Oceń swoje poprzednika

Forumowe gry, konsole, zabawy i inne tasiemce.

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Ursulla » 01 maja 2010, 13:55

powinnaś była Astrala ocenić ;{ wybrałaś BlooDa bo łatwiej <nono> to ja i jednego i drugiego ocenie o!

Astral

av: jakiś koleś, nie wiem kto to. Pewno jakiś aktor, ale nie jestem na czasie ^^ może jakiś lostowy bohater, nie wiem <bezradny>
sygnatura: boska ! ^^
nick: bajkowy ^^ kojarzy mi się z tekstem :"na koniec świata i jeszcze dalej!"
user: nie znam :{ kojarzę tylko i wyłącznie z "klimatycznych" l-o :) a i tak tam głównie robi za obstawe Yonki (czy tam Amy gwoli ścisłości).

i Rejczel
avek: łazanki <3 od Anki Łazanki kradzione i brakuje sosu mhm ale co tam w końcu jesteś według niej zbukiem, więc możesz a coo. pozwalam Ci :P
sygnatura: kradziona od Issy :{ i wolałam taki stary co to kiedyś miałaś hmm.. jak to szło ..."mój tonowy tyłek i malusie cycuchy, są własnością IsuChy" ^^
nick: wole Mosiowate nicki, nie moge przywyknąć do tego, że tutaj masz Rachel o.O
user: Mosia po prostu ^^ zakręcona jak słoik ogórków :) moja hot 13 <3 kocham, wielbie i takie tam :D
jej głównym zadaniem jest opierdzielanie się ^^ ale jej obecność wyzwala pokłady głupoty^^ hoduje owsika za uchem! nie pamiętam jak on się zwał <myśli> zdaje się Stefan 8) poza tym jej brat stwierdził, że jest tępa jak ich rodzinna siekiera o.O ale..ale to nie prawda! Ma duży dystans do siebie i nie focha się nigdy ;[
to plotkara i maruda! Udaje że uczy się a potem przychodzi pijana i pisze, że "Isu Ceibue kohcsm najbsrsziej" <zazdrośnik> Wszystkim wokół się podlizuje i uwielbia być wielbiona <znajdź sens w bezsensie (?) - tekst kradziony od Adama (?)> no i tak za dużo napisałam wiec wystarczy mhm
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Kyś » 01 maja 2010, 14:09

Ursulla

Avek : Każda świnka lubi kiedy jest chwalona, co ? :D Fajny, wyróżnia się.
Nick : kojarzy mi się z tą wiedźmą z małej syrenki ;C

Od imienia ULA, zapewne <szerlok>
User : Nie znam, ale po komiksach i wypowiedziach sądzę iż to osoba z poczuciem humoru <bezradny>
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Isa » 01 maja 2010, 14:11

avek: Świnka! Pamiętam jak miałaś ten avek na Kingsach, a ja miałam taką brązową. Rewelacyjny.
sygnatura: Świetna, lubię minimalizm :D
nick: Kojarzy mi się z siostrą Phoebe z Przyjaciół właśnie z Ursullą. Czasami mi ją przypominasz :P, jest ok.
user: Uwielbiam to jak udajesz niewinną choć wcale taka nie jesteś. Pamiętam nasze początki, jak byłam dla Ciebie niemiła, a teraz nie wyobrażam sobie życia internetowego bez Ciebie. :) Twoje komiksy są nieziemskie, a wierszyki przecudowne. Masz świetne poczucie humoru, potrafisz rozbawić do łez. Rozmawiając z Tobą nie da się nie uśmiechać do monitora, przez co moja rodzina dziwnie się na mnie patrzy. Nie można się z Tobą nudzić. Kochasz wszystko co się rusza, a nawet i mnie!

KySiO mnie wyprzedził :(

nick: uciekłeś z pokeballa Ashowi?
sygnatura: Hm, komiks podobny do Twojej gazetki.
avek: Poczciwy grubasek. Lubię tą postać, jak najbardziej na plus.
user: W sumie nie znam. Pamiętam tylko, że na jednej z konferencji był bardzo milusi, co stawia go w pozytywnym świetle.
Isa
 

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Rachel » 01 maja 2010, 14:27

a ja zrobie offtop, bo Iszu jest nieoceniona, więc jakże mogę ją ocenić? :P

nie wybrałam Blu dlatego, że łatwiej :( tylko wczoraj oceniałam Astrala i moim zdaniem nic się nie zmieniło od tamtej pory - podnóżek Yonki i tyle :D
Avatar użytkownika
Rachel
Świnki trzy
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 54
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Podhale
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Ursulla » 01 maja 2010, 14:36

to ja znów dwie osoby :D

KySio

avek: tego grubaska nie da się nie kochać, a jak jeszcze tańczy to już prawie orgazm <3 boski avatar :)
sygnatura: tak bezsensowna, że aż śmieszna ^^
nick: Przeczy zachowaniu :P taki słodki, miły nick, a tu ZONK- kolega robi pojazd po hot 13 i to na konfie gg, którą niezawodny Pufiasty musiał stworzyć, a po co? się pytam po co? noo, ja też nie wiem :(
user: jak czytam wypowiedzi na forum to zdaje się spoko loko luz i spontan. Życzenia wszystkim lostowiczom- cud, miód i orzeszki. Ale...ale..(patrz wyżej- konfa Pufy :))

Maryśka
avek: mówi sam za siebie :D subtelny conje? ;> u Ciebie widziałam lepsze, ale zawsze potem Mosia Ci je podkradała, więc podoba mi się, bo Mosia Cię choć nie okradnie mhm
sygnatura: hihi^^ kojarzy mi się z naszymi rozmowami ^^ zawsze rzucam tekstem: Isu co będziemy robić. a Ty wymyślasz co :P bezbłędna! :D
nick: wole wszystkie odmiany Isy ^^ tak jak w przypadku Mosi- Rejczel, tak i tu Isa, Is, Iśąbęłłę, Isabelle etc a nie Mary czy nawet Maryśka :D
user: Moja Isa, największa miłość ^^ Godziny spędzone wgapiając się w monitor o.O przeszłyśmy przez ogame, KA, a nawet metina o.O o l-o i dwóch takich innych to już nie wspomne :D Rozpierdziela mnie na każdym kroku :D nawet teraz:
Is 14:20:56
ale konskim gownem smierdzi na dworze :O
Is 14:21:02
ogólnie plackiem


no właśnie ^^
robie świetne komiksy i obrazki ^^ a do tego jest śliczna <3 i jak tu nie kochać mhm
Czasem jej nie rozumiem :D ale ja czasem siebie nie rozumiem więc..ekhem..nie ważne :P
Kopalnia pomysłów ^^ Wszystko co robimy to of kors jej pomysł ^^ ona o wszystkim decyduje i <olaboga> podoba jej sie wszystko co ktoś zrobi :)
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez AR Reprezentant » 03 maja 2010, 20:06

Yona napisał(a):
Astral napisał(a):Przecież to tylko kolega ARa, pisze zapewne co on mu podpowiada :f


Nie kolega, tylko jego multikonto :D. Sprawdzone w panelu ;[.


HAHAHA !!

Yona jesteś wręcz żałosna !! HAHAHA multikonto hahaha... nawet go nieznam z rl tylko gry ... ciekawe co wy macie za panel skoro ja gram po jednej stronie Polski a on po drugiej...
AR Reprezentant
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 19
Dołączył(a): marca 2010

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Generał Kajzera » 03 maja 2010, 20:37

:shock:
Po co tu wracałeś ? Odejdź w pokoju .
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Blucyfer » 04 maja 2010, 07:14

KupapuK napisał(a):
Yona napisał(a):
Astral napisał(a):Przecież to tylko kolega ARa, pisze zapewne co on mu podpowiada :f


Nie kolega, tylko jego multikonto :D. Sprawdzone w panelu ;[.


HAHAHA !!

Yona jesteś wręcz żałosna !! HAHAHA multikonto hahaha... nawet go nieznam z rl tylko gry ... ciekawe co wy macie za panel skoro ja gram po jednej stronie Polski a on po drugiej...

Nie znasz jej, nie możesz stwierdzić, czy jest żałosna, czy nie.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Kyś » 07 maja 2010, 17:50

Kupapuk

Nick : Kojarzy mi się z postacią z Crasha Bandicoota
User : NIE ZNAM, ALE MAMINSYNEK Z NIEGO 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Pufcik :

Nick : Niezmiennie, ma już swoją markę :F i wonsik, ale to tak nawiasem mówiąc
Syg : Nawet nie taka zła. Fajna nawet.
Av : Nie zły, nie rewelacyjny. Nie pasuje do sygi
User : Mister Wons. Czasami głupio się zachowuje, czasami głupio się zachowuje a jeszcze innym razem głupio się zachowuje. Ale ogólnie potrzeba takich ludzi, żebyśmy się mogli z nich śmiać. Czy coś... :D Nie no, fajny jest czasami...czasami... :F

BlooD

Nick : Kijowo że nie zwykłe Bloo :D Ale i tak oryginalny.
Syg : Razi mnie w oczy, ale ogólnie fajne kolorki... :C
Avek : świetny, bardzo mi się podoba :D
Admin....User * : Bloo jak Bloo. Ma żółwia, fanklub i podpis na forum xn - "Jestem adminem www.lost-online.pl" ... :D Spoko kolo.
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Skrzynia » 07 maja 2010, 18:39

KySiO

Nick: Dręczenie shift'a
Syg: Ok, Ok... Nie rozumiem, ale dobra.
Av: Hugo dance
User: Koleżeński i szalenie przemiły człowiek. Uwielbiam jego poczucie humoru. Przyszły szef mojej nowej drużynki. W skrócie fajowy typ 8)
Avatar użytkownika
Skrzynia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 268
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Kyś » 07 maja 2010, 18:40

Skrzynia napisał(a):KySiO

Nick: Dręczenie shift'a



Nie, nie - Kysio, nie KySiO :D :D :D



Skrzynie oceniać, nie mnie <dla niewiedzących>
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Skrzynia » 07 maja 2010, 18:50

Kysio napisał(a):Nie, nie - Kysio, nie KySiO :D :D :D


Ups... Sorki, mógłbym przysiąc, że widziałem inaczej napisane, ale trudno
Avatar użytkownika
Skrzynia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 268
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Crew » 07 maja 2010, 21:40

Skrzynia
Nick:Czyżby go zamykali w skrzyni?
syg:-
avek:zajebisty wypasiony
user; nic do nie go nie mam , spoko nawet
Avatar użytkownika
Crew
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 271
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Sayid

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez ToniPawel » 10 maja 2010, 15:40

Hellboy
Nick:Kojarzy mi się z filmem , ale całkiem spoko.
Sygnatura : Ah... ,Desmond nie lubię go .Ale nawet nawet .
Avatar : Bardzo mi się podoba .
User : No ... nawet spoko. Ale masz ...
SPOILER:
Grać w The Lost Series , bo nie mam z kim chodzić po dżungli
Avatar użytkownika
ToniPawel
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 87
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Dlaczego AR » 09 sie 2010, 20:59

ToniPawel

Nick: Toni to ksywa , Paweł to imię , nic specjalnego
Sygnatura : Standardowa
Avatar : Słaba jakość
User : Dobrze spamuje forum i blogi
Avatar użytkownika
Dlaczego AR
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 72
Dołączył(a): listopada 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Jacob

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry, zabawy i konkursy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron