Liga Losta

Informacje o wyspowych wydarzeniach.

Re: Liga Losta

Postprzez Ursulla » 23 lut 2012, 14:05

redsunshine napisał(a):trochę zbaczasz z tematu, nie będę się za nikogo z moich tłumaczyć, ale skoro się reszta nie zapisała to każdy z nich ma jakieś powody, tak?

Mnie pytasz? Ich zapytaj. A jaki jest Twój powód? ratio? czy ratio? czy strach, że spadnie ratio? a może obawa, że spadanie ratio? z tych wszystkich powodów obstawie, że idzie Ci o ratio. Zgadłam?
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Liga Losta

Postprzez Redsunset » 23 lut 2012, 14:12

Ja znam ich powody, dlaczego nie biorą udziału. A dlaczego ja się nadal nie zapisałam, nie nie zgadłaś nie chodzi o ratio. Nie widzę zbyt wielu plusów, żeby brać udział w Lidze, chociaż dzisiaj byłam już za tym żeby się zapisać, teraz znowu nie wiem.
Avatar użytkownika
Redsunset
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 136
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Liga Losta

Postprzez Ursulla » 23 lut 2012, 14:20

Rozrywka, urozmaicenie gry, możliwość sprawdzenia się, rywalizacji, ciekawszy sposob spędzenia czasu na grze a nie tylko walenie po czynnościach, fajne nagrody i osiągniecie dodatkowe.
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Liga Losta

Postprzez Redsunset » 23 lut 2012, 15:08

Wszystko o czym napisałaś, czy to będzie to się okaże jak liga ruszy i jak będą pierwsze walki :)
Avatar użytkownika
Redsunset
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 136
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Liga Losta

Postprzez Rambo » 23 lut 2012, 15:27

Gaw wymyślił ligę. Nie wzięcie udziału w Lidze przez kogokolwiek z pierwszej dziesiątki rankingu wojowników to prztyczek w nos jemu wymierzony. Zwłaszcza jeżeli jest to osoba obecnie najlepsza. To powinniście sobie uświadomić.

Generalnie najlepsze osoby i tak będą uprzywilejowane. Nic nie tracicie. Stoczyłem całą batalię z Gawem i Elą żeby szanse wyrównać ale się nie udało.
Avatar użytkownika
Rambo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 329
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: http://www.youtube.com/watch?v=aCca5mPMp9A
Ulubiona postać: Locke

Re: Liga Losta

Postprzez Talib » 23 lut 2012, 15:33

Gaw napisał(a):Dodane zostało osiągnięcie dla uczestników ligi. Można aktywować po pierwszej walce.


Dobra zacheta.
I jesli LL mialaby sie odbywac regularnie,
mozna dodac tez inne osiagniecia z tym zwiazane, typu:
jakies weteran i inne majtki czyli wez udzial w lidze x razy,
zwyciestwo w lidze, zdybycie okreslonej liczby punktow,
zakonczenie rozgrywek z max 5 przegranymi walkami,
najwiecej wygranych ze wszystkich uczestnikow.
Inne pierdolki. wiecej osiagniec = wieksze zainteresowanie.
czolowi (i nie tylko) gracze ktorzy walcza o pozycje w rankingu pewnie nie odpuszcza takiej okazji.

Chociaz z drugiej strony nie wiem, ma to byc dobrowolne,
zeby nie siedziec na dupie i tak jak Ela napisala walic po czynnosciach.

Fajna ta liga, przydaloby sie nawet kilka takich podobnych rozgrywek,
dla graczy ktorzy juz gre odpuscili bo stala sie nudna,
ale moze wlasnie w jakiejs z tych rozgrywek beda sie chcieli pokazac i wygrac chociaz cos.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Liga Losta

Postprzez Redsunset » 23 lut 2012, 15:39

I tak do tej pory najlepszy argument "za" dał mi zupełnie kto inny :D takie słowa Rambo jak dawanie prztyczka w nos Gawowi, nie jest dobrym argumentem :) bo może po prostu tak normalnie nie chce/nie chciało mi się brać udziału w tejże lidze. Ale decyzję już tak czy siak podjęłam :)
Avatar użytkownika
Redsunset
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 136
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Liga Losta

Postprzez Redsunset » 23 lut 2012, 15:42

Co do tego co napisał Talib, czy fajne to się okaże jak się skończy, ale jak się ta pierwsza liga zakończy sukcesem, oby były kolejne.
Bo będzie możliwość obrony tytułu itd. Czy akurat więcej osiągnięć będzie się równało z większym zainteresowaniem, nie wiem, zależy co kto lubi :)

Sorki, że w dwóch postach ale za szybko kliknęłam wcześniej wyślij
Avatar użytkownika
Redsunset
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 136
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Liga Losta

Postprzez Ursulla » 23 lut 2012, 16:03

serio uważasz red, że cokolwiek zmieni fakt czy się zapiszesz czy nie?
Rozważasz za i przeciw i ok. Ale rozważaj je gdzie indziej a nie w tym temacie, bo spamujesz.
Jak nie weźmiesz udziału to Twoja strata, a co my na ten temat będziemy myśleć nasza sprawa.

Rambo, powtarzałam Ci słowa Gawa. Masz to samo zapisane na forum. Nie mów, że ja czegoś nie chce, kiedy ja słowem nie powiedziałam co chce. Jedynie co jest realne a co nie.

Talib, dobry pomysł. Pare osiągnięć pomoże osobom zapisanym (jak widać duża cześć osób to nooby) choć troche wyrównać poziom. Hmm...coś się z tego wykorzysta. Już teraz powiem, że za osiągnięcie ligowe, które zostało wprowadzone nagrodą jest karabin. A dlaczego? ponieważ cześć zapisanych osób nie posiada jeszcze.
A mimo wszystko miały odwage się zapisać, nie to co duża cześć naszej top 10 rankingu woj. ale to już inna sprawa.
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Liga Losta

Postprzez Redsunset » 23 lut 2012, 16:09

Staram się nie spamować, odpisałam tylko Rambo.
To ja mam pytanie co do Ligi....kiedy ruszają pierwsze walki?
Avatar użytkownika
Redsunset
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 136
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Liga Losta

Postprzez Gaw » 23 lut 2012, 16:15

Rambo napisał(a):Gaw wymyślił ligę. Nie wzięcie udziału w Lidze przez kogokolwiek z pierwszej dziesiątki rankingu wojowników to prztyczek w nos jemu wymierzony.


Prztyczki raczej nie dotrą, bo nie wiem kto jest w topce w rankingach. 28 osób, przy 10 aktywnych - jak dla mnie już sukces.

Talib napisał(a):I jesli LL mialaby sie odbywac regularnie,
mozna dodac tez inne osiagniecia z tym zwiazane, typu:
jakies weteran i inne majtki czyli wez udzial w lidze x razy,
zwyciestwo w lidze, zdybycie okreslonej liczby punktow,
zakonczenie rozgrywek z max 5 przegranymi walkami,
najwiecej wygranych ze wszystkich uczestnikow.


Osiągnięcia są z założenia takie raczej dostępne dla wszystkich. Bez motywów w stylu, że ktoś raz pominął to już nie dostanie.

redsunshine napisał(a):Co do tego co napisał Talib, czy fajne to się okaże jak się skończy


Walki jak walki. Każdy wie jakie są walki. Tutaj po prostu automatycznie się odpalą i będzie do tego tabelka. Ktoś lubi walki to mu się spodoba.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Liga Losta

Postprzez Talib » 23 lut 2012, 17:12

Gaw napisał(a):Osiągnięcia są z założenia takie raczej dostępne dla wszystkich. Bez motywów w stylu, że ktoś raz pominął to już nie dostanie.


Liga rowniez jest dostepna dla wszystkich wiec nie widze przeszkod zeby wprowadzic :)
Kazdy moze sie zapisac, nawet jesli jest ograniczenie w postaci max czlonkow,
to zawsze mozna podzielic na dwie(wiecej) grupy po 30(mniej.wiecej.) ludzi.
Z tym ze wtedy zapisanie sie przydzielane byloby automatycznie,
zeby uniknac sytuacji ze ktos sobie wybierze lige i zapisze sie gdzie beda same leszcze.

Dodatkowo przy komplecie tj. 40 ludzi,
liga potrwa 78 dni, wydaje mi sie troche duzo,
ale co kto lubi.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Liga Losta

Postprzez Mary » 23 lut 2012, 17:37

Coś się dzieje - źle, nic się nie dzieje - źle. Skoro coś zostało już ogłoszone, musiało być przemyślane/powiedzmy. Niektórzy zapominają się, że jest to tylko zwykła zabawa. Ale racja, ratio i pozycja w rankingu najważniejsza.
Avatar użytkownika
Mary
Świnki trzy
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 29
Dołączył(a): sierpnia 2008
Ulubiona postać: Hurley

Re: Liga Losta

Postprzez Gaw » 23 lut 2012, 18:00

Mary napisał(a):Skoro coś zostało już ogłoszone, musiało być przemyślane


he he, he he
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Liga Losta

Postprzez Mary » 23 lut 2012, 20:20

Pozwolę zacytować siebie samą:
Mary napisał(a):/powiedzmy.

No jak nawet w małym stopniu nie przemyślałeś to z dupy trochę. Rzucić nazwę i powiedzieć, że turniej to każdy Gaw potrafi. To jak dać świni różowy, a potem zabrać, ale jeszcze nie wiem dlaczego.
Avatar użytkownika
Mary
Świnki trzy
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 29
Dołączył(a): sierpnia 2008
Ulubiona postać: Hurley

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron