Przyjaciele, znajomy

Wasze pytania i odpowiedzi dotyczące gry.

Przyjaciele, znajomy

Postprzez Max007 » 12 maja 2008, 20:55

Czy jest jakaś możliwoś bym dodał znajomych którzy nie grają obecnie ?? Wyświetlają mi się komunikaty, że znajomi dołączyli do lost on-line i mam bonus w plecaku. Chciałbym dodać ich do znajomych, ale w momencie gdy ja gram, ich już nie ma. Wiem że standardowo znajomych się dodaje poprzez zakładkę LUDZIE, ale tam są tylko obecni gracze. A jak z pozostałymi ??
Avatar użytkownika
Max007
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 11
Dołączył(a): maja 2008
Ulubiona postać: Sayid

Re: Przyjaciele, znajomy

Postprzez No_name » 12 maja 2008, 21:18

Chwilowo jedyną możliwością dodania znajomego jest użycie zakładki "Ludzie".
No_name
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 758
Dołączył(a): maja 2007
Ulubiona postać: Locke


Powrót do Pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron