Rożnowo

Nasza baza fanów LOST.
Regulamin działu
Baza fanów LOST
- Żeby znaleźć się na liście, trzeba w profilu wypełnić pole "Skąd". Znajduje się ono na drugiej zakładce w Panelu użytkownika.
- Każdy użytkownik może założyć temat dla swojego miasta, oczywiście jeśli taki temat jeszcze nie istnieje.
- Wpisujcie poprawne nazwy tematu, inaczej link do niego nie znajdzie się w bazie - linki dodawane są automatycznie.

Rożnowo

Postprzez Talib » 03 gru 2008, 00:33

Rożnowo – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie obornickim, w gminie Oborniki.

W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie poznańskim.

W latach 1939-1945, w czasie okupacji niemieckiej, w okolicznych lasach Rożnowskich dokonano masowych egzekucji ok. 12 000 Polaków z województwa poznańskiego oraz Bydgoszczy, w tym 900-1000 pacjentów Zakładu Psychiatrycznego w Owińskach i księży katolickich.

W Rożnowie znajduje się Zespół Szkół im. Franciszka Mickiewicza, obejmujący szkołę podstawową i gimnazjum. Do szkoły uczęszczają dzieci i młodzież z Rożnowa, Kowanówka, Marszewca i Pacholewa.

Najcenniejszym zabytkiem wsi jest barokowy kościół pod wezwaniem św. Katarzyny z roku 1798. W ołtarzu mieści się XVII-wieczy obraz świętej Anny Samotrzeciej, słynący z wielu łask. Proboszczem parafii jest od 1977 roku ks. kan. Jan Stefan.

Rożnowski Klub Sportowy "Rożnovia Rożnowo" znajduje się obecnie w A klasie piłki nożnej.

Z Rożnowa pochodzili:
*w Rożnowie przebywał brat Adama Mickiewicza-Franciszek-tutaj również znajduje się grób i ciało Franciszka Mickiewicza.
* Mikołaj Skrzetuski, pułkownik husarski, który w roku 1649 przedarł się z oblężonego Zbaraża do króla Jana Kazimierza - pierwowzór sienkiewiczowskiej postaci Jana Skrzetuskiego. Henryk Sienkiewicz pomylił się wpisując w "Trylogii" imię ojca Mikołaja, Jana.
* Włodzimierz B. Krzyżanowski, generał brygady Armii Stanów Zjednoczonych, dowódca 58 Regimentu Piechoty Nowego Jorku (tzw. "Legionu Polskiego") podczas wojny secesyjnej.

Powierzchnia 15,45 km²
Ludność
• liczba ludności 1500
• gęstość 97 os./km²

Rożnowo leży około 30 km od Poznania.
jest ktoś może z Rożnowa oprócz mnie ? ;[
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Rożnowo

Postprzez Warda » 01 lut 2009, 18:06

No ja watpie, ze ktos jest ale jak chcesz to ja moge byc :P.
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Rożnowo

Postprzez Talib » 16 kwi 2010, 21:00

Warda napisał(a):No ja watpie, ze ktos jest ale jak chcesz to ja moge byc :P.


Nie chce.

Nadal mieszkam na wsi, tak.
Tak mnie najszło żeby co opisac wiecej wiec zaczynam.

1. Mam 4 sąsiadow (2 dilerow,1 moja rodzinke grubasow i 1 uposledzonego)
pierwsze nuda, drugie nuda opowiem o trzeciem.

Zawsze latem przychodzi do mnie na ogrodek i mi wyzera marchewki, jak go zauwaze to krzycze do niego
" darek ! co robisz ?! "
on odpowiada "ylył y... yue " i ucieka.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.Jest sobie taki franek(tez troche uposledzony),mieszka jakies 200 metrow ode mnie,
jest gluchy ale nosi aparat sluchowy i jak kogos widzi to juz z odeglosci 10 metrow krzyczy "dooobry hyhyhy "
czasami sie chwali ze przez aparat slyszy duchy i samoloty ktore wlasnie startuja(ok 30 km od wsi)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3.obok franka, jakies 190 metrow ode mnie mieszka juziu pedofilek,ma bardzo duzo lat,przezyl juz wszystkich ze swojej rodziny i od jakichs 3 lat mieszka z krewnymi franka.
zima i jesienia nie wychodzi,mieszka w piwnicy i tam przez takie male okienko mozna go czasami zobaczyc.
lubi biegac i ogladac sie za ludzmi,gdy idzie i mu noga nie pasuje to podskakuje i zmienia na druga.
jest brązowy,gada sam do siebie i zawsze nosi beret, kiedys sciagnal na chwile zeby sie podrapac i zobaczylem ze nie ma wlosow.
jak bylem mniejszy i jechalem na rowerze pod gorke to chwycil za moje siodelko i pchal,ja uciekalem pupka i strasznie sie balem,gdy wyroslem przestal sie do mnie odzywac i teraz sie mnie troche boi.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4.heniu sodek (henryk sadek) - ten to byl luj.
mieszkal w lesie w starym palacu,jakies 3 km ode mnie.(300 metrow od mojej babci)
jakies 5 lat temu zaczal mordowac wszystkie bezdomne psy i przerabial je na smolec.
dosc sporo czasu to trwalo.
chodzil po chatach i sprzedawal sloik za 30 pln.
gdy bezdomne psy sie skonczyly zaczal zakradac sie na gospodarstwa,
pare pieskow zniknelo ale jak sie ludzie zorientowali to zostawili psy na wolnosci w gospodarstwach.
pewnej nocy heniu zakradl sie i zostal rozszarpany przez psy ktore byly wlasnie na wolnosci.
nie mial rodziny a ksiadz nie chcial go pochowac, nie wiem co sie z nim stalo.


Takie troche z dupy opowiastki ale nie chcialo mi sie ladniej pisac.
Reszte dodam w nocy albo jutro wieczorem bo teraz sie zmeczylem.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Rożnowo

Postprzez Blucyfer » 16 kwi 2010, 21:06

Roundup napisał(a):Rożnowo leży około 30 km od Poznania.
jest ktoś może z Rożnowa oprócz mnie ? ;[

Podaj jakieś miejscowości obok... To gdzieś w kierunkach Swarzędza, czy mi sie zdaje?
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Rożnowo

Postprzez Talib » 16 kwi 2010, 21:16

obok tez wiochy ;[
z takich troche wiekszych to Oborniki Wlkp. jakies 6 km od Rożnowa
i Rogoźno (to juz troche dalej)
ja tam wiem w jakim kierunku, na północ :D
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Rożnowo

Postprzez Astral » 16 kwi 2010, 21:27

Takie troche twin peaks.
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Rożnowo

Postprzez Talib » 16 kwi 2010, 21:33

Astral napisał(a):Takie troche twin peaks.


twin peaks to dopiero bedzie :D
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Rożnowo

Postprzez Kyś » 16 kwi 2010, 21:40

Astral napisał(a):Takie troche twin peaks.


A Roundup to BOB :D
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Rożnowo

Postprzez Yona » 18 kwi 2010, 10:03

Ja jestem z Rożnowa!
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: Rożnowo

Postprzez Talib » 04 sie 2010, 15:19

Talib napisał(a):Reszte dodam w nocy albo jutro wieczorem bo teraz sie zmeczylem.


No. Trochę mi zeszło ale daję kolejne.


Stefan,starszy sasiad.
Pewnej nocy uslyszal trzaski w drzwiach,wyszedl sprawdzic co sie dzieje,okazalo sie ze to wlamywacz.
Pan Stefan pobil wlamywacza mopem,napuscil na niego psa i zadzwonil na policje.
Ty tez badz bohaterem w swoim domu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pewnego pieknego slonecznego dnia szedlem sobie chodnikiem, po drugiej stronie ulicy staly 3 starsze Panie
(pojade po bandzie dam zdjecia nazwiska i przezwiska,a co)
Górna (znana bardziej jako " Górna warga ci chlapocze" dlatego ze jak mowi to toczy jej sie piana)
Obrazek
Kowalczyk (znana bardziej jako "Kowal Cyc !" dlatego ze ma piersi z przodu i z tylu i siegaja one do brzucha)
Obrazek
Skręt ( znana bardziej jako "Babcia Skręt, ostry zakręt" ta to jest dopiero wariatka)
Obrazek

Wiec tak sobie ide a one do mnie
"Dzień dobry !"
"Dzien dobry sie mowi ty niewychowany gowniarzu !"
"Co za ..."

wiec odpowiadam grzecznie

"U mnie na dzien dobry trzeba sobie KURWA zasluzyc"
powiedzialem, poczekalem na odpowiedz ktora brzmiala
"yh ym hoo phf puh krr" zrobilem mine fuck yea i poszedlem dalej.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Razu pewnego, pewna kobieta jechała samochodem na ulicy cmentarnej(200 metrow od cmentarza,666 metrow ode mnie),
zatrzymał sie jakis inny samochod,wysiadl z niego Pan,
podszedl do kobiety i zapytal ja o droge, za plecami mial pistolet.
I zaczal do niej strzelac,(nie mogla uciec bo zablokowal jej odjazd swoim samochodem wiec uciekla od strony pasazera,
zranil ja w plecy i ... pupę,po czym zacial mu sie pistolet)zdenerwowany Pan wsiadl do jej samochodu i uderzyl kilkakrotnie
... w swoj samochod, po czym odjechal.kobieta wezwala kareke i policje.
okazalo sie ze bylo to zabojstwo na zlecenie,zabojstwo zlecil maz poszkodowanej.
a ze maz zlecil zabojstwo jakiemus zulowi z Torunia to wyszlo tak jak wyszlo.
kobieta przezyla, Pany siedza w wiezieniu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teraz troche o pociągach ( bo u nas to nawet stacja jest)

Dosc dawno temu z jadacego pociagu 2 mlodych ludzi wyrzucilo z pociagu Pana z Piły,
a ze akurat byl slup jak go wyrzucali no to sie biedny roztrzaskal o niego.
umarł, koniec.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pewien Pan usnal w pociagu i przegapił swoja(nasza) stacje.pociag ruszyl a on zdecydowal sie wyskoczyc,
zrobil to tak niefortunie ze wpadl pod pociag i stracil nogi.
zyje ale jezdzi na wozku.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Młody chlopak - Marek wraz ze swoim kolega Arielem lubia podkladac kamienie pod jadacy pociag bo lubia czuc zapach "krzemienia" -
jak to oni nazywaja.
Gdy pewnego dnia podlozyli kamienie i obserwowali ze sciezki(ok 2,5 metra od torow) odlamek kamienia z wielkim impetem wpadl Markowi do oka.
Marek oko stracil, ale jest hardcorem, dalej wraz z Arielem podklada kamienie pod najdezdzajacy pociag.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Juziu, znany z poprzednich opowiesci, niedawno polozyl sie na torach.
pociag w ostatniej chwili go zauwazyl i zahamowal przed nim.
nikt nie wie co pchnelo Juzia do tego czynu, sam tez nie chcial nikomu powiedziec.
Po wszystkim Juziu znowu biega radosnie po wiosce i flirtuje z malymi dziecmi.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pan Kaziu - ojciec mojego kumpla

(historia opowiadana przez Pana Kazia dlatego moga pojawic sie drobne bledy i przeklenstwa)

No jak ćymno sie juz zrobilo to poszlem z tego baru nie a przez cmyntorz jest krucy no to tam poszlem nie
i tak ide i nagle mi sie ćymno w oczach zrobilo i leece kurde, ty, w jakas dziure wlecialem
do piekla mnie porwali, mysle, ale nie... mordą o ziemie w zebach pelno piachu.
probuje wyjsc z tej dziury ale za gleboka byla, wolam
-Heej ! Heej !-
i nic,nikogo nie ma no to siedze w tej dziurze chyba grob komus kopali bo skad ta dziura ? - pyta retorycznie Pan Kaziu
no i po jakims czasie slysze jakies kroki widze sylwetke ktora stoi nad dziura
tam nic do picia nie bylo to mi w gardle zaschlo i mowie tym zachrypnietym glosem
-Hej ty !-
a ten jak nie zacznie krzyczec i uciekac
-AAA! O matko bosko kochano ! -
i ucieka,ty, jo po glosie poznolym ze to nasz koscielny byl i krzycze za nim
-Włooodek ! Włooodek !-
cisza...uciekl, se mysle ze juz tu bede musial nocowac ale po jakims czasie znowu slysze ze ktos idzie
znowu stoi, zablysnal mi latarka po oczach i nie widzialem kto to
-Kaziu?-
no i ja mu mowie
-Włodek, Włodek wyciganij mnie bo rzym sie kurwa wpierdolil
Wyciagnal mnie i poszlem do domu, ale hyhyhy hyhy
hy haha(smieje sie) khe khe(kaszle) yyy...ale jaja byly hyhy, mowie ci.
Ostatnio edytowano 04 sie 2010, 17:08 przez Talib, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Rożnowo

Postprzez Crew » 04 sie 2010, 16:04

Pierwsza część lepsza -,-
Avatar użytkownika
Crew
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 271
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Sayid

Re: Rożnowo

Postprzez Blucyfer » 04 sie 2010, 16:28

Czyli to jest na faktach?
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Rożnowo

Postprzez Talib » 04 sie 2010, 16:48

No przecież że tak.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Rożnowo

Postprzez Blucyfer » 04 sie 2010, 17:08

Aha. Dobrze... wiedzieć.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Rożnowo

Postprzez Astral » 04 sie 2010, 18:41

A mi się podobają te wiejskie historie :D
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Następna strona

Powrót do Przedstaw się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron