Sprzedane bronie...

Wasze pytania i odpowiedzi dotyczące gry.

Sprzedane bronie...

Postprzez Eis » 02 lip 2008, 17:21

Wystawiłem broń na sprzedaż.. mam więc kilka pytań:
broń pojawi się na liście. Po godzinie od wystawienia, inni gracze będą mogli ją kupić.

gdzie ta lista? czy nie lepiej będzie zrobić taki mały "sklepik" pod "zaproszeni gracze" i tam wszystkie przedmioty na sprzedaż wystawiać ;) ?
Bo ja swojej broni nigdzie nie widzę... ;P
Czy ta lista będzie widoczna dla mnie w ogóle? Czy tylko dla kupujących?
I jak się wymienia te bronie? Np. kupiec się zgadza... musimy być w 1 kwadracie, żeby mi dał te przedmioty za broń, czy co?
pozdro
Eis
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 340
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Sprzedane bronie...

Postprzez Matt777 » 03 lip 2008, 17:26

Broń kupić można u postaci np. Jina, tam w zakładce LUDZIE przy danej postaci masz KUP BROŃ :) Jest tam lista wszystkich wystawionych na aukcje broni ;) I tam się je kupuje :)
Avatar użytkownika
Matt777
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 252
Dołączył(a): czerwca 2008
Ulubiona postać: Ben

Re: Sprzedane bronie...

Postprzez Astral » 03 lip 2008, 17:27

I jak się wymienia te bronie? Np. kupiec się zgadza... musimy być w 1 kwadracie, żeby mi dał te przedmioty za broń, czy co?
pozdro


O ile wiem przedmioty za wymianę broni lecą do Twoich zbiorów.
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke


Powrót do Pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron