miejsca 25-27

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

miejsca 25-27

Postprzez Eis » 22 sty 2008, 17:10

Witajcie :D
Odkryłem wszystkie* 25 miejsc, z wyjątkiem obozu drużyny i grupy - gdy tam byłem nie 'doszły' mi do odkrytych miejsc...
A u niektórych się liczą, i w ten sposób mają więcej odkrytych miejsc - 27, nie 25.
Słyszałem pogłoskę, że wtedy, jak już chciałem zdobyć kolejne miejsca (obóz drużyny i grupy) było to wyłączone (że wliczają się do odkrytych miejsc), bo pfrzecież nie kazdy ma grupę, czy drużynę i nie było by w tedy fair...

co Wy na to?
jakieś wyjasnienia :P ?
Eis
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 340
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: miejsca 25-27

Postprzez Grom » 22 sty 2008, 17:18

"Wszystkie" - dziwne wydawało mi sie że twórcy dodają ciągle nowe miejsca. Mi w odkrytych miejscach pisze obóz drużyny ale współrzędne są E0 S0.
Grom
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 259
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Ben

Re: miejsca 25-27

Postprzez Gaw » 22 sty 2008, 22:56

bo pfrzecież nie kazdy ma grupę, czy drużynę i nie było by w tedy fair...


Nie rozumiem, co jest złego w miejscach tylko dla drużyn i grup. Nie trzeba się specjalnie wysilać żeby je mieć, nic to nie kosztuje i ogólnie nie widzę przeszkód. Jak będzie szansa, to pojawi ich się więcej.

Zdaje mi się, że obóz drużyny i grupy od wczoraj nikomu już nie pokazuje się na liście, a pomysł ze "wszystkimi" 25, czy nawet 27 miejscami jest nie wiem skąd. Już w tej chwili jest ich więcej, a jak napisał Grom - dochodzą nowe.

Obóz drużyny i grupy dochodził na listę kiedy tam weszliśmy, a nie nas "przeteleportowało".
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: miejsca 25-27

Postprzez Generał Kajzera » 24 sty 2008, 22:31

Kopnij bena ma na liście 25 miesjc a w statystykach 27 to nie fair
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob


Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron