Puszki, Obóz

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

Puszki, Obóz

Postprzez Astral » 13 lut 2011, 20:14

Chciałem poruszyć temat puszek, bo moim zdaniem ta zmiana w stosunku do sezonu 2 nie wyszła na dobre co widzę po tych prawie dwóch miesiącach. Puszki weszły jako item potrzebny do trenowania broni, bez nich bardzo ciężko zdobywać kolejne poziomy, byłoby to nawet fair gdyby nie to, że puszki i tak są potrzebne do rozbudowy strzelnic w obozie. Bardzo mało wrzuca się je tam, gdy są tak cenne i dziennie jeśli trenujemy broń co 3 godziny zużywa się ich masa, a nie znajduje się ich wcale tak wiele. Pomijając ten mechaniczny aspekt to nie potrafię sobie wyobrazić w tym sensu, wrzucamy puszki na strzelnicę po to by do nich strzelać, a mimo to, na rozbudowanej strzelnicy i tak musimy mieć swoją własną puszkę w plecaku by trening przyniósł skutek :D Po pierwszej - będąc w samej strzelnicy puszka nie powinna być potrzebna, bo używamy tych władowanych do niej co teraz stoją dla ozdoby. Po drugie liczba puszek i innych itemów potrzebnych do rozbudowy powinna być zmniejszona, o tym już mówiono - drużyny są o połowę mniejsze a wymagania itemowe pozostały zdaje się takie same, nie mówię by zmniejszyć także o połowę, niech będzie jakieś utrudnienie, ale nieco możnaby zmniejszyć wymagania by rozbudowa nie była tak mozolna, do tego dochodzi namiot który jest bardzo istotny i prawie nie widać efektu wrzucania we wszystko tych przedmiotów
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Puszki, Obóz

Postprzez Shiroyasha » 13 lut 2011, 20:26

29-01-2011
- [Zmiana] Zmniejszony wymagania na budowę w obozie drużyny. [LucyLu]
zostały już zmniejszone

A poza tym Mamy 8 miesięcy więc zapewne się da a wy byście chcieli od razu wszystko mieć rozbudowane :P
Shiroyasha
 

Re: Puszki, Obóz

Postprzez Astral » 13 lut 2011, 20:34

Hehe, Wszystkiego na pewno nikt nie będzie miał, ja mam ledwo 5/20 leveli namiotu a w obóz prawie nic nie wkładałem. Tak czy inaczej głównie chodzi mi o absurd z puszkami związany, bo wymagania na obóz pewnie się już nie zmienią
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Puszki, Obóz

Postprzez Shiroyasha » 13 lut 2011, 20:46

Astral napisał(a):Hehe, Wszystkiego na pewno nikt nie będzie miał, ja mam ledwo 5/20 leveli namiotu a w obóz prawie nic nie wkładałem. Tak czy inaczej głównie chodzi mi o absurd z puszkami związany, bo wymagania na obóz pewnie się już nie zmienią



Przeczytaj to co napisałeś i powiedz, jakim cudem chcesz mieć rozbudowane jeśli nic nie wkładasz...
Co do puszek - absurd - zgadzam się z tobą
jednakże co z tego ?
To walisz w 2 puszki a nie jedną - łapiesz ? nikt Cię nie zmusza do tego aby trenować z puszką jeśli uważasz to za głupie
Shiroyasha
 

Re: Puszki, Obóz

Postprzez Astral » 13 lut 2011, 21:23

Mogę w ogóle nie trenować broni, mogę trzymać zawsze 100% siły, ale każdy dąży do jak najlepszych wyników więc argument bezsensowny. Do tego mówisz, że system zły ale nie widzisz sensu zmiany?
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Puszki, Obóz

Postprzez camilllll » 13 lut 2011, 23:39

Astral napisał(a):Hehe, Wszystkiego na pewno nikt nie będzie miał, ja mam ledwo 5/20 leveli namiotu a w obóz prawie nic nie wkładałem. Tak czy inaczej głównie chodzi mi o absurd z puszkami związany, bo wymagania na obóz pewnie się już nie zmienią

Też mam 5/20 leveli namiotu mimo spooorej ilości przedmiotów włożonych w obóz drużyny :P
Avatar użytkownika
camilllll
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 136
Dołączył(a): października 2008
Lokalizacja: Wadowice
Ulubiona postać: Desmond

Re: Puszki, Obóz

Postprzez AR Reprezentant » 14 lut 2011, 01:00

Pomysł bez sensu. To, że strzelnice i lvl-e boni mogą osiągnąć10 lvl nie oznacza, że muszą. Pomysł wg mnie idealnie trafiony na 3 sezon. Nie będzie takiej gry, że 4 miesiąc i X osoba ma 10 lvl broni inne i pistoletów oraz 8 lvl karabinów. Natomiast to, że rozbudowujesz tylko swój namiot jest Twoją sprawą. Równie dobrze można połączyć rozbudowy tego i tego.
AR Reprezentant
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 19
Dołączył(a): marca 2010


Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron