Lokacja ???

Wasze pytania i odpowiedzi dotyczące gry.

Lokacja ???

Postprzez Custer » 08 kwi 2010, 20:24

Znalazłem lokację oznaczoną 3 znakami zapytania i na zdjęciu obszaru jest dżungla a w tle czarny koń:P.Czy to jest miejsce nierankingowe bo nić tutaj ciekawego nie znalazłem ani nić nie dostałem:/.To pytanko kieruję do adminów niech jak mogą mnie oświecą co do tego konia (albo to chmurka w postaci konia:P).Dziękuje z góry za odpowiedzenie mi na moje pytanie:).Pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
Custer
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 36
Dołączył(a): marca 2010
Lokalizacja: Białystok
Ulubiona postać: Ana-Lucia

Re: Lokacja ???

Postprzez Simba » 08 kwi 2010, 20:26

Daj Screena najlepiej to my też to zobaczymy :P

A jak nie wyświetliło się to miejsce w Gra> Miejsca to nie jest rankingowe z pewnością...
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Lokacja ???

Postprzez Astral » 08 kwi 2010, 20:29

Tak, to jedno z nierankingowych miejsc jak się łatwo można domyśleć. Jeśli coś nie zalicza się do miejsc, nie widzisz na mapie, a nie jest zwykłym obszarem to na pewno jest miejscem nierankingowym ;)
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Lokacja ???

Postprzez Custer » 08 kwi 2010, 20:40

Astral napisał(a):Tak, to jedno z nierankingowych miejsc jak się łatwo można domyśleć. Jeśli coś nie zalicza się do miejsc, nie widzisz na mapie, a nie jest zwykłym obszarem to na pewno jest miejscem nierankingowym ;)


Tak nie wyświetla się na mapie tego miejsca:P.Czyli jak nić nierankingowe ale trzeba przyznać ze z tego konia to dorodny arab jest:D:D:D.A co do screena to raczej nie bardzo i nie dziś i nie wiem kiedy ale jak tylko zawitam tam to jak nie zapomnę to zrobię i wkleję tutaj by wszyscy mogli zobaczyć tego konia:D
Avatar użytkownika
Custer
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 36
Dołączył(a): marca 2010
Lokalizacja: Białystok
Ulubiona postać: Ana-Lucia

Re: Lokacja ???

Postprzez Gaw » 08 kwi 2010, 21:01

Jak chcecie mieć zrobione te nierankingowe miejsca? Bo to są miejsca, które nie powinny być miejscami, dlatego nie są wyświetlane. Kolejny problem jest taki, że z pewnych powodów nie każdy będzie mógł wszystkie odkryć, ale pewnie do takiego Maka niektórzy będą chcieli wrócić.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Lokacja ???

Postprzez Simba » 08 kwi 2010, 21:04

To ze zdjęciem kropki do nierankingowych miejsc moim zdaniem MEGA głupia sprawa, niech wrócą się kropki i będzie GIT :P Albo niech chociaż każdy ma w tym samym miejscu a nie w różnych tak jak inne miejsca i wtedy kropka nie musi być - Bo jak dobrze kojarzę bo mam tylko krater i plaże to plaża bywała w różnych miejscach u graczy
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Lokacja ???

Postprzez Gaw » 08 kwi 2010, 21:10

Mega głupie jest oznaczanie konia (!!!) kropką. Mega głupie jest stawianie kropki w środku krateru, który widać z księżyca. Mega głupie jest, że jak wyżej pisałem, nie wszyscy będą mieli możliwość odkrycia tego nierankingowego czegoś.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Lokacja ???

Postprzez Custer » 09 kwi 2010, 00:44

Panie i panowie skończmy z tą kłótnią i niech będzie tak jak jest bo te miejsca nierankingowe każdy ma gdzie indziej i znaleźć je jest sukcesem dla każdego pojedynczego gracza który odkrył je sam bez pomocy innych i podanych współrzędnych:).Takie jest moje zdanie co do tych miejsc i na pewno nie ja jedyny tak myślę o tym:).No a teraz lecę spać już i życzę dobranoc tym którzy jeszcze działają w grze lub na forum;)
Avatar użytkownika
Custer
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 36
Dołączył(a): marca 2010
Lokalizacja: Białystok
Ulubiona postać: Ana-Lucia

Re: Lokacja ???

Postprzez Gaw » 14 kwi 2010, 00:15

Gdzie tam kłótnia, to była tylko oferta. "Miejsca nierankingowe" to złe określenie, dlatego nie są już prezentowane koło innych miejsc. Znalezienie krateru to jak znalezienie dżungli czy gór, znalezienie krowy czy konia to nie bardzo jak znalezienie miejsca. Znalezienie plaży na plaży też nie pasuje. Postawienie czegoś na mapie jako miejsce nierankingowe to luka dla mnie bardziej do stawiania easter eggów, a nie miejsc. Jak wyżej pisałem, do Maka niektórzy będą chcieli wrócić, więc słucham propozycji jak i gdzie to wyświetlać.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Lokacja ???

Postprzez Olek » 14 kwi 2010, 07:48

Tak jak np. masz ikonkę grupa i na nią naciśniesz to pojawiają się na mapie kropki gdzie są ludzie z grupy, przyjaciele czy drużyna. Więc może zrobić kolejną opcje "Miejsca nierankingowe" i po naciśnięciu na nią się będą pojawiały(jako np. niebieskie kropki) miejsca nierankingowe.
Avatar użytkownika
Olek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 122
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Ulubiona postać: Locke

Re: Lokacja ???

Postprzez Simba » 14 kwi 2010, 09:11

A może dodać więcej miejsc nierankingowych i w grze w (profil) - (miejsca) dodać pod zakładke (miejsca nierankingowe) i dam współrzędne tych miejsc. Albo po prostu tak jak Olek mówił zrobić tak jak grupa/przyjaciele na mapie że po kliknięciu się wyświetlają kropki albo po prostu zaznaczyć MacDonald , miejsca (???) kropkami koloru fioletowego czy co...
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Lokacja ???

Postprzez Custer » 14 kwi 2010, 17:34

Olek napisał(a):Tak jak np. masz ikonkę grupa i na nią naciśniesz to pojawiają się na mapie kropki gdzie są ludzie z grupy, przyjaciele czy drużyna. Więc może zrobić kolejną opcje "Miejsca nierankingowe" i po naciśnięciu na nią się będą pojawiały(jako np. niebieskie kropki) miejsca nierankingowe.



I to by była dobra sprawa moim zdaniem zrobić tak jak napisał Olek;)
Avatar użytkownika
Custer
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 36
Dołączył(a): marca 2010
Lokalizacja: Białystok
Ulubiona postać: Ana-Lucia


Powrót do Pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron