Oceń swoje poprzednika

Forumowe gry, konsole, zabawy i inne tasiemce.

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Blucyfer » 30 kwi 2010, 17:23

Urszula

av: świnia? mam nadzieję, że to nie ona :(
syg: brak
nick: imię. nic specjalnego.
userka: chyba wie co chce, czasem rzuca się i wozi, czasem nie wiadomo o co jej chodzi. Moja fanka, potrafi mi ulżyć w potrzebach (niemal zawodowo ;>, czyżbyśmy o czymś nie wiedzieli?), umie robić komiksy. Z buzi mi przypominała laskę z gór, ale już nie pamiętam, skupiałem swoją uwagę na coś innego. Wyrywano jej zęby. Ma Robina jako chłopaka, bo układa rapy. Niezbyt ją znam, mam nadzieję, iż poznam.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Robinek » 30 kwi 2010, 17:45

BlooD

av: Fajny, fajny ale to nie Ty :(
syg: Dziwny D: bywały lepsze.
nick: Patrz Astral. Małpka jeszcze z avem rl
user: Dziwny gość O_o myśli że układam rapy xD rotfl Rzuca się i wozi i nie wiadomo o co mu chodzi xDDD Dobry tekst ma czasem ale humor na + zdecydowanie wśród tych trudnych warunków D: Dawniej nieudacznik? i histeryk? O_o lajf is brutal ale chyba już Ci przeszło ^^ nie lubi mnie idk why :cry: ale daje rade! :P szkoda że nie jest już na właściwym stanowisku :(
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez AR Reprezentant » 30 kwi 2010, 21:12

pozdro blood
Ostatnio edytowano 30 kwi 2010, 21:18 przez AR Reprezentant, łącznie edytowano 1 raz
AR Reprezentant
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 19
Dołączył(a): marca 2010

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez AR Reprezentant » 30 kwi 2010, 21:13

BlooD napisał(a):dlaczego ar

kojarzę go z jednego faktu - nikt go nie lubi :? Więc mamy coś ze sobą wspólnego... Czemu go nikt nie lubi? to jest zagadka.



Blood chyba Ciebie nikt nielubi ... myślisz ze zależy mu na wirtualnych znajomościach tak jak Tobie... Internatowy podrywaczu
AR Reprezentant
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 19
Dołączył(a): marca 2010

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Ursulla » 30 kwi 2010, 21:35

KupapuK napisał(a):
BlooD napisał(a):dlaczego ar

kojarzę go z jednego faktu - nikt go nie lubi :? Więc mamy coś ze sobą wspólnego...



Blood chyba Ciebie nikt nielubi

no toż to napisał o.O
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Kyś » 30 kwi 2010, 21:40

Offtopic:
Komiks Ursulli - rul jak stąd do Rzeszowa :D


Robinek :D

Avek : Bardzo fajny i taki jakiś mi się klimatyczny wydaje. Pasuje mu, pasuje <yes> Robin, jaki miałeś wcześniej ? Sawyera bodajże ?

Nick : No, trochę taki gejowski. Mówi to gość z nickiem KySiO.. No, ale tak na serio to fajny nick nawet. Gorzej by było gdyby się zjawił ktoś z nickiem BATMAN, bo wtedy ktoś mógłby pomyśleć żeś podwładna dzicz Batmana <bezradny>

User : Robin jak to Robin, niezmiennie od dwóch lat kosi wszystkich, mało mówi i strzela z łuku :D
Fajny kolo. Bardzo fajny. Pamiętam jak byliśmy w drużynie Krewni Jacoba czy coś :D :D :D Stare, dobre czasy 1 sezonu :D :D
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez AR Reprezentant » 30 kwi 2010, 22:11

KySiO napisał(a):
Offtopic:
Komiks Ursulli - rul jak stąd do Rzeszowa :D


Robinek :D

Avek : Bardzo fajny i taki jakiś mi się klimatyczny wydaje. Pasuje mu, pasuje <yes> Robin, jaki miałeś wcześniej ? Sawyera bodajże ?

Nick : No, trochę taki gejowski. Mówi to gość z nickiem KySiO.. No, ale tak na serio to fajny nick nawet. Gorzej by było gdyby się zjawił ktoś z nickiem BATMAN, bo wtedy ktoś mógłby pomyśleć żeś podwładna dzicz Batmana <bezradny>

User : Robin jak to Robin, niezmiennie od dwóch lat kosi wszystkich, mało mówi i strzela z łuku :D
Fajny kolo. Bardzo fajny. Pamiętam jak byliśmy w drużynie Krewni Jacoba czy coś :D :D :D Stare, dobre czasy 1 sezonu :D :D



av: niewiem czemu Tobie podobaja sie faceci, ktorzy kreca tylkiem, ale spoko, lubisz to masz, a mi nic do tego...

nick: Kysio... masz 12 latek tak ?

us: lizusek, wogole nie smieszny, brak inteligencji :)
AR Reprezentant
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 19
Dołączył(a): marca 2010

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Kyś » 30 kwi 2010, 22:59

KupapuK napisał(a):
KySiO napisał(a):
Offtopic:
Komiks Ursulli - rul jak stąd do Rzeszowa :D


Robinek :D

Avek : Bardzo fajny i taki jakiś mi się klimatyczny wydaje. Pasuje mu, pasuje <yes> Robin, jaki miałeś wcześniej ? Sawyera bodajże ?

Nick : No, trochę taki gejowski. Mówi to gość z nickiem KySiO.. No, ale tak na serio to fajny nick nawet. Gorzej by było gdyby się zjawił ktoś z nickiem BATMAN, bo wtedy ktoś mógłby pomyśleć żeś podwładna dzicz Batmana <bezradny>

User : Robin jak to Robin, niezmiennie od dwóch lat kosi wszystkich, mało mówi i strzela z łuku :D
Fajny kolo. Bardzo fajny. Pamiętam jak byliśmy w drużynie Krewni Jacoba czy coś :D :D :D Stare, dobre czasy 1 sezonu :D :D



av: niewiem czemu Tobie podobaja sie faceci, ktorzy kreca tylkiem, ale spoko, lubisz to masz, a mi nic do tego...

nick: Kysio... masz 12 latek tak ?

us: lizusek, wogole nie smieszny, brak inteligencji :)



...Ale...ale.... :cry: :cry: :cry:
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Warda » 30 kwi 2010, 23:25

Kim Ty jestes KapupuK zeby tak jezdzic ludziom jak nawet ich nie znasz ;[ Toż to gorszy od Toudiego nawet jestes
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Toudi » 30 kwi 2010, 23:47

Robin napisał(a):BlooD (...) szkoda że nie jest już na właściwym stanowisku :(

no, wyjebali go z mcdonalda za oceny w szkole.

Warda napisał(a):;[ Toż to gorszy od Toudiego nawet jestes

: D
Toudi
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 198
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Astral » 01 maja 2010, 09:18

Przecież to tylko kolega ARa, pisze zapewne co on mu podpowiada :f Skończe ten offtop:

KupapuK
av: Brak
syg: Brak
nick: Zabawnie brzmi.
user: Nie znam.
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Dlaczego AR » 01 maja 2010, 09:37

Offtopic:
Jaki kolega ??? dał mi tylko 3 apteczki , ponoć ty chodzisz z nim do klasy :shock: :shock: :shock: :shock:
Avatar użytkownika
Dlaczego AR
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 72
Dołączył(a): listopada 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Jacob

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Blucyfer » 01 maja 2010, 10:16

Przecież to alterkonto AR, sprawdzone info.

Pozdro.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Yona » 01 maja 2010, 12:52

Astral napisał(a):Przecież to tylko kolega ARa, pisze zapewne co on mu podpowiada :f


Nie kolega, tylko jego multikonto :D. Sprawdzone w panelu ;[.
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Rachel » 01 maja 2010, 12:56

Astralek już był, więc w takim razie na celownik idzie Blucuś :P

Nick:
Mega pozytywny. Uwielbiam Blue z tej bajki na CN :mrgreen:
Obrazek
Czyż nie jest uroczy? ;>

Sygnaturka:
Hmm... śmiem twierdzić, że lepsza od tych poprzednich o zabarwieniu erotycznym :}

Avatarek: Oczywiście nie tak piękny jak mój [zatem szału ni ma], ale jest okkkej.

User: Tutaj pojawia się największy problem, bo ciężko zdefiniować osobowość Bluu. Wpierw Go lubiłam, potem nie lubiłam, później znów lubiłam, a teraz to już sama nie wiem :P Bywa niemiły i ma chamskie odzywki, ale dla mnie raczej sympatyczny zawsze był [chociaż wody nie chciał dać :(] :P. Prawie nikt z l-o Go nie lubi, więc mamy ze sobą coś wspólnego [tylko nie rób później multikont jak Ar :? ]. Ma własne zdanie, nie sugeruje się opiniami innych, jest szczery do bólu, co czasem wkurwia :D. Ma fajne podejście do swojej osoby. Gawś Go odbarwił z zazdrości, co jest wielkim błędem, gdyż nikt jak Blu nie nadaje się tak na admina, a przynajmniej moda [ a już na pewno nie LL :} ]. Ogólnie Blu to Blu - unikalna postać na tym forum. "Rzuca się i wozi i nie wiadomo o co mu chodzi" xddd :lol: :lol: :lol: . Robi fajną gazetke, a komiks o Skrzyni to już w ogóle xdd. Ogólnie, co tu dużo mówić, mój ex-narzeczony xdd Można z Nim pogadać normalnie i poważnie też, chociaż rzadko :twisted: Do innych usherów ma stosunek raczej ironiczny i drwiący, za co powinien dostać klapsa :D

btw. jestem jego wielką fanką i kocham Go <3
Avatar użytkownika
Rachel
Świnki trzy
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 54
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Podhale
Ulubiona postać: Sawyer

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry, zabawy i konkursy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron