Przedmioty a miejsca

Wasze pytania i odpowiedzi dotyczące gry.

Przedmioty a miejsca

Postprzez rusala2 » 28 sty 2008, 15:13

Byłem już w wielu miejscach na wyspie, lecz w niektórych nie znalazłem tych przedmiotów co inni gracze. Np. granat na Hydrze czy też walizkę. Czy to jest błąd czy może jakieś zmiany w grze ?
Avatar użytkownika
rusala2
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 12
Dołączył(a): stycznia 2008
Ulubiona postać: Desmond

Re: Przedmioty a miejsca

Postprzez Simba » 28 sty 2008, 15:22

hehhe, to jest tak specjalnie, mi Kate magazynków nie dała, a za to w suff i Hydrze znalazłem to co kolega nie znalazł wogóle a w tym samym czasie byliśmy. Ale to chyba zły dział, bardziej do błędów by po twoim poście pasował.
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Przedmioty a miejsca

Postprzez Gaw » 28 sty 2008, 15:29

Szukanie działa tak jak wszędzie, nie wiadomo co się znajdzie i można szukać raz na jakiś czas.

Z postaciami jest inaczej - jeśli czasem coś wrzucą, jest to tylko ich dodatkowa funkcja. Czasami trzeba też spełnić parę warunków, żeby coś otrzymać.

Odpowiedź już chyba jest - nie jest to błąd, ani nie było zmian. Temat zamykam.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke


Powrót do Pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron