Przenoszenie obozu drużyny

Wasze pytania i odpowiedzi dotyczące gry.

Przenoszenie obozu drużyny

Postprzez ToniPawel » 24 kwi 2011, 15:46

W zarządzaniu drużyną jest dostępna opcja Przenieś Obóz, a pod nią jest napisane "Opcja ta jest dostępna tylko dla przywódcy drużyny.". Ja jestem przywódcą drużyny i mimo tego ta opcja jest dla mnie zablokowana.
Więc co muszę zrobić, żebym mógł przenieść obóz drużyny? Muszę odczekać ileś tam dni czy co? Czy to jest kolejna rzecz jeszcze niezrobiona ;)?
Avatar użytkownika
ToniPawel
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 87
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Przenoszenie obozu drużyny

Postprzez CroCop » 24 kwi 2011, 15:52

Musisz iść do Orchid i przekręcić kolo, 1 przekręcenie = 1 przeniesienie obozu, jednego dnia możesz robić to ile razy chcesz, jeżeli wcześniej przekręcisz kolo
CroCop
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 39
Dołączył(a): marca 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Sayid

Re: Przenoszenie obozu drużyny

Postprzez ToniPawel » 24 kwi 2011, 15:53

Aha, dzięki za pomoc ;).
Avatar użytkownika
ToniPawel
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 87
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer


Powrót do Pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron