Pierwsza rocznica gry LOST

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

Pierwsza rocznica gry LOST

Postprzez lopigra » 24 gru 2008, 13:15

Mija właśnie rok wspólnego grania w Lost.

Korzystając z okazji chciałem podziękować ludziom, którzy przyczynili się do stworzenia tak dobrej zabawy.Mam na myśli naszych adminów Gawa i Bloo,oraz moderatorów LucyLu,Gravity,No_Name i jednooki_swierku.

Zaczynając przygodę z LO nawet nie sądziłem, że tak mnie to wciągnie i że tyle czasu spędzę przed komputerem.
Dodatkowo gra okazała się nie kolidować z moją pracą, więc nie stało nic na przeszkodzie aby pobawić się trochę.
Ten rok strasznie jakoś szybko zleciał a rozmowa od lipca o 2 sezonie nakręcała chęć zagrania dalej.
Tak oto doczekaliśmy się pierwszej rocznicy.

Specjalne podziękowania dla członków drużyn Lost.xn.pl oraz Lost.LO.pl
którym dedykuje dzisiejszego gracza dnia [o ile go oczywiście zdobędę],
za okazane wsparcie i wyrozumiałość które mi okazywali w ciągu tego roku.
Moje pierwsze miejsce w rankingu jest również ich zasługą.

Byłbym niewdzięczny gdybym nie podziękował moim przeciwnikom,z których większość należy do przyjaciół,
to oni dawali mi motywacje i napędzali do jeszcze większego wysiłku na rzecz wygrania.

Muszę jeszcze wspomnieć o graczach którzy aktywnie pomagali mi wpisywać liczby w Swan.
Takich jak Sojer/obecnie Cheyenne/,Clans, CroCop CC,Vixur i innych których już niestety nie pamiętam za co gorąco przepraszam.
Bez nich nie udało by się bicie rekordów, które jak sądzę są wybitnym osiągnięciem patrząc na osiągnięcia innych grup.

Mam nadzieję że jeszcze wiele takich rocznic przed nami.

Wszystkim graczom LO składam najlepsze życzenia zdrowych,wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.

Kończąc pozdrawiam
Lopi(wy)gra.
Avatar użytkownika
lopigra
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 17
Dołączył(a): sierpnia 2007
Lokalizacja: K.M.Kraków
Ulubiona postać: Bernard

Re: Pierwsza rocznica gry LOST

Postprzez bobek » 24 gru 2008, 13:22

niestety Lu jest adminem a rocznica o 20.00 xD
Avatar użytkownika
bobek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 307
Dołączył(a): września 2007
Lokalizacja: Bielawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Pierwsza rocznica gry LOST

Postprzez Blucyfer » 24 gru 2008, 13:39

Z pewnością gdyby nie użytkownicy typu lopigra, gra już dawno umarła by śmiercią naturalną :). Dziękuję i wam za spędzenie calutkiego roku z Lost Online - działo się wiele, ciężko zaprzeczyć :).
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Pierwsza rocznica gry LOST

Postprzez CroCop » 24 gru 2008, 14:20

Święte słowa Lopi... również chciałem podziękować za grę.

A za dedykację dziękuję, bo wiem że będzie pokaźna ... i na takie podziękowania właśnie warto czekać :D

Gratuluję osiągnięć i życzę jeszcze większych w 2 SEZONIE !!!

... Dla odmiany powiem WESOŁYCH ŚWIĄT xD
CroCop
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 39
Dołączył(a): marca 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Sayid

Re: Pierwsza rocznica gry LOST

Postprzez vix » 24 gru 2008, 15:22

Już Ty dobrze wiesz, że zdobędziesz gracza dnia:) ...
Dzięki również za wspólną grę, za wskazówki bez których bym sobie nie poradził :), a za śrubowanie rekordu w Swanie należy się wielki ukłon... w 90% to Twoja zasługa...

pozdrawiam
Wesołych Pomarańczowych Świąt dla wszystkich z L-O
Avatar użytkownika
vix
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 11
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Stuttgart
Ulubiona postać: Hurley

Re: Pierwsza rocznica gry LOST

Postprzez Gaw » 24 gru 2008, 23:00

Jeszcze minuty i minie rok. Chciałem podziękować ekipie kolorowych - LucyLu (:*), Devilowi, Gravity, NN, swierkowi, a nawet Bloo. Oprócz nich byli jeszcze Pierwszy, Zygfryd, a w ekipie napisowej Yona i Eliott. Pozdrowienia też dla członków nieistniejących już drużyn, Locke Believers i Oceanic Ten, bo bez nich nie było by komu kopać Gwardii i xnów.

Sezon pierwszy zaczął powstawać od kwietnia 2007 roku (z przerwami). Gra wystartowała 24 grudnia koło godziny 22:15. Od tej pory zarejestrowało się ponad 4800 użytkowników, a najwięcej w jednym momencie było nas 81. Jest tu sporo graczy, którzy wytrzymali z LOST Online miesiące, jednak nie jestem do końca zadowolony z pierwszego sezonu, dlatego już od prawie roku ciągnie się temat 2 sezonu i nowego skryptu gry.

Jak widać, nowy sezon się "trochę" spóźnia (początkowo miał ruszyć we wrześniu) i ciągle nie ma pewnej daty startu. Początkowo (sierpień, wrzesień) nawet z niego zrezygnowałem z powodu momentami chorego klimatu na grze (ostatecznie zrezygnowałem tylko z zajmowania się każdym banem, czy warnem), a jak się znowu zabrałem, to wyszło że nie ma jak skończyć (brak neta). Szkoda tych wszystkich miesięcy, ale wszystko jest ciągle na dobrej drodze. Zapowiedź już dostaliście, a grupa VIP dostarczy Wam bardziej szczegółowych informacji, po prezentacji skryptu. Pamiętajcie też o stronie na pytania ( http://www.lost-online.pl/faq.php ) - możecie pytać o wszystko, co związane z 2 sezonem (o szczegóły typu maksymalna ilość członków w drużynie też).

Przez kolejne 2-3 tygodnie jeszcze spokojnie pogracie. Po sylwestrze ustalona zostanie data zakończenia obecnego sezonu, o ile to będzie już możliwe. Przerwa między sezonami może okazać się dłuższa niż początkowo myśleliśmy, ale powinna się zmieścić w miesiącu. Wesołych świąt i szczęśliwego nowego.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Pierwsza rocznica gry LOST

Postprzez Toudi » 24 gru 2008, 23:51

Gaw napisał(a):Pozdrowienia też dla członków nieistniejących już drużyn, Locke Believers i Oceanic Ten

yaaay *.*
to tak jakby powiedział że mnie koffa :**
yaa...
ya...
y...

Toudasek też śle buziaki, był żem ja od pierwszej sekundy gry i pomimo że jest strasznie chujowa i bez sensu, to wciąż w to gram. Rok jak rok, przez tę grę co prawda jeszcze bardziej do dupy ale dajem sem radem. Buziole dla zjebów z LB, GS, PŁ, KGB, SS itd.
Toudi
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 198
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: Pierwsza rocznica gry LOST

Postprzez Generał Kajzera » 25 gru 2008, 23:05

Ja.
;(
Jak ten rok sdzybko minoł.
Dzięki Jednookiemu chciało się grać.
Sojer bronił mnie przed ludźmi typu Astral. Jednak po zmianie nicka myślałem że przestał grać.
Dziekuje Yonce, Lulu. Dziękuje co poniektórym graczom za pomoc. itp itd
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Pierwsza rocznica gry LOST

Postprzez tvisteros » 28 gru 2008, 19:27

He he, pamiętam jak by to było wczoraj jak chodziliśmy razem z aliceą po świecie lost.
Jak gadałem z lostciakiem88 o pierwszych współrzędnych.


Eh.. aż się łezka w oku kręci.

Z tego oto jubileuszu życzę wszystkim graczom dużo współrzędnych w nowym sezonie i pozdro dla twórców gry,
wszystkich oprócz NN bo on mnie nie koffa...
Avatar użytkownika
tvisteros
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 50
Dołączył(a): grudnia 2007
Ulubiona postać: Eko


Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron