jeszcze nie oglądałem, ale nadrabiam zaległości. Najlepsze reality show na świecie.
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Survivor

Postprzez Stach » 07 kwi 2012, 22:02

Tutaj jeszcze Wam pokaże opis gry:

Gra odbywa się na forum internetowym. Weźmie w niej udział zazwyczaj 16 graczy, którzy nigdy wcześniej w to nie grali i będą podzieleni na dwa plemiona. Co jakiś czas będą odbywały się zadania (różne gry internetowe,online i nie tylko) przegrane plemię będzie musiało wyeliminować po przez głosowanie jednego z graczy. Po pewnym czasie dwa plemiona złączą się w jedno i gra będzie indywidualna, aż do 2 graczy, po czym sędziowie (7 graczy którzy odpali jako ostatni) będą głosować na zwycięzcę całej gry. Głosowania są tajne i będą odbywały się w specjalnych tematach na forum. Same zadania + rady plemienia, na których eliminuję się graczy zajmują około 1 godziny co dwa/trzy dni zazwyczaj wieczorem.


moje gg 7929540, jakbyście mieli jakieś pytania

pozdr
Avatar użytkownika
Stach
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 98
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Kraków

Re: Survivor

Postprzez Stach » 01 lip 2012, 13:07

Witam

jakiś miesiąc temu zakończyła się pierwsza edycja prowadzona przeze mnie. Bardzo sie udała i na dniach chce wystartować z kolejną.
Znani i lubiani Kysio, Astral, Astira, Olczka, brali udział w tej zabawie i wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Teraz poszukuję 1 chłopaka, chętnego do gry.

moje gg 7929540, dajcie znać jak coś :)
Avatar użytkownika
Stach
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 98
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Kraków

Re: Survivor

Postprzez Stach » 14 kwi 2013, 20:30

Siemka

Podobnie jak wcześniej, organizuję edycję Survivoru internetowego.

Na czym to +/- minus polega wyjaśniłem w postach wyżej, zabawa jest na prawdę fajna i może to potwierdzić kilka osób znanych i lubianych w środowisku l-o, które już grały wcześniej w to czyli Astral, Kyś, Astira, DistantDreamer, Alicea.


Tak więc, jeżeli ktoś byłby zainteresowany, szczegóły mogę podać na gg(7929540)

; )
Avatar użytkownika
Stach
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 98
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Seriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron