Stargate SG-1 i Atlantis

Forum dla fanów innych seriali.

Stargate SG-1 i Atlantis

Postprzez jednooki_swierku » 12 paź 2008, 22:36

Genialna seria, głównie ze względu na Maggajwera w roli Jacka O'Neil'a. Lost przy SG to malutka seryjka, bowiem samego SG-1 jest 10 serii (8 dobrych), a Atlantisów chyba już 4 (wszystkie dobre).
Poza tym Astral ma avek związany z tym serialem. Kto odgadnie czym ten koleś jest i z jakiej serii temu browara.
Avatar użytkownika
jednooki_swierku
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 502
Dołączył(a): września 2007
Lokalizacja: Żory
Ulubiona postać: Locke

Re: Stargate SG-1 i Atlantis

Postprzez Kyś » 21 lut 2009, 14:13

On był z serii Atlantis, i jest takim złym człekiem :(
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Stargate SG-1 i Atlantis

Postprzez Muzyk » 27 lut 2009, 19:22

Stargate SG-1 świetny serial!!! Atlantis niestety nie oglądałem, może kiedyś zobaczę.
Avatar użytkownika
Muzyk
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 137
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Stargate SG-1 i Atlantis

Postprzez LucyLu » 28 lut 2009, 20:29

Rewelacyjny serial, jak dla mnie bije nawet LOST.
SG1 i SG Atlantis to dwie różne serie, kilku wspólnych bohaterów, podobne technologie.
Ciężko powiedzieć który ciekawszy, pierwszy śmieszniejszy, drugi w ciekawej lokalizacji.
MacGywer ruluje swietnie, wprawdzie nie składa helikoptera z zapałek ale jest naprawdę świetny w tej roli.
Polecam wszystkim, którzy lubią takie klimaty jak podróże międzygalaktyczne, obce cywilizacji i sporo
niewyjaśnionych rzeczy.
SG Atlantis juz nie kręcą, niedawno skonczyli, przymierzają sie teraz do nowej serii, SG Universe.
Są też 3 filmy o SG, StarGate pilot do serialu, z innymi aktorami, StarGate The Ark of Truth i StarGate Continuum juz z aktorami z SG1. Też fantastyczne filmy.
Jest 10 sezonów SD1 i 5 SG Atlantis, nie mają takiej ciągłości fabuły jak LOST, więc można oglądac
przypadkowo, z tym że niekiedy pewne wiadomości z poprzednich odcinków sie przydają.

No to ściągać, ściągac :D

LL
LucyLu
 

Re: Stargate SG-1 i Atlantis

Postprzez Muzyk » 10 kwi 2009, 16:59

Atlantis moim zdaniem gorsze od SG-1. Jednak tego drugiego bardzo podobały mi się tylko pierwsze sezony. Niektóre odcinki nowych są też fajne.
Avatar użytkownika
Muzyk
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 137
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Stargate SG-1 i Atlantis

Postprzez jednooki_swierku » 10 kwi 2009, 21:58

Lucy, ładnie. Nie wiedziałem, że też oglądasz mój ulu serial ;). Ja czekam na Stargate Worlds. MMO osadzonego w świecie Stargate. Jasne, że SG-1 jest lepsze od Atlantisów, ale do 8 sezonu. Ogólnie mogli by zrobić taki miks: drużyna SG składająca się ze starej SG-1 plus Mitchell z nowej SG-1, Sheppard, McKey i doktorka z 5 sezonu Atlantis (:*). Co z tego, że byłoby ich ośmiu :P. Taka drużyna byłaby boska.
Avatar użytkownika
jednooki_swierku
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 502
Dołączył(a): września 2007
Lokalizacja: Żory
Ulubiona postać: Locke

Re: Stargate SG-1 i Atlantis

Postprzez Simao » 19 wrz 2009, 17:54

Dobre seriale.. Atlantis chyba lepszy albo się przyzwyczaiłem. Ciekawa tematyka ogólnie.
Zdenerwowała mnie wiadomość, że chcą ściągnąć Atlantisa z produkcji. A to tylko dla tego, producenci wymyślili nowy serial Stargate Universe który może już wg mnie nie mieć tego samego klimatu co poprzedniki. Jeszcze z tego co wyczytałem to Stargate Atlantis nie ma jako takiego zakończenia. Trochę głupio wymyślić nowy kosztem dobrze prezentującego się starego.. szkoda mi go.
jednooki_swierku napisał(a):za tym Astral ma avek związany z tym serialem. Kto odgadnie czym ten koleś jest i z jakiej serii temu browara.

to było widmo z atlantisa?
Avatar użytkownika
Simao
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 176
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Desmond

Re: Stargate SG-1 i Atlantis

Postprzez LucyLu » 19 wrz 2009, 21:46

Temat ciekawy ale obsada całkiem randomowa. Powinni robić ze sprawdzonymi ludźmi to zawsze jakis plus jak fabuła nie wyjdzie za bardzo. Makgajwer ma swietne teksty, miny tilka rozbrajają no i wszechwiedzacy daniel - we wszechświecie- było by super:)
LucyLu
 


Powrót do Seriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron