Mytyle

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

Mytyle

Postprzez Gaw » 27 lut 2011, 15:16

Na grze krąży trochę wybrakowana wersja zdarzeń, która w skrócie brzmi - zbanowaliśmy męża Mytyla. Ze względu na wysoką pozycję gracza pojedziemy z tym dosyć nietypowo.

W rzeczywistości wyglądało to mniej więcej tak:

16.08.2010, Mytyl prosi o zmianę nicka na "Mytylek". W odpowiedzi dowiaduje się, że nick jest już zajęty. Kto był właścicielem konta "Mytylek" (założonego w marcu) już wiecie.

01.2011, Zauważyliśmy, że Mytyl gra za magstachu. Po paru tygodniach obserwacji, zdecydowaliśmy się zablokować jej dostęp na konto magstachu. Jedna mieszka w Berlinie, druga gdzieś w Polsce, więc takie przeskakiwanie było trochę nierealne. W tym czasie Mytyl oszukiwała Was, m.in. walcząc na 2 konta, przerzucając łatwo itemy do obozu, powiększając sobie plecak (2 plecaki pod ręką) i zajmując niesłusznie 2 miejsca w okolicach TOP 10.

21.01.2011, Temat w kontakcie, oczywiście kłamstwa na obronę:
Mytyl napisał(a):oki przeczytalam ostrzezenie tylko ja nie korzystam z konta magstachu poprostu czasami gramy ja jednym laptopie bo ja mam bezprzewodowy internet wtedy logujemy sie na 2 przegladarkach internetowych. ale dobrze niema problemu wystarczylo tylko wczesniej napisac. pozdrawiam i przepraszam za klopoty

Gaw napisał(a):Witaj,

Byłbym w stanie w to uwierzyć, jednak zgłaszałaś wcześniej, że nie mieszkacie razem ( link ).

Drugi problem powstaje przez to, że moja specjalizacja to sieci komputerowe. Po konsultacji ze znajomymi (też sieciowcami) mam 100% pewność, że IP wskazującego na Berlin nie możesz używać w Polsce. IP siostry wskazuje na okolice Łodzi. Możesz to sprawdzić wpisując 85.178.147.1 i 82.160.16.2 na stronie http://www.ip-adress.com/whois/.

Połowa wizyt na koncie siostry pochodzi z Twojego IP. Jest więc o połowę mniej aktywna niż wskazuje na to ranking. Żeby zapewnić Ci uczciwą rywalizację, cofnę siostrze respekt poniżej Twojego, bo jesteś obecnie dużo aktywniejsza.

Nie wiem jakie wynikną z tego konsekwencje, bo od jakiegoś czasu nie zajmuję się karami. Przypominam o regulaminie i bardzo dużych korzyściach jakie można tak osiągnąć (walki, wymiany, czy to co widać - duże różnice w rankingu).

Dziękuję za współpracę i pozdrawiam

Co dobre, kary nie było żadnej. Dla strachu poleciała może jakaś dniówka z konta magstachu, żeby zrównać je levelami.

25.01.2011, 4 dni po ostatniej akcji, w kontakcie pojawia się następny temat. Dziwnym zbiegiem okoliczności (akurat teraz) grać zaczyna mąż naszego Mytyla (mały plecak stał się uciążliwy?). Co więcej, nie zakłada konta, a używa założonego prawie rok wcześniej, z nickiem "Mytylek".
Mytylek napisał(a):dziendobry chcialam poimfomowac ze moj maz se wczoraj zalozyl konto na lost online i bedzie w nia gral.Pisze zeby niebylo zadnych niedomowien i problemow po ostatniej histori z graczem magstachu.Tak wiec ja gram na pc a moj maz na laptopie, wiec wydaje mi sie ze nie bedzie problemu zbo bedziemy mieli chyba inne IP logowan.
W razie czego prosze odpisac.


Rzeczywistość wygląda jednak inaczej. Jedno i drugie konto używane jest z tego samego IP, a najczęściej z tego samego sprzętu. Dodatkowo, przerzucane są setki przedmiotów między 3 kontami.

02.2011, na LOST Online zablokowane zostały wymiany z jednego IP. Nie ma już wątpliwości, że "Mytyl" bardzo korzysta na obecności "Mytylka". Mytyl ignoruje nasz zakaz i przerzuca przedmioty przez ziemię (zamiast wymian). Tą opcję też po czasie zablokowaliśmy. Mytyl pozostaje bezkarna.

17.02.2011, kolejny wpis w kontakcie:
Mytyl napisał(a):chcialam poinformowac ze zmienilam interen na bezprzewodowy i narazie mam 1.
drugi dostaniemy po 1 marca.
Do tego czasu ja i mytylekbedziemy grac z jednego internetu ale osobno.
Ja bede glownie grala a on bedzie sie logowal co jakis czas na parenascie minut.

Wszystko wygląda jednak po staremu. IP jest jedno (z tym nie ma problemu, ale po co wymyślać drugie?), a tekst o logowaniu co jakiś czas na paręnaście minut wydaje się tylko dziwnym tłumaczeniem nietypowego stylu gry.

02.2011, docierają zgłoszenia od niezadowolonych graczy, że "Mytyl" ich "robi" na 2 konta przy walkach. Jest to oczywiście prawdą, a wizyty na jednym i drugim koncie są prawie identyczne - o każdej porze dnia i nocy konta używane są w takim samym schemacie.

Wizyty. Tylko strona, cała reszta wygląda identycznie - dwa konta używane o tych samych godzinach. Zawsze razem na 1 komputerze, pomimo posiadania dwóch (różnice w identyfikacji przeglądarki). Myślę, że już bez tego sytuacja jest dosyć oczywista.
- http://i54.tinypic.com/9u6y4i.png
- http://i54.tinypic.com/2lbe24w.png

26.02.2011, drugie konto zostaje zablokowane. W kontakcie pożegnalny foch, pomimo że nie dostała żadnej kary za swoje działania.
Mytyl napisał(a):Jestescie jedna wielka pomylka ten wasz caly serwis to jedno wielkie bagno zaluje ze w ta gralam.
W zyciu nie sadzilam ze istnieja na tym swiecie tacy ludzie jak wy wredni i hamsy.
A te twoje teksty LL sa beznadziejne jak je czytalam to normalnie mi sie zygac chcialo.
Naraska
a bym zapomniala wiecie co mnie ciekawi najbardziej jak to jest ze wszyscy w druzynach sie wymieniaja tylko nas sie przyczepiliscie.
Ale niematwcie sie na kazdym forum napisze o tej waszej giereczce i przemilycz administratorach i kazdemu odradze ta gre.

Gaw napisał(a):Witaj,

Jesteś cholernie zakłamana, ale darmowej reklamy nigdy zbyt wiele, więc nie krępuj się i pisz. Oszukujesz innych graczy od miesięcy i kompletnie nic Ci się z tego powodu nie stało. Myślałem, że się ucieszysz, bo np. wczoraj ktoś inny z TOP 20 poleciał za multikonto. Temat jest typowo informacyjny, jak pozostałe Twoje tematy, więc zamykam.


Na koniec dalszy ciąg focha i przerzucenie setek przedmiotów na konto magstachu:
- http://i53.tinypic.com/23jmhcw.png (więcej się nie zmieściło na screenie).
Jak wiecie, takie prezenty też nie są dopuszczalne, bo psują Wam rywalizację (nam to żadnych szkód nie przynosi). Kto w tej sytuacji jest "hamski" i zły? Sami oceńcie.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Mytyle

Postprzez Simba » 27 lut 2011, 15:28

Ale jaja,większy post i afera niż za moich czasów jak o mnie post na portalu Gaw napisałeś:D ale zgadzam się i popieram TO OSZUSCI I TRZEBA BYŁO ICH ZBANOWAĆ JUŻ DAWNO bez zadnych Ale... dales im szanse widać cii uznali ze za mądrzejsi od ciebie:D wielki plus dla was ^^ Dobrze im tak.
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Mytyle

Postprzez Astral » 27 lut 2011, 15:30

I tak powinny być ukarane Mytyl i magstachu, nie tylko ban dla Mytylka.

Dobra akcja tak czy inaczej, dobrze, że wykryliście to i widać, że nie da się tu tak oszukiwać :D
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Mytyle

Postprzez Kyś » 27 lut 2011, 15:33

I mag i Mytyl powinne polecieć, przykro mi. Ale tak czy siak, dobra akcja, gratuluję nosa.
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Mytyle

Postprzez Blucyfer » 27 lut 2011, 15:36

A my z tymi ludźmi często rozmawialiśmy, przebywaliśmy obok...
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Mytyle

Postprzez Makaveli » 27 lut 2011, 15:40

Gaw napisał(a): Jedna mieszka w Berlinie


I wszystko jasne :mrgreen:
Avatar użytkownika
Makaveli
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 152
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mytyle

Postprzez Cari » 27 lut 2011, 17:28

W końcu xD

tak samo te pytania na czacie dla "zmyłki" dobre były :D

[16:07] mytylek: hej mam pytanie
[16:08] mytylek: czy trza cos miec w plecaku zeby odkryc perle
[16:08] Mongoł: nie
[16:08] mytylek: bo znalazlem samolot a perla mi sie nie pokazala
[16:08] CroCop CC: treba miec samolot
[16:08] tech4u: samolot trzeba znalezc
[16:08] CroCop CC: za maly lvl moze
[16:09] CroCop CC: poszukaj na okolo
[16:09] BadNash: w dolzejdz
[16:09] Ursulla: rusz się
[16:09] mytylek: mam27 lvl
Avatar użytkownika
Cari
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 145
Dołączył(a): lipca 2009
Lokalizacja: Racibórz
Ulubiona postać: Jack

Re: Mytyle

Postprzez Generał Kajzera » 27 lut 2011, 17:30

DjDziadzior napisał(a):
Gaw napisał(a): Jedna mieszka w Berlinie


I wszystko jasne :mrgreen:


Skrzynia już się tym zajmie.
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob


Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron