Kyle XY

Forum dla fanów innych seriali.

Kyle XY

Postprzez Eis » 07 lip 2008, 12:29

Kyle XY – amerykański serial telewizyjny stworzony przez Erica Bressa oraz J. Mackyeza Grubera. Od 2006 roku emitowany przez telewizję ABC Family. W Polsce serial emituje TVP1 od 6 stycznia 2008 roku.
Serial opowiada historię nastoletniego Kyle'a. Kyle budzi się w lesie, nie umie mówić, nie ma pępka, ani wspomnień z dzieciństwa. Zostaje przygarnięty przez rodzinę i uczy się żyć. Wkrótce Kyle odkrywa swoje umiejętności i stara się rozwikłać zagadkę kim tak naprawdę jest.

Może być... oczywiście nie tak wciągający, jak Prison Break, Lost, czy Jericho, ale - dorównuje im. Dobra produkcja, jeśli nie oglądaliście go na TVP1 (tak jak ja) - to nic straconego, zasysajcie i oglądajcie ;] Także polecam.
Eis
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 340
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Kyle XY

Postprzez Simba » 07 lip 2008, 12:31

Serial dobry, polecam oglądać bo się w niego wciągnąłem ale jednak nie jara mnie aż tak jak nasz znakomity LOST :P
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Kyle XY

Postprzez Astral » 07 lip 2008, 14:03

Serial dobry, ale bez szału :) Oglądałem na TVP pierwsze odcinki, chociaż za mało mnie wciągnął żeby się rzucić od razu za ściąganie.
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Kyle XY

Postprzez sasza-komputer » 22 maja 2009, 23:22

Cos tam widzialem pierwsze odcinki.
Ale aktor gracy glowna role taki jakis maciuiowaty, czy co...
Avatar użytkownika
sasza-komputer
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 45
Dołączył(a): kwietnia 2009
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Kyle XY

Postprzez Gaw » 14 paź 2009, 17:31

Eis napisał(a):nie ma pępka, ani wspomnień


Win.

Przecież na tym nie idzie wyrobić ze śmiechu. Wy to serio oglądacie?
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke


Powrót do Seriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron