Rożnowo

Nasza baza fanów LOST.
Regulamin działu
Baza fanów LOST
- Żeby znaleźć się na liście, trzeba w profilu wypełnić pole "Skąd". Znajduje się ono na drugiej zakładce w Panelu użytkownika.
- Każdy użytkownik może założyć temat dla swojego miasta, oczywiście jeśli taki temat jeszcze nie istnieje.
- Wpisujcie poprawne nazwy tematu, inaczej link do niego nie znajdzie się w bazie - linki dodawane są automatycznie.

Re: Rożnowo

Postprzez Ursulla » 10 sie 2011, 14:16

Widziałam gdzie ktośtam stracił oko i widziałam ee..nic wiecej nie widziałam. Lasy i pare domków. Nic więcej tam nie ma ;[
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Rożnowo

Postprzez Oj tam » 10 sie 2011, 14:17

wez, to byla tylko jedna ulica a Ty myslisz ze juz caly swiat zwiedzilas :D
Oj tam
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 32
Dołączył(a): grudnia 2010
Lokalizacja: Rożnowo
Ulubiona postać: Alex

Re: Rożnowo

Postprzez Ursulla » 10 sie 2011, 15:21

że niby Rożnowo ma więcej ulic? hehe nic nie widać było przez ten las
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Rożnowo

Postprzez Oj tam » 10 sie 2011, 15:33

proste ze ma, widac gubisz sie w wielkim swiecie ;D
Oj tam
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 32
Dołączył(a): grudnia 2010
Lokalizacja: Rożnowo
Ulubiona postać: Alex

Re: Rożnowo

Postprzez Ursulla » 19 paź 2011, 03:33

Co u brata?


To jedyne pytanie, które nasuwa mi się o 03:33
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Rożnowo

Postprzez Talib » 19 paź 2011, 20:51

Nie spisz, nie pisz.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Rożnowo

Postprzez Blucyfer » 19 paź 2011, 20:51

Ja mam inną radę.

"Nie pisz."
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Rożnowo

Postprzez Ursulla » 20 paź 2011, 14:56

Talib napisał(a):Nie spisz, nie pisz.

Nie.
BlooD napisał(a):Ja mam inną radę.

"Nie pisz."

Ja też mam dla Ciebie radę.
"Spierdalaj."
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Rożnowo

Postprzez Talib » 19 gru 2011, 05:40

Krzysiu nie zyje :(
Nie znaliscie Krzysia, Krzysiu byl poczciwym pijaczkiem,
zawsze mial przy sobie rower czy to swoj czy kogos innego, ale mial.
O Krzysiu:

http://www.oborniki.com.pl/index.php?nu ... dzial=news
http://www.oborniki.com.pl/tv/index.php ... %C5%BCnowo

Oprocz tego dwie takie dosc nowoczesne jak na Rożnowo lampy zamontowali, fajne sa.

No i tyle.
+ bonus daje Wam dwa nieznane mi dotad fakty:

http://www.oborniki.com.pl/index.php?dz ... &artykul=2

http://www.oborniki.com.pl/index.php?ar ... &numer=613

+ bonus drugi, filmik z dozynek:

http://www.oborniki.com.pl/tv/site/inde ... 4&zakres=8

Jaka wioska <3
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Rożnowo

Postprzez Gaw » 19 gru 2011, 12:08

Ursulla napisał(a):
BlooD napisał(a):Ja mam inną radę.

"Nie pisz."

Ja też mam dla Ciebie radę.
"Spierdalaj."


Klasyk.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Rożnowo

Postprzez Ursulla » 19 gru 2011, 13:58

Talib napisał(a):Krzysiu nie zyje :(
Nie znaliscie Krzysia, Krzysiu byl poczciwym pijaczkiem,
zawsze mial przy sobie rower czy to swoj czy kogos innego, ale mial.
O Krzysiu:

http://www.oborniki.com.pl/index.php?nu ... dzial=news


życie
i żadnych problemów. Jak sie wyśpi, pojedzie po zasiłek i od nowa radość. Ech, niektórzy to mają a ja codziennie muszę ......
Wiesiek
10.01.2007 9:48

A do reszty linków nie chce mi się zaglądać. Znaczy zostawiam se niespodzianke na później
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Rożnowo

Postprzez Teemo » 14 sty 2013, 20:41

Dawno nowej historyjki nie było, fani czekają.
Avatar użytkownika
Teemo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 7
Dołączył(a): sierpnia 2012

Re: Rożnowo

Postprzez Talib » 14 sty 2013, 22:58

kto to Teemo.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Rożnowo

Postprzez Teemo » 14 sty 2013, 23:31

Myślałem, że jestem jedynym fanem Twoich historyjek :( już się nie czuję oryginalny, eh.

Astral. A można nicki zmieniać czy nie jak nie ma gry?
Avatar użytkownika
Teemo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 7
Dołączył(a): sierpnia 2012

Re: Rożnowo

Postprzez Talib » 15 sty 2013, 00:51

Gogolewicz. Tyle czasu Cie nie widzialem, zostaw nicki.
Coz ja moge napisac, duzo sniegu i zimno.

mam za to newsy o dozynkach (z 2012), jak widac, nic sie nie zmienia (pisalem o nich w 2010).

http://www.oborniki.com.pl/index.php?dz ... &artykul=6

http://www.oborniki.com.pl/index.php?dz ... &artykul=3
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przedstaw się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron