SHIT

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

SHIT

Postprzez Stach » 06 lut 2008, 14:55

Ostatnio z kimś sie wymieniłem 2 drewna (dostaje) za 2 magazynki. Nie wiem kto to był bo nie ja robiłem tą wymiane tylko mój brat 10 lat młodszy jak mnie nie było to wszedł na tą gre i raz zrobił tą wymiane (ŻAL) i a dwa poszedł gdzieś w pizdu. PIsze to tak żeby osoba z którą się wymieniła nie myślała że jestem takim idiotą, mam nadzieje że to bł ktoś z grupy i potraktuje to jako miły prezent;) A jak nie to jako poporostu prezent (już nie miły :)) I jeszcze mi reputacja o 2 zmalała :] (ale akurat na tym to mi nie zależy)

pozdrawiam i sory za takie coś na forum i porsze bez głupich komentarzy....
Avatar użytkownika
Stach
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 98
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Kraków

Re: SHIT

Postprzez Gaw » 06 lut 2008, 14:59

Stach napisał(a):I jeszcze mi reputacja o 2 zmalała :]


Może komuś się prezent nie spodobał :D
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke


Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron