krowa ???

Wasze pytania i odpowiedzi dotyczące gry.

Re: krowa ???

Postprzez Simba » 28 maja 2010, 13:41

LucyLu napisał(a):
Scorpion napisał(a):... a inni karteczke z napisem "nic" ... :)


możemy zmienić komunikat...



Oj, jak wy się dla mnie poświęcacie że chcecie zmienić komunikat :) Kochani jestescie :P Ale chyba jasne o co mi chodziło ^^? czy nie bardzo... bo chodziło mi oto że się nic nie dostaje niestety ale to uroki już tej i tak wspaniałej gry.
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: krowa ???

Postprzez bobek » 28 maja 2010, 15:34

Scorpion napisał(a):
LucyLu napisał(a):
Scorpion napisał(a):... a inni karteczke z napisem "nic" ... :)


możemy zmienić komunikat...



Oj, jak wy się dla mnie poświęcacie że chcecie zmienić komunikat :) Kochani jestescie :P Ale chyba jasne o co mi chodziło ^^? czy nie bardzo... bo chodziło mi oto że się nic nie dostaje niestety ale to uroki już tej i tak wspaniałej gry.


nie dostajesz bo juz ktos inny wzial!! :lol:
Avatar użytkownika
bobek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 307
Dołączył(a): września 2007
Lokalizacja: Bielawa
Ulubiona postać: Locke

Re: krowa ???

Postprzez camilllll » 06 cze 2010, 14:04

Gaw napisał(a):Jak już opieramy się na tym co mają inni to w tym przypadku dostałeś to, co jakieś 95-99% innych (nic), więc jest okok.


To ja się cieszę, że już 4 walizki znalazłem :D
Avatar użytkownika
camilllll
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 136
Dołączył(a): października 2008
Lokalizacja: Wadowice
Ulubiona postać: Desmond

Poprzednia strona

Powrót do Pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron