Poezja, literatura czuli co tam czytacie

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: Poezja, literatura czuli co tam czytacie

Postprzez Isa » 15 sty 2009, 00:45

Ostatnio w moje wielkie łapska wpadła książka, która po przeczytaniu samego tytułu rozbawiła mnie.
Śmierć ma 143 cm wzrostu - po przeczytaniu kilku stron stwierdziłam iż czytadło jest z tego gatunku, którego zdecydowanie nie lubię. Jednak dobrnęłam do końca. Opowiada ona o facecie, :p który jest pogrążony w żałobie po stracie swojego dziecka.. bla bla.
Isa
 

Re: Poezja, literatura czuli co tam czytacie

Postprzez Kyś » 15 sty 2009, 16:39

Tak w ogóle, to ja mam sposób na czytanie Zemsty - bo większość z klasy mówi że lektura ssająca i nie kapują o co kaman - więc ja np. czytałem na głos :D świetnie się czyta a Papkin to moja ulubiona postać :*
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Poezja, literatura czuli co tam czytacie

Postprzez Astral » 15 sty 2009, 18:26

KySiO napisał(a):Tak w ogóle, to ja mam sposób na czytanie Zemsty - bo większość z klasy mówi że lektura ssająca i nie kapują o co kaman - więc ja np. czytałem na głos :D świetnie się czyta a Papkin to moja ulubiona postać :*

heh, tak samo czytałem :D lekture bardzo szybko się czyta, lekka i wesoła.
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Poezja, literatura czuli co tam czytacie

Postprzez Kyś » 05 maja 2010, 08:40

Zacząłem czytać "Pod Kopułą" Stephena King`a. Jak na razie bardzo, ale to bardzo mi się podoba.
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Poezja, literatura czuli co tam czytacie

Postprzez Blucyfer » 05 maja 2010, 08:58

Też polecam, choć fanem Kinga nie jestem w ogóle.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Poezja, literatura czuli co tam czytacie

Postprzez ToniPawel » 09 maja 2010, 19:20

"Brisingr" ,"Oddech diabła" , "Kolekcjoner śmierci"
Avatar użytkownika
ToniPawel
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 87
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Poezja, literatura czuli co tam czytacie

Postprzez Zerba » 13 maja 2010, 14:32

Zemsta - super, Krzyżacy - czad. Najlepsza lektura w liceum była lalka - w mojej 35 osobowej klasy nie bylo nikogo komu, by sie ta ksiazka nie podobala. Natomiast Werter byl do zrzygania.
Ja teraz czytam "chiny. Upadek i narodziny wielkiej potęgi" (J. Fenby). A ksiazek ,tore lubie jest mnostwo... "Rodzinna historia lęku" i "ćwiczenia z utraty" Agaty Tuszyńskiej, "Z głowy" Głowackiego, "choroba dyplomatyczna" Passenta...
"Opowieści z Narni" pamiętam, że dostałam na komunię (100 lat temu): piękne wydanie, twarda oprawa, ilustracje, 2 tomy a w nich wszystkie opowieści. Przeczytałam jednym tchem - książka, którą będę wciskać swoim dzieciom obowiązkowo :)
HP- przeczytalam kilka ale generalnie mnie nudzi. Na pewno duzo lepiej czytalo sie w oryginale, niz po polsku.
Tolkien - wypas.
seria Douglasa Adamsa - tzw. trylogia w 5 tomach. Przeczytałam dwa, bo reszty nigdzie nie było te kilka lat temu kiedy czytalam: "Autostopem przez galaktykę" i "Restauracja na końcu wszechświata". Książka 1000x lepsza niż film, ktory z ksiazka prawie nic nie miał wspólnego. Z reszta ciezko zrobic film na podstawie ksiazki, ktorej glownym atutem jest mistrzowska narracja.
"Daleko, daleko, na nie objętych mapami peryferiach niemodnego krańca Zachodniego Ramienia Spiralnego Galaktyki, znajduje się małe, niepozorne, żółte słońce. W odległości jakichś dziewięćdziesięciu dwóch milionów mil okrąża je kompletnie nic nie znacząca, maleńka, zielono-błękitna planeta, na której pochodzące od małpy formy życia są tak niewiarygodnie prymitywne, że wciąż jeszcze uważają zegarki elektroniczne za całkiem sprytny pomysł.
Planeta ta ma — a raczej miała — pewien problem polegający na tym, że większość mieszkających na niej ludzi była przez większość czasu nieszczęśliwa. Proponowano wiele rozwiązań tego problemu, lecz prawie każde z nich opierało się głównie na ruchach małych, zielonych papierków, co jest dosyć dziwne, bo w końcu to nie małe, zielone papierki były nieszczęśliwe."

"Sprawiedliwość Owiec", Swann Leonie
"Najgłupszy Anioł", Christopher Moore.

na razie tyle.
hołk.
Avatar użytkownika
Zerba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 170
Dołączył(a): stycznia 2008
Ulubiona postać: Ben

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron