Pochówek Kaczyńskiego

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: Pochówek Kaczyńskiego

Postprzez Katrinex » 15 kwi 2010, 00:26

ale powiedzmy sobie szczerze miał jakieś zasługi... może nie dla kraju naszego, wiele zdziałał na Gruzji. ta sprawa mogła się inaczej zakończyć. wiele osób go nie lubiło, ale też miał masę zwolenników. także dzięki niemu teraz wiele osób dowie się o Katyniu... to dla wielu polaków była straszna tragedia, więc pewnie chcą oddać cześć zmarłym w jakiś szczególny sposób, by to głęboko zapadło w pamięć, by to jakoś szczególnie pokazać jak nam żal i szkoda tych ludzi, byśmy nie zapomnieli. mi to jakoś nie przeszkadza szczególnie. jestem w tej kwestii raczej neutralna :).
Avatar użytkownika
Katrinex
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 0
Dołączył(a): marca 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Pochówek Kaczyńskiego

Postprzez Yona » 15 kwi 2010, 01:07

Roundup napisał(a):Podobno będzie Obama, Miedwiediew i wielu innych przedstawicieli swoich krajów.

Wszyscy w jednym miejscu...
Doskonały cel dla terrorystów, doskonały...


Nie martw się. Kraków będzie wtedy najbezpieczniejszym miejscem na świecie ;).

A filmik Taliba - ;[[[[.
Mi to nawet nie wygląda na ten samolot (btw, pora roku nie wygląda bardziej jesiennie :))?).
Nawet jeśli jednak się mylę, co jest możliwe i to w całkiem dużym stopni, to, gdybyś nie zauważył, służby przepędzają gapiów - sprawa całkowicie normalna, nie chcą żeby zniszczyli ślady, ewentualnie zabrali jakieś rzeczy, nawet czarną skrzynkę. Wstęp w takie miejsca jest WZBRONIONY. To są co najwyżej strzały ostrzegawcze, a głupi naród się podnieca, że weszli do samolotu i ich powystrzelali.
Ludzie, opanujcie się! Na pewno, na pewno rodziny nie zobaczyłyby dziur po kulach w ciałach (o ile byłyby całe). Przecież wszyscy jesteśmy aż tak ślepi :).

O nie, w 1:12-1:13 słyszę "Ja Wam dam, kuźwa!", o nie! Hm, ale, hm, oni chyba jednak mówią po rosyjsku, nie po polsku ;).

Za bardziej prawdopodobne uważam jakieś drobne wybuchy w samolocie, bądź, samoistny wystrzał broni na wskutek temperatury (w samolocie byli funkcjonariusze BOR-u przecież).
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: Pochówek Kaczyńskiego

Postprzez Talib » 15 kwi 2010, 01:33

Yona napisał(a):Nie martw się. Kraków będzie wtedy najbezpieczniejszym miejscem na świecie ;)


se może być najbezpieczniejszych, pierdykną samolotem i tyle będzie z tego najbezpieczniejszego miejsca na świecie ;)

Yona napisał(a): Ludzie, opanujcie się! Na pewno, na pewno rodziny nie zobaczyłyby dziur po kulach w ciałach (o ile byłyby całe). Przecież wszyscy jesteśmy aż tak ślepi :)


Zostaw ludzi, przecież tylko ja napisałem prowokacyjny post :)
BTW: 4 strzały, 4 nie odnalezione zwłoki.
Yona napisał(a): O nie, w 1:12-1:13 słyszę "Ja Wam dam, kuźwa!", o nie! Hm, ale, hm, oni chyba jednak mówią po rosyjsku, nie po polsku ;).


Też to słyszę :D

Nigdzie yono nie napisałem że ruscy strzelali do rozbitków :)
Jeśli to były odgłosy z broni to również uważam że były to strzały ostrzegawcze dla gapiów.

Offtopic:
Ale TaLLib zajebiście nawija w tym aucie :D
http://www.youtube.com/watch?v=OattLQ9VDjg
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Pochówek Kaczyńskiego

Postprzez Blucyfer » 15 kwi 2010, 07:22

Nazwijcie mnie okrutnym, ale gdy pierwszy raz usłyszałem o tym wypadku samolotu to przed oczami pojawił mi się wielki napis

SPOILER:
LOST


;[
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Pochówek Kaczyńskiego

Postprzez Robinek » 15 kwi 2010, 07:42

Ja już nawet słyszałem teorię że całe zdarzenie jest upozorowane i pasażerowie trafili na wyspę ^^
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Pochówek Kaczyńskiego

Postprzez Kames_ » 15 kwi 2010, 12:36

Przeraża mnie ten filmik jak widzę ten roztrzaskany samolot:(i te syreny od 40 sekundy...brrrr)

A co do Prezydenta to całkowicie się z wami zgadzam - pamiętajmy tylko, że Lech Kaczyński zanim został Prezydentem był działaczem Solidarności i jego rola w Państwie nie ograniczyła się tylko do prezydentury.....mimo tego uważam, że Wawel to nie jest dobre miejsce na pochówek.... i jeszcze słowa Dziwisza, iż Kaczyński mimo tego że urodził się w Warszawie to kochał Kraków (ciekawe jak na te słowa poczuli się Warszawiacy- już można było sobie tę wypowiedź darować:/).

I jeszcze tylko jedno moje spostrzeżenie - mam wrażenie że często zapomina się o innych ofiarach tej katastrofy i to mnie osobiście bardzo zasmuca.
Avatar użytkownika
Kames_
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 60
Dołączył(a): marca 2008
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Pochówek Kaczyńskiego

Postprzez Talib » 15 kwi 2010, 12:51

Co do tego co Kames napisała to wielu ludzi przesadziło
np. zdenerwowała mnie wypowiedź Joseph'a Blatter'a prezydenta FIFA który powiedział

„Polska straciła przywódcę, który zrobił wiele dobrego dla piłki i z ogromnym zaangażowaniem pomagał w rozwiązywaniu problemów futbolu”. Dodał także, że jest niewielu przywódców państw, którzy tak wspierają piłkę nożną."

Gówno zrobił, wcale się tym nie interesował.
Nawet pomylił siatkarzy z piłkarzami, tak ich zna.
A jego wypowiedź "Roger Perejro i Artur Borubar " :D
Jeśli piszę w złym temacie to proszę przenieść to tego
Co cię wk.urwia co cię napawa optymizmem? BRAK CENZURY!

I jeszcze chcą nazwać narodowy stadion im. Lecha Kaczyńskiego,no bez przesady ;[
Rozumiem gdyby chcieli nazwać Kazia Górskiego ale Kaczyńskiego?
Szkoda klawiatury...
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Pochówek Kaczyńskiego

Postprzez Nithaela » 15 kwi 2010, 14:33

Mówią niby, że zasłużył sobie na to, bo się dla Ojczyzny poświęcił. No dobrze... ale gdyby wiedział, że ten samolot by się w pizdu rozleciał to by na pewno tam nie wsiadł. W ogóle przesadzają już z tym. :/ bardziej szkoda tych młodych pilotów, stewardess. Ale oni są raczej pomijali, bo najważniejszy jest prezydent. Niech go pochowają najlepiej koło Jana Pawła II, tyle zasług dzięki niemu przecież.
Nithaela
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 125
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Stargard
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Pochówek Kaczyńskiego

Postprzez Blucyfer » 15 kwi 2010, 14:50

Jeszcze trochę tej farsy, a będzie beatyfikacja Kaczyńskiego :shock:
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Pochówek Kaczyńskiego

Postprzez Generał Kajzera » 15 kwi 2010, 15:15

Te strzały napewno były ostrzegawcze albo broń BORu lub generałów ( chyba mieli ze sobą broń) pod wpływem temperatury szczelały ale równie dobrze mogły być to jakieś inne rzeczy. Przykładowo palący się kabel robiący bum nie ? :D

Gdzieś w telewizji porównywali Lecha do Sikorskiego... może są jakieś powiązania ale Pan Lech Kaczyński nie poświęcił by życia. poleciał złożyć hołd zamordowanym. Gdyby wiedział o tym że samolot spadnie to pewnie by nie poleciał ;[ Sikorski to moim zdaniem trudna postać bo niby zginął w wypadku a jednak nie . . . a jednak tak . . . a może nie . . . a może tak. . . nie będę tego tematu poruszał i moim zdaniem Lechowi nie należy się krypta na Wawelu . . .

Wczoraj w CNN mówili nawet o tym że Polacy się buntują przeciwko pochówkowi na Wawelu . . . ale Amerykanie są głupi i jedzą fast fooda także pewnie nie wiedzieli o co chodzi. . .

"bo Polska to dziki kraj"
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Pochówek Kaczyńskiego

Postprzez Warda » 15 kwi 2010, 16:06

Do samolotu chyba nawet generalowie jako bagaz podreczny nie moga brac.
A poza tym http://www.gadu-gadu.pl/546027225994510 ... czynskiego
;[[[
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Pochówek Kaczyńskiego

Postprzez Blucyfer » 15 kwi 2010, 16:21

ta, słyszałem również, iż mają nazwać stadion jego nazwiskiem. Niedługo zmienią nazwę stolicy na jego cześć. :? No ale w Anglii nazwano jedną ulicę Lara Croft, więc wszystko jest możliwe.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Pochówek Kaczyńskiego

Postprzez Generał Kajzera » 15 kwi 2010, 16:27

ulice to mogą nazywać ale stadion to lepiej sprzedać tak ja w gda i mieć zarobek -.- i będzie PKO Arena
Warda to dobrze że coś budują...
Szkoda tych stiłardesek.. takie fajne dziewczyny ;[
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Pochówek Kaczyńskiego

Postprzez Blucyfer » 15 kwi 2010, 16:30

oho, kolejne: tym razem szpital

http://wiadomosci.onet.pl/2155651,12,ga ... ,item.html
Szpital im. Lecha i Marii Kaczyńskich w Gabonie.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Pochówek Kaczyńskiego

Postprzez Warda » 15 kwi 2010, 16:56

Ale mi chodzi o to, ze znowu Kaczyńskiego... Nie wiem jak to w Bydgoszczy, ale w Warszawie jak juz na czyjas czesc mosty to krolow.
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość