Nowa gra strategiczna

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: Nowa gra strategiczna

Postprzez Shiroyasha » 17 maja 2011, 16:21

widzę że stworzyliście mi konto ale nie wysłaliście mi danych potrzebnych do logowania
Shiroyasha
 

Re: Nowa gra strategiczna

Postprzez Gaw » 18 maja 2011, 21:31

Simba napisał(a):nie dość że zapomniałem o tej słabej grze i wlazłem dzisiaj... a tutaj nic! wstyd, hańba i LucyLu normalnie...


Gra została przygotowana w stopniu potrzebnym na zaliczenie. Obronę mam w poniedziałek. Później zamykam grę i zacznie powstawać wszystko co było planowane. Nie wiem czy poza ogólnym zarysem funkcji coś tam zostanie.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Nowa gra strategiczna

Postprzez Simba » 18 maja 2011, 22:33

To źle... bo miałem nadzieje na klapę roku 2012 :( bo zakładam że w tym nawet 10% gry nie zrobisz :(
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron