Shannon Rutherford (Maggie Grace)

Rozmowy na temat bohaterów LOST.

Shannon Rutherford (Maggie Grace)

Postprzez maia » 21 kwi 2010, 22:28

Obrazek



Shannon Rutherford moja ulubiona postac w całym serialu.
Z początku serialu wkurzająca i sprawia wrażenie rozpieszczonej małolaty. Odmawia pomocy przy pomaganiu innym rozbitkom czy bardzo drażni brata Boone'a.
Z czasem dzięki katastrofie, Sayidowi i po części Lockowi (Śmierc Boone'a miała też na to wpływ) zmienia się w osobę dobrą i uczynną. W drugim sezonie Shannon jest zupełnie inna niż w pierwszym jej priorytetem staje się odszukanie Walta, którego ujrzała w 2x01.
Opiekuję się również Vincentem ginie niestety w odcinku 2x06 "Abandoned" przez przypadek zastrzelona przez Ane Lucie.
Gościnnie występuje jeszcze w "Expose" wspomniana w "The Little Prince"
Jej nazwisko można zobaczyc w jaskini w odcinku "The Subtitue".
Inhalator Shannon znaleźli Jack i Hurley w "Lighthouse" w tym też odcinku jej nazwisko widac w Latarni Morskiej Jacoba.
W każdym razie jest doskonałym przykładem postaci, która dzięki wyspie doznała przemiany na lepsze.
Była też jedną z kandydatek.
Nie wiadomo jednak, kiedy Jacob dotknął Shannon.



ODCINKI CENTRYCZNE:
1x23 "Exodus : Part 1"
2x06 "Abandoned"
CZĘŚCIOWE
1x13 "Hearts And Minds"
Avatar użytkownika
maia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 16
Dołączył(a): kwietnia 2010
Lokalizacja: Wyspa :O
Ulubiona postać: Shannon

Re: Shannon Rutherford (Maggie Grace)

Postprzez Skrzynia » 23 kwi 2010, 16:43

Podoba mi się ten fragment:

maia napisał(a):[...] Odmawia pomocy przy pomaganiu innym [...]


Sorki, ze tak z kontekstu wyrwane, ale po prostu genialny tekst.
Avatar użytkownika
Skrzynia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 268
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Re: Shannon Rutherford (Maggie Grace)

Postprzez Kyś » 30 sie 2012, 15:18

Nie wiadomo jednak, kiedy Jacob dotknął Shannon.


HE HE.

Shannon strasznie irytuje. Kiedy jeszcze miałem 24 lata, tj. na początku l-o, to mi się baardzo podobała. Teraz niezbyt ;< Bardzo wkurzająca postać.
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke


Powrót do Bohaterowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron