Pytania

Wasze pytania i odpowiedzi dotyczące gry.

Pytania

Postprzez Simba » 30 kwi 2010, 10:57

Wiem że pewnie nie musicie mi odpowiadać :( ale cuż zadam to pytanie bo zwariuje niedługo :(

1. Drogi Żulu - ten świat już w kwietniu stanie dla Ciebie otworem. < widzę że coś się przesunęło w czasie więc pytam kiedy tak około gra ruszy? Może dzisiaj ^^? Ale zapewne nie?

2. Kiedy zostaną dodane jakieś nowe miejsca - wiem że mi nie odpowie administracja, ale gra się bardzo nudna zrobiła od miesiąca czasu jak nie ma nic nowego i ciekawego a same bicie levela jest nudne i zauwarzyłem że trochę osób odeszło :(

Będę bardzo wdzięczny jak mi odpowie administracja na te 2 pytania, chociaż wiem że pewnie nie macie takiego obowiązku i nie odpowiecie, a szkoda :(
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Pytania

Postprzez No_name » 30 kwi 2010, 12:51

W sprawie pytania nr 1:
Nie jest to pytanie związane z (jak mówi nazwa tej kategorii forum) "LOST-Online.pl - gra", możesz się o to zapytać przez "kontakt".

W sprawie pytania nr 2:
Ponownie odsyłam do tematu zasady-pisania-na-forum-t1335.html .

A dokładniej:
Forum zostało stworzone dla użytkowników.
Forum nie jest do kontaktu z ekipą, bądź wymuszania publicznie odpowiedzi na Wasze pytania.
Wszystko co do ekipy piszcie na stronie kontakt. Forum jest do wymiany opinii bądź dyskusji między użytkownikami i za takich też należy traktować wypowiadających się tu członków ekipy.


(Jednocześnie informuję, że:
Nie prowadzimy wsparcia związanego z grą na stronie "kontakt" (chodzi o pytania jak coś zdobyć, jak coś odkryć, jak się czegoś używa itp.). Do tego jest forum i prywatne wiadomości.

)


W związku z tym, że żaden użytkownik nie jest w stanie Ci odpowiedzieć na to pytanie zamykam temat.
No_name
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 758
Dołączył(a): maja 2007
Ulubiona postać: Locke


Powrót do Pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron