muzyka

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: muzyka

Postprzez Gravity » 20 paź 2008, 12:10

Jrock :D
Avatar użytkownika
Gravity
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 143
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Elbląg
Ulubiona postać: Charlie

Re: muzyka

Postprzez Toudi » 27 lis 2008, 00:27

>> Rodzajów muzyki słucham mnóstwo, nie ograniczam się do jednego. Jednak zdecydowana większość mojej kolekcji to odziedziczone po ojcu stare, dobre, rockowe brzmienia. Konkretniej głównie amerykański i brytyjski rock lat 60', 70' i 80', melodyjne, acz mocne brzmienia takich bogów, jak Led Zeppelin, Deep Purple, Rolling Stones, Pink Floyd, Yes, Genesis, The Kinks, The Doors, AC/DC, ZZ Top, Queen, U2, Uriah Heep, Jimi Hendrix, Guns'n'Roses itd itd. Z młodszej nuty tego pokroju Oasis, Placebo; mniej rockowo lecz rockowo - Nirvana (że niby jakieś grunge^^); do wyżycia się - Linkin Park; z ukierunkowaniem na metal - Black Sabbath. Jeszcze sporo więcej jest tego wszystkiego, a ogólnie całą powyższą wyliczankę wrzucam do jednego wora z etykietą 'rock zagraniczny'.
>> Co się ma rocka polskiego - też trochę tego jest. Większość to chyba alternativ, ale znawcą nie jestem ;[[ Niemniej pierwszym zespołem jaki zacząłem słuchać i który uwielbiam po dziś dzień jest Kult. Kazik wciąż koncertuje, coś tam tworzy z Buldogiem, się chłop trzyma. Dalej to już mniejszej świeży Dżem, Republika, Pidżama, co nieco Coma; bardziej dziecięco - Strachy, T.Love, i ew. Farben Lehre.
>> Mniej rockowo, lecz też dziadki - Bob Dylan, Mike Oldfield.
>> Staro POPowo - Michael Jackson, ABBA, Madonna, Prince i chyba nic więcej. Mało tego słucham.
>> Reggae, czyli wszystko Boga Marley'a + co się nada, a ostatnimi czasy do tej grupy powrzucałem polskiej muzyki. Mesajah, Power of Trinity, Daab, Eastwest Rockers (choć ogólnie znajomość reggae u mnie nieco kuleje). Jednak jedynym artystą z tej beczki któremu nic nie zarzucę to Bob nad Boby - Bobbo Marleyo.
>> Murzyny, rapy & hip-hopy - mało, jednak Eminem jak najbardziej dobrze nawija. A polska scena? Jeszcze niedawno nią gardziłem. Teraz... w sumie też, ale są wyjątki ^^ Do O.S.T.R. przekonał mnie kumpel, byłem na ich koncercie, Ostry naprawdę gada z sensem. No i Fisz do tego.

Dozo i pozdrr, choć fsumie pewnie jeszcze z 50 razy będę chciał to zedytować i coś dodać

i link gratis, do wysłuchania o 4 nad ranem:
http://www.youtube.com/watch?v=D_H3IR6XBRI
no, chyba że przypadkiem nie ma teraz 4 nad ranem, możesz ew. doświadczyć tego:
http://www.youtube.com/watch?v=kiM9X1ye ... re=related
Toudi
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 198
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: muzyka

Postprzez Gravity » 27 lis 2008, 00:41

Wow.
Klasyki jeśli o rocka chodzi :D
A co do linków to te July Morning , genialna gitara :D
Avatar użytkownika
Gravity
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 143
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Elbląg
Ulubiona postać: Charlie

Re: muzyka

Postprzez Generał Kajzera » 28 kwi 2010, 14:34

Pufcik napisał(a):Metal !!!
Metallica
Linkin Park
Nirvana
Iron Maiden
Marilyn Manson

wow - BlooD



żal...
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: muzyka

Postprzez Astral » 28 kwi 2010, 15:43

Hmm. No cóż, kiedyś słuchałem właściwie samego techna, z 3 lata temu przestałem przerzucając się na ambitniejszą muzykę, zacząłem od słuchania Linkin Parka, Nickelbacka oraz Green Daya. Później odkryłem Nirvanę i do tej pory to mój ulubiony zespół, którego nic nie przebije ^^' Prócz tego będzie po troszku: Depeche mode, Ostatnio Led zeppelin, Iggy Pop, The Doors, AC/DC, Guns N' Roses, odświętnie RHCP, teraz też The Killers. Michaela Jacksona lubię. Wielu zespołów po prostu pojedyncze piosenki słucham więc nie ma co wymieniać. Z polskiej sceny muzycznej przede wszystkim Kult :D . Poza tym może Myslovitz, T. Love , Farben Lehre - to z lżejszej muzyki, brudne dzieci sida, cool kids of death, The Bill, ostatnio Siekiera mi się spodobała. No i przede wszystkim Dorota Rabczewska, oraz Piotr Kupicha.
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: muzyka

Postprzez Blucyfer » 28 kwi 2010, 17:03

Astral napisał(a):Później odkryłem Nirvanę i do tej pory to mój ulubiony zespół, którego nic nie przebije ^^'


Spoko. Przejdzie ci.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: muzyka

Postprzez Astral » 28 kwi 2010, 17:21

Przykro mi, lecz nie, nie znajdę lepszego zespołu.
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: muzyka

Postprzez camilllll » 28 kwi 2010, 18:10

Łoooo, to i ja się wypowiem ;) Głównie to słucham Linkin Park.. 7,5 lat temu ich usłyszałem i słucham do dziś.. Ale nie tylko oni lecą u mnie w głośnikach. 3 Doors Down (taki post grunge/rock alternatywny - muszę się na ich koncert wybrać kiedyś), najbardziej znani z 'Here Without You'. Potem Metallica (thrash/heavy) - ostatnio przeszli mi i nie słucham ich tak często :) Slipknot (Nu-Metal), który ostatnio polubiłem. Swojego czasu Good Charlotte (taki Punk-Rock, Pop-Punk) uwielbiałem, obecnie tak rzadziej słucham. Kilka piosenek Iron Maiden (Heavy metal), Evanescence (Rock gotycki), Papa Roach (Nu-Metal), Vader (Death metal), Aerosmith, G'n'R, AC/DC, Helloween, Godsmack, Scorpions.. To by było na tyle :) Mimo wszystko czasie polubię jakiś popowy kawałek :P
Avatar użytkownika
camilllll
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 136
Dołączył(a): października 2008
Lokalizacja: Wadowice
Ulubiona postać: Desmond

Re: muzyka

Postprzez Blucyfer » 28 kwi 2010, 18:38

camilllll napisał(a): Potem Metallica (thrash/heavy)


Kolejny Łepek.


tip: spróbujcie posłuchać czegoś, co nie leci w Esce Rock.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: muzyka

Postprzez camilllll » 28 kwi 2010, 21:00

BlooD napisał(a):
camilllll napisał(a): Potem Metallica (thrash/heavy)


Kolejny Łepek.


tip: spróbujcie posłuchać czegoś, co nie leci w Esce Rock.


Po 1 to nie wyciągaj tego z całego zdania, jakbyś zauważył to po pauzie jest napisane: 'ostatnio przeszli mi i nie słucham ich tak często'
Po 2 nie słucham Eski Rock, wybacz.. Jeśli już to Radiowa Jedynka/Trójka ;]
Po 3 wali mnie to co o nich sądzisz, bo 'Kill 'Em All' komerchą nie było.
Po 4 jeśli Cię to zadowoli, to przepraszam Cię bardzo i zacznę słuchać tego co Ty, bo tylko to jest prawdziwą niekomercjalną muzyką, która nie leci w Esce Rock
Po 5 napisz może co Ty słuchasz, to też się 'pośmiejemy' ;)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
camilllll
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 136
Dołączył(a): października 2008
Lokalizacja: Wadowice
Ulubiona postać: Desmond

Re: muzyka

Postprzez Gratka » 28 kwi 2010, 23:26

Astral napisał(a):Przykro mi, lecz nie, nie znajdę lepszego zespołu.

Z przykrością muszę zgodzić się z Bloo... Przejdzie Ci. W Twoim wieku też szalałam za Kurtem i resztą. Z czasem miłość osłabła.
Gratka
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 200
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: z lodówki
Ulubiona postać: Desmond

Re: muzyka

Postprzez Blucyfer » 29 kwi 2010, 06:58

camilllll napisał(a):
BlooD napisał(a):
camilllll napisał(a): Potem Metallica (thrash/heavy)


Kolejny Łepek.


tip: spróbujcie posłuchać czegoś, co nie leci w Esce Rock.


Po 1 to nie wyciągaj tego z całego zdania, jakbyś zauważył to po pauzie jest napisane: 'ostatnio przeszli mi i nie słucham ich tak często'
Po 2 nie słucham Eski Rock, wybacz.. Jeśli już to Radiowa Jedynka/Trójka ;]
Po 3 wali mnie to co o nich sądzisz, bo 'Kill 'Em All' komerchą nie było.
Po 4 jeśli Cię to zadowoli, to przepraszam Cię bardzo i zacznę słuchać tego co Ty, bo tylko to jest prawdziwą niekomercjalną muzyką, która nie leci w Esce Rock
Po 5 napisz może co Ty słuchasz, to też się 'pośmiejemy' ;)

Pozdrawiam


Co? Ja po prostu miałem na myśli, żebyś nie nazywał Metallice jako trash/heavy. Mam przecież gdzieś co słuchasz i czy ci przejdzie to.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: muzyka

Postprzez Generał Kajzera » 29 kwi 2010, 11:30

BlooD napisał(a):Co? Ja po prostu miałem na myśli, żebyś nie nazywał Metallice jako trash/heavy. Mam przecież gdzieś co słuchasz i czy ci przejdzie to.


nooo... bo Metallica to raczej DiscoPolo(wg.blusia ogórusia) Co nje?
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: muzyka

Postprzez Blucyfer » 29 kwi 2010, 12:09

Metallica to nie metal.

I poprzedzając wasze krzyki - tak, wiem, że zespół nazywa się METALlica. To w zasadzie nic nie zmienia. Mogę stworzyć zespół pod nazwą "Kwartet smyczkowy", będąc sam i nie mając nigdy do czynienia z takimi instrumentami i co?
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: muzyka

Postprzez camilllll » 29 kwi 2010, 14:33

A może Metallica to electro? ;> Nie sugeruję się nazwą, bo ona w większości nic nie odzwierciedla. Ale kawałki typu Battery czy The Four Horseman spokojnie pod thrash/heavy podepniesz. Ale to nie jedyne dwa takie kawałki, tylko jest ich więcej.. Nie mówię o 'nowej' Metallice, ale o płytach do '90 roku :]

P.S: Skoro jesteś taki obeznany to powinieneś wiedzieć, że pisze się THRASH, a nie TRASH
Avatar użytkownika
camilllll
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 136
Dołączył(a): października 2008
Lokalizacja: Wadowice
Ulubiona postać: Desmond

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron