Mistrz gotowania

Informacje o wyspowych wydarzeniach.

Mistrz gotowania

Postprzez Misska » 31 gru 2011, 12:06

Zasady są proste - przyjeżdżacie na Sylwka i kroicie mi mięso. W nagrodę maczeta, ogórek i mis(s)ka do wylizania. Pozdrawiamy!
Avatar użytkownika
Misska
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 66
Dołączył(a): marca 2010

Re: Mistrz gotowania

Postprzez orion9090 » 31 gru 2011, 13:30

Daj spokój mam swoje trupy do wyrżnięcia.

Ps
Ja w nagrodę za pomoc w ćwiartowaniu zwłok daję stopy z grzybicą, ślepe kiszki, jelita, mózgi z małą zawartością neuronów oraz inne gratisy.
Avatar użytkownika
orion9090
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 156
Dołączył(a): września 2011
Lokalizacja: Zresztą
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Mistrz gotowania

Postprzez Shiroyasha » 31 gru 2011, 15:33

każdy wie że ze mnie mistrz gotowania...
pod jaki adres mam zajść ?
Shiroyasha
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 6
Dołączył(a): listopada 2011

Re: Mistrz gotowania

Postprzez orion9090 » 01 sty 2012, 03:01

Cie k**** zaraz ugotuję
Avatar użytkownika
orion9090
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 156
Dołączył(a): września 2011
Lokalizacja: Zresztą
Ulubiona postać: Sawyer


Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron