opinie o grze

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

Re: opinie o grze

Postprzez Yona » 19 lut 2009, 12:03

Wchodząc po raz pierwszy na lost-online, nie spodziewałam się, że nie dość, że gra mnie wciągnie, to jeszcze bezczelnie uzależni!
Bez wątpienia jest to najlepsza gra internetowa dla fanów Lost.
Wiele osób do dzisiaj sądzi, że temu nieśmiałemu, zagubionemu, ówczesnemu studentowi informatyki (rzecz jasna mówię o niejakim Gawie) objawił się sam Jacob i pokierował jego przyszłymi krokami. Przechodząc duchową podróż pod kierownictwem Johna Locke'a zupełnie odmienił swoje wnętrze. W ciągu jednej nocy zagiął czas i przestrzeń przenosząc się na tajemniczą Wyspę, gdzie przeżył niepowtarzalne, niejednokrotnie szczęśliwe, lecz także przerażające i straszliwe chwile! Bo któż z Was był ciągnięty wbrew własnej woli przez "czarny dym"? Któż z Was został o mało nie pożarty przez rekina mającego logo tajemniczej Dharmy!? Któż z Was, do cholery, musiał się podcierać liściem z braku innych środków!? Po tej wyprawie, Gaw stał się prawdziwie zagubionym w zwykłej, szarej codzienności "rozbitkiem rzeczywistości", żądnym krwi groźnych dzików, pragnącym odkrywać nowe stacje przedziwnej organizacji i spędzać upojne noce w towarzystwie innych rozbitków! W ten sposób powstała witryna lost-online.pl, a później gra, na której zarówno on jak i podobni mu ludzie mogli odnaleźć się w prawdziwym świecie Jacoba, Wyspy, Dharmy i Innych Innych. Wtedy również z pomocą przyszła mu "Wyspa na Gorąco", dzięki której mógł się wreszcie poczuć jak w domu rozwiązując ulubione krzyżówki i czytając o problemach swoich towarzyszy (nie)doli.

W skrócie:
Czym jest lost-online? Najlepszą rzeczą, jaka tylko mogła się przydarzyć Lostomaniakom ;-).
Ostatnio edytowano 19 lut 2009, 13:50 przez Yona, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: opinie o grze

Postprzez Talib » 19 lut 2009, 12:25

Yona napisał(a):Bez wątpienia jest to jedna z najlepszych gier internetowych dla fanów Lost.


nie jedna z najlepszych , tylko najlepsza , a najlepsza bo jedyna :D
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: opinie o grze

Postprzez Talib » 01 mar 2009, 17:54

Gdy w nią pierwszy raz zagrałem,
no to przestać zaraz chciałem.
Gdy już trochę w nią pograłem,
no to przestać nie umiałem.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: opinie o grze

Postprzez Gaw » 01 mar 2009, 19:04

Kącik poetów się zrobił :D
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: opinie o grze

Postprzez Muzyk » 13 kwi 2009, 16:46

Taliban napisał(a):no to przestać zaraz chciałem.


Przestać? Stary, pierwszego dnia już musieli mnie siłą odciągać od kompa, a następnego dnia ojciec mówił, że mi komputer zablokuje. To cholernie uzależnia.
Avatar użytkownika
Muzyk
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 137
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Sawyer

Re: opinie o grze

Postprzez Talib » 13 kwi 2009, 17:01

Muzyk napisał(a):Przestać?


Tak, przestać. Zużyłem siłe w 5 minut i koniec , nuda...nie wiedziałem ile sie czeka żeby się naładowała, jak czegoś szukałem to nic nie mogłem znaleźć więc szkoda mi było siły na szukanie.nie wiedziałem gdzie iść , nie wiedziałem co się robi w tej grze , nie ogarniałem jej więc wydawała mi się bez sensu.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Poprzednia strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron